До чого сняться Ноти: тлумачення в різних сонниках

Ноти можуть з’явитися у сні не тільки музикантам. Що означає цей символ? Як розповідає сонник ноти обіцяють свято і веселощі у ваших знайомих. Можливо, станеться радісна подія, на святкування якого вас запросять.

Якщо вам приснилися ноти — наяву чекайте зустрічі з друзями, або публічного виступу.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Записувати в зошити сім нот означає, що через тиждень ви будете виступати на сцені;
  • Якщо написані знаки вийшли рівними і акуратними, ваш виступ перед публікою пройде успішно;
  • Якщо вам ледве вдалося написати ноти, і вони виявилися некрасивими, вас чекає провал. Цією невдачею ви сильно огорчитесь;
  • Якщо ви співаєте ноти на занятті, вас чекає грошова поповнення. Цей може виявитися переклад непогану суму. Отримайте його як раз в той час, коли буде потрібна сильна в фінансових коштах;
  • Якщо спостерігаєте, як хтось виспівує, у реальному житті ви будете веселитися і брати участь в якомусь масовому заході. Сон також може означати спільний відпочинок в приємній компанії;
  • Вчіть ноти уві сні, значить, попереду захоплююче захід, вечірка, якесь свято;
  • Якщо уві сні бачите людину, що грає по нотах на роялі, хтось із знайомих або близьких людей буде постійно вас навчати правильно жити. Не звертайте увагу на його поради, будуйте своє життя самостійно.

Сонник Міллера

Міллер стверджує, що читання або написання нот у сні говорить про те, що вам належить займатися творчістю. Праця буде нелегким, проте він подарує вам задоволення від роботи. Якщо граєте на музичному інструменті по нотах, ваше життя тече в звичайному руслі. Вона размеренна і спокійна. Попереду немає глобальних змін, якщо на даний момент вас і так все влаштовує.

Сонник Ванги

Як пояснює сновидіння віщунка Ванга, погано співати ноти у сні означає, що близький друг буде питати у вас борг. Для вас таке прохання виявиться важким рішенням. Одного сказати ні ви не в силах. У той же час сума дуже велика і давати такі гроші у вас немає бажання.

Сонник Фрейда

Як говорить сонник Фрейда, якщо ви купуєте в магазині зошит для нот, ваші плани та мрії скоро можуть втілитися в реальності. Нотна партитура обіцяє участь у концерті або великому заході.

Висновок

У більшості випадків ноти уві сні вказують на майбутнє святкування, або участь у якомусь заході. Однак трактувати сон слід виходити з деталей саме вашого сновидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code