До чого сняться оси: тлумачення з різних сонників

Ми з самого раннього дитинства боїмося бути укушеними осами, адже просто не варто на них звертати увагу, тоді вони не чіпатимуть. До чого сняться оси — дуже багато комах? Неприємно побачити в сні таке агресивне створення. Якщо вам приснилися оси, сонник каже, що це знак, пересторога. Всесвіт хоче дати вам підказку, і ви повинні взяти її до відома. Ви повинні будете прислухатися до того, що кажуть вам вищі сили і вибрати правильну стратегію дій.

Як правило, оси уві сні символізують ворогів і недоброзичливців, тому такий сон може бути попередженням.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Приснилися оси — до чого це? Коли уві сні ви чуєте наростаючий гул, а потім бачите цілий рій ос — недоброзичливці намагаються очорнити ваше добре ім’я. Якщо ви намагаєтеся ховатися від комах, але у вас погано виходить, оси все одно намагаються вжалити вас, то в реальному житті ви намагаєтеся втекти від ворогів. Вам потрібно лицем до лиця зустрітися з вашими недоброзичливцями і не ховатися.

Якщо вам приснилося, як оса вкусила вас уві сні

Побачити в сні, як одна оса переслідує вас, не намагаючись вам нашкодити, означає, що ваші вороги боятися відкрито на вас нападати. Недоброзичливці спостерігають за вами і прораховують стратегію. Слід бути обережним у рішеннях і вчинках з оточуючими, ніколи не знаєш, звідки ворог збирається завдати удару.

Якщо уві сні вас вжалила оса, вам потрібно остерігатися наклепу і пліток. Хтось плете інтриги навколо вас, ви повинні стійко прийняти поточне положення справ. Доля йде на поводу у ваших ворогів, що вам загрожує небезпека. Такий сон може означати велику сварку з близькими вам людьми. Коли ви вбили комаха під час укусу, значить, ви спростуйте всі погані чутки щодо вашої персони.

До чого сняться оси, які кусають? Цей сон повний жаху і відчаю. Сновидіння пророкує велику біду: ви будете опорочены і ображені перед оточуючими людьми. Вам потрібно відмовитися на час від важливих справ, особливо, пов’язаних з роботою. Якщо уві сні ви не можете поворухнутися, то ви не впораєтеся з труднощами, які на вас наваляться. Коли ж ви намагаєтеся втекти і отмахиваетесь від комах, то ви будете намагатися виправити ситуацію.

Якщо ви лікуєте укус оси уві сні, то в минулому у вас трапилася велика неприємність, яка зломила дух ваш, але ви намагаєтеся виправити поточне положення справ, «зализываете рани». Ви на правильному шляху, не варто відхилятися від вашого життєвого кредо. З усіма труднощами ви впораєтеся і будете щасливі в майбутньому.

В яке місце ви отримали укус у сні?

  1. До чого сниться укус оси — буквально цей сон означає: «не сунь свого носа в чуже діло». У своєму цікавості ви зайшли занадто далеко, пора зупинитися, інакше недобрі люди підставлять вам підніжку.
  2. Коли оса заповзає в ніс і жалить зсередини – ви граєте з вогнем, ви дуже близько підійшли до вашого недоброжелателю, ворог про це знає.
  3. Як говорить сонник, укус оси в щоку – ви посваритеся з вашою другою половинкою (у цій чвари ви не будете винні). Сварка буде велика і неприємна, ви повинні не пороти гарячку, а бути розсудливими в діях з вашим коханою людиною.
  4. Укус в руку — у фінансовому плані на вас чекають великі втрати, які ви не зможете запобігти. В цих проблемах будуть винні лютих ворогів, але ви нічого не зможете зробити. Вам потрібно зачекати і затягнути тугіше пояси.
  5. Якщо вкусила комаха за праву ногу, то родичі попросять у борг. Коли вжалила оса в ліву ногу — грошові труднощі на роботі, зниження зарплати.
  6. Продовжуємо вивчати сонник: оси кусають в живіт — до хвороби у вас або близьких. Якщо ви вбиваєте осу після укусу, то ви впораєтеся з усіма недугами. Коли комаха кружляє над вами і не відлітає — довга хвороба. Цей сон, який сниться під час хвороби, означає погіршення стану. А якщо під час хвороби ви вбиваєте комах, тоді ви скоро підете на поправку.
  7. Спина — вам завдадуть несподіваний удар, ви будете переможені. Вороги намацали ваше слабке місце, ви програєте, а результати вашої праці будуть розтоптані в пил. Якщо уві сні ви відчуваєте один укус – то про вас скажуть погане. А коли укусів багато, то у вас дуже багато ворогів, які горять бажанням зайняти ваше місце.

Якщо вам приснилося осине гніздо

Як стверджує більшість сонників, осине гніздо означає велику небезпеку.

Існує думка, що побачити осине гніздо у сні – велика небезпека. Якщо вулик перебувати в баченні поряд з вашим будинком, то ваші недоброзичливці близько підібралися до вас. Як говорить сонник, оси в будинку означають, що серед ваших близьких друзів є заздрісники і недоброзичливці. Коли оси уві сні дзижчать в будинку — погані новини.

Якщо вам приснився сон, оси в якому не заподіють вам шкоди, можуть позначати агресію з боку домочадців. Якщо оточуючі люди не помічають осине гніздо, то в житті близькі люди намагаються закрити очі на проблему вашої родини. Осину вулик під дахом може передвіщати погіршення побутових умов, швидкий переїзд із затишного будинку. Ви будете розчаровані новим житлом, але з допомогою вашої фантазії ви влаштуєте затишне гніздечко.

Осину вулик у гаражі попереджає про те, що вам варто почекає з вирішенням деяких питань, ви повинні розібратися у всіх аспектах проблем. Цей сон може снитися і до дороги, пов’язаної з нелюбимою роботою. Вас чекають труднощі по виконанню робочих доручень.

Боролися ви в сні з комахами?

Якщо ви отмахиваете від набридливої оси, у вас з великим успіхом вийти протистояти вигадкам ваших недоброзичливців. Вам потрібно не звертати уваги на плітки і інтриги ворогів — вони вас не зачеплять за живе.

Існує думка, що якщо ви вбиваєте уві сні комаха, то ви позбавляєтеся від своїх заклятих ворогів і недоброзичливців. Заздрісники і інтригани не зможуть заподіяти вам шкоди. Ви вийдете з неприємностей сухим з води, як би ваші вороги не старалися. Також цей сон може показувати, що ви зможете спростувати слух про вас. Коли оса не хоче помирати у сні, скільки б разів ви її вбивали, то скоро відбудеться стійкий слух, який, як би ви не хотіли, не зможете спростувати.

Знищення осиного гнізда говорить про те, що в реальному житті вам без особливих перешкод вдасться впоратися з вашими злими ворогами, які плели інтриги навколо вас. Перемога не за горами, потрібно кинути останні залишки сил на боротьбу з проблемами. Якщо оси пропадають, після того як ви ламаєте гніздо, значить проблеми вирішені. А коли навпаки зляться, починають вас жалити – рішення проблеми тільки розохотило ваших недругів.

Хто побачив сон — чоловік, жінка, дитина

Коли жінці або дівчині сниться сон, де її оси жалять, можливо, її подруги-заздрісниці розпускають про неї плітки. Варто бути обережною у виборі своїх близьких друзів. Існує повір’я, що коли свекрухи сниться оса — невістка налаштовує родичів проти неї. Уві сні відганяти від чоловіка і дітей комах – до майбутніх труднощів в сім’ї, з якими вона впоратися.

Чоловікові відганяти від себе уві сні ос — до захисту сім’ї та традицій. Якщо чоловіка кусає оса, то потрібно чекати проблем з роботи або в сім’ї. Можливо, це буде сварка і зрада з боку коханої. Коли хлопець вбиває уві сні ос, він позбавляється від своїх ворогів.

Якщо такий сон сниться маленькій дитині — на нього намагаються навести пристріт. Коли дитині повзають оси, можливо, він скоро захворіє. Уві сні дитина побачив, як його оса жалить — родичі до нього зневажливо ставляться.

Трактування в популярних сонниках: Міллера, Фрейда, Ванги, Сучасний

Оси у сні — до чого сняться ці комахи. На жаль, в більшості сонників вони асоціюються з недоброзичливцями, які налаштовані вороже до вас або вашої сім’ї. Але якщо ви вбили осу уві сні – це дуже хороший знак, ви зможете захистити себе і своїх близьких. А тепер давайте подивимося, як трактують цей сюжет укладачі найактуальніших сонників сучасності, знайдемо в них подібності й суперечності.

Сонник Міллера — ви переможете своїх ворогів

Знаменитий американський психолог описав цей сюжет у своєму соннику. Він вважав, що побачити в сні осу — це знак перемоги над ворогом. А коли ви вбиваєте комаха – позбуваєтесь свого кращого друга. Якщо ви бачите, як іншої людини кусають оси, наяву ви не повинні відмовляти йому у своїй допомоги. Розорити осине гніздо — ви позбудетесь негативного впливу з боку людей, але тоді в найближчі дні вам доведеться здійснити радикальні вчинки.

Сонник Ванги — про вас розпускають чутки і плітки

Рій ос уві сні може означати безліч накопичених проблем.

Це знак вищих сил для того, щоб ви змогли підготуватися до бою з вашими недругами. Для дівчини такий сон розповідає, що її невинність намагаються зганьбити, вважають її розпусною. Чоловікові це сновидіння підказує, що існує необхідність захисту від ворогів (вони незабаром спробують вивести вас із себе на людях).

Сонник Фрейда — у вас є безліч проблем

Побачити в сні рій ос — до безлічі невирішених проблем. Ці проблеми можуть бути різного характеру, але в особливості Фрейд виділяв сексуальний підтекст цього сну. Ви не задоволені в ліжку, не хочете ділитися з партнером вашими вподобаннями, не розкриваються близькій людині. Слід забути про всі забобони і розповісти про ваші переживання з цього приводу. Якщо жінку уві сні вкусила оса, це означає, що вона боїться випадкових статевих зв’язків та їх наслідків.

Сучасний сонник — попереду смуга перешкод

Сучасні психологи та екстрасенси вважають цей сон поганою ознакою. Оси позначають ваших ворогів, які плетуть інтриги навколо вас. Якщо уві сні ви вбиваєте комах, то справляєтеся з вашими недоброзичливцями. Коли крилаті агресори вас жалять, вам потрібно в цьому підготуватися до зустрічі з важкими перешкодами, які підлаштували ваші вороги.

Англійський сонник — навколо вас крутиться жінки

Вас оточують активні і діяльні жінки, бізнес-леді. Цей сон не несе негативного забарвлення, якщо насправді вам комфортно на роботі. Напад ос — ви відчуваєте себе беззахисно і губитеся в жіночому колективі.

Російський сонник — вам пора на природу

Напад ос — бажання відпочити на природі, втома від міської суєти. Спостерігати за осами, тримати осу на руці — посилення ролі сучасних технологій у вашому житті.

Сонник Друїдів — ви отримаєте новини здалеку

Безліч ос — скористатися поштою, відправити комусь листа або посилку. Оса сідає на вас — отримати повідомлення від давнього приятеля. Напад ос — отримати послання з далеких місць.

Висновок

Яке не було значення цього сну, понад намагаються вас попередити про небезпеку, що насувається. Вам потрібно серйозно поставитися до цього сновидіння, щоб впоратися з вашими недоброзичливцями. Обов’язково ви повинні бути пильними з оточуючими вас людьми, можливо, хтось із них хоче завдати вам шкоди. З якою б проблемою ви не зіткнулися в реальному житті, спробуйте не впадати в паніку, а мислити тверезо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code