До чого сняться Опеньки: тлумачення в різних сонниках

Гриби в наших снах символізують зайву підозрілість до оточення. Закликають до обережності та уважності. Згідно сонником, опеньки в сновидіннях, як правило, позначають дрібні пакості і прикрості від оточуючих вас людей. Такі сновидіння закликають вас до підвищеної пильності та обережності.

Якщо уві сні ви їсте опеньки – ви зміните роботу. Причому зарплата на ній буде значно вище.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Збирати в лісі опеньки в сні означає швидку прибуток, але можливо для її досягнення доведеться йти по головах суперників;
  • Зривати гриби з себе – боротися з бездіяльністю або хворобою;
  • Є опеньки у сні – до кар’єрного зростання або зміну роботи на більш прибуткову;
  • Ходити уві сні між величезних грибів – до швидкого визнання ваших достоїнств. Навколишні оцінять вашу мудрість і далекоглядність.

Сонник Міллера

Зі сну опеньки закликають до підвищеної пильності по відношенню до близьких людей. Будьте обережні, ваші дії можуть заподіяти їм біль. Якщо гриби сухі – будьте обережніше з робочим навантаженням. Можливо, варто запланувати відпустку або виділити час на відпочинок. Ймовірно перевтома. Зіпсовані опеньки означають незадоволення своїм місцем у житті. Варто переглянути своє ставлення, знайти заняття по душі цей стан може вплинути на здоров’я.

Сонник Ванги

За сонником Ванги опеньки окремо не виділяються. Але в цілому, гриби означають не завжди приємні несподіванки. Велика кількість грибів – до сюрпризу або несподіваного повороту в житті. Але якщо гриби зіпсувалися – є ймовірність, що поточне прагнення, не принесе результату або завдасть вам шкоди. Подаровані гриби – до несправедливих звинувачень.

Сонник Фрейда

Опеньки означають ганебні бажання, які намагаються штучно обмежувати. Збирати в сні опеньки означає, що людина відчуває нестачу в інтимному життю чи стримує свої бажання. Розкидати або розсаджувати опеньки уві сні – означає внутрішнє неприйняття своєї орієнтації або переваг.

Висновок

В залежності від виду, гриби можуть символізувати мудрого зберігача лісу – лісовика, який зберігає і захищає людину і попереджає про неприємності. Якщо вам приснилися опеньки, варто звернути увагу на себе і своє оточення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code