До чого сняться п’явки: тлумачення сну по різним сонникам

Кровоссальні п’явки викликають лише негативні асоціації, і сон з їх участю часто є кошмаром. До чого сняться п’явки? Як говорить сонник, п’явки символізують обман, шантаж, вимагання, що спричинило за собою великі фінансові втрати. Врахуйте, що чим більше п’явки уві сні, тим більше коштів ви втратите. Побачивши такий сон, будьте гранично обережні при укладанні угод, особливо, що стосуються нерухомості.

П’явки у сні виступають в основному несприятливим знаком, вони обіцяють розорення, невдачі, втрати, інтриги проти вас

Тлумачення сну про це в залежності від його подробиць

Вам приснився сон, п’явки в якому точно були присутні, і ви не можете зрозуміти, до добра вона чи варто чекати неприємностей? Давайте розберемося – п’явки уві сні, до чого сняться ці неприємні кровоссальні черв’яки. Навряд чи таке бачення може віщувати щось хороше. Щоб зрозуміти, чого ж конкретно варто остерігатися, давайте в деталях згадаймо сон і дізнаємося подробиці.

Куди присмокталися п’явки: на тілі, на ногах, на руках, на спині, на животі

Приснилися п’явки у банці — чекайте грошової втрати.

До чого сняться п’явки на тілі? Найчастіше це дуже поганий знак, що віщує побутові негаразди, конфлікти, обтяжливі стосунки, які спричинили погіршення стану здоров’я, також можливі психічні розлади свідомості.

Побачили уві сні п’явку на руках — придивіться ближче до людей зі свого найближчого оточення, яким найбільше довіряєте, хто-то з них навмисно захоче зіпсувати ваше життя. А також, цілком ймовірно, станеться те, чого ви ніяк не чекали.

Уві сні п’явка присмокталася до спини — в реальному житті будьте акуратніше у своїх висловлюваннях і поведінці. Серед вашого оточення є ворог, який не дрімає і шукає будь-які способи вам насолити.

П’явка на животі — це самий поганий провісник, означає тяжку хворобу. Не ігноруйте, якщо ваш організм почав зрідка подавати погані сигнали, такі як частий головний біль, втома, перепади настрою. Зверніться за консультацією до фахівця, щоб у разі підтвердження хвороби швидко змінити ситуацію в кращу сторону.

До чого сняться п’явки на ногах? Вони можуть означати безвихідне становище в ситуації, в яку ви потрапите не зі своєї вини. На жаль, в даному випадку залишається лише набратися сил і терпіння витримати всі прийдешні удари долі. Але не падайте духом, на зміну невдач прийдуть повна душевна гармонія і комфорт. Читайте також: до чого сняться черв’яки.

Що вони роблять: плавають у ставку, сидять в банку, присмокталися до тіла

Побачити маленького кровососа в ставку означає, що скоріше за все всередині вас йде дуже сильна боротьба зі спокусами, від яких ви всіма силами намагаєтеся позбутися. Придивіться до деталей сну, п’явка в будь-якому водоймі означає, що задуманій справі вас чекає програш, але не варто зневірятися, адже за чорною смугою завжди йде біла.

Незважаючи на те, що п’явка сниться до поганого події, вона також є дуже хорошим провісником, коли уві сні ви ловите. Очікуйте поповнення в родині, скоріше за все, ваша друга половинка вже вагітна, але ще про це не знає;

Бачити п’явок, плаваючих в банку, означає, що ви занадто зайняті опікою над своїми дітьми, дайте їм трохи свободи, прислухайтеся до їхніх бажань та мрій. Можливо, ця банку є певним символом вашої надмірної турботи.

Зверніть увагу, сон, в якому присутні аптечні п’явки у банці, попереджає, що в реальному житті доведеться віддати частину того, що цілком належить вам. Це стосується як майна, так і ваших накопичених грошових коштів.

Цікаву ситуацію описує сонник: п’явки присмокталися, ви хочете відірвати їх, але вас це не вийшло. Готуйтеся до важкого періоду в житті є чоловік, який хоче порушити ваш життєвий баланс і душевну рівновагу.

Якщо ви лікуєтеся методом гірудотерапії

Дуже часто уві сні можна побачити, як ви лікуєтеся за допомогою п’явок. Насправді це дуже тривожний знак, який попереджає про те, що хтось з ваших рідних і близьких серйозно захворіє. Можливо, хвороба вже давно прогресує в організмі родича і скоро дасть про себе знати.

Бачити, як ви ставите п’явки комусь іншому — теж не до добра, хтось із друзів потрапить в біду і буде потребувати вашої допомоги. Згадайте хто з друзів чи знайомих був у вашому, і врахуйте, що саме цій людині буде потрібно в майбутньому ваша підтримка.

Хто побачив сон – чоловік, жінка, дитина

Одна, п’явка, приснився бездітній жінці, обіцяє появу дитини.

Якщо жінці, яка дуже хоче дитину, наснилися п’явки, подібний сон несе дуже гарну позитивну трактування. Скоріше за все, в найближчому майбутньому вона легко зможе завагітніти і виносити довгоочікуваного малюка. П’явка символізує ваше дуже сильне прагнення стати матір’ю, а значить, з часом все вийде із сприятливим результатом.

Для чоловіків, навпаки, п’явка в сні означає, що він не готовий поки до народження дитини, вважаючи це подія обтяжливим для нього, так як все увагу буде направлено на маленького чоловічка. Може, ви володієте комплексом дефіциту уваги, і тому поява дитини для вас неприпустимо в даний момент. Добре обміркуйте ваша думка з цього приводу, можливо, вам теж вже пора задуматися над продовженням роду, адже п’явка не просто так приснилася саме вам.

Якщо п’явка приснилася вашій дитині, скоріше всього, є проблема, яка його турбує, про що він боїться вам розповісти. Знайдіть підходящі слова, щоб поговорити про це.

В який час року ви побачили сон – зима, весна, літо, осінь

Тепер давайте ще більше заглибимося в трактування і проаналізуємо ваш сон, виходячи з часу року:

  1. Приснившись взимку, п’явка символізує вашу робочу сферу діяльності. Є два варіанти тлумачення: ви або отримаєте сувору догану від начальства, або ж навпаки, вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Яким буде розвиток подій, визначте за іншим деталям сну.
  2. Весна — за вашою спиною розносяться плітки, і можливо, навіть змова людини, від якого ви цього зовсім не очікуєте. Їм може виявитися як колега по роботі, так і хтось із оточення ваших близьких друзів. Варто уважніше до них придивитися, щоб виключити поганий поворот подій.
  3. Влітку хочеться тільки відпочинку і незабутнього веселощів, але п’явка, приснившись в цю пору, попереджає про те, що у вашому житті скоро з’явиться людина, якій потрібна буде ваша допомога. Цією людиною може виступати як близький родич, на час втратив дах над головою чи працездатність, так і незнайомець, якій ви будете допомагати не тільки морально, але і матеріально.
  4. Що ж принесе восени подібний сон? П’явка буде уособлювати нав’язливого людини, раптового у ваше життя. Через нього ви кожен день будете втрачати багато сил і енергії. Перегляньте свою роботу, можливо, на вас поклали занадто багато обов’язків, з якими вам не впоратися.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите п’явка уві сні вказує на різні неприємності, інтриги, плітки, погані вісті і навіть захворювання. Заради інтересу, давайте подивимося тлумачення цього образу в найбільш актуальних на сьогоднішній день сонники і порівняємо їх між собою. А може бути, знайдемо ще кілька позитивних тлумачень даного сновидіння.

Сонник Міллера – у вас є вороги

Відомий психолог Міллер описував приснився п’явок, як поява в житті недоброзичливців або навіть ворогів. Будьте обережні

  • Якщо п’явка присмокталася до вас – очікуйте поповнення в родині, ваша дружина повідомить вам радісну новину про свою вагітність.
  • Ви лікуєтеся п’явками — настає важка хвороба близької людини;
  • Бачити, як лікується хтось інший – серед друзів виникнуть великі розбіжності, і вам доведеться виступити в ролі судді.

Сонник Ванги – перегляньте свої дії

Болгарська провидиця вважала, що п’явка -це знак до того, щоб переглянути своє ставлення до життя. Ви щось робите не так, що позбавляє вас сил, або своїми діями можете нашкодити людині, яка бажає вам лише добра.

Сонник Фрейда – п’явки символізують дітей

Дуже цікавим є трактування сну про це по соннику доктора Фрейда. Він у своїх роботах уособлює п’явку з дитиною. Якщо жінці приснився такий сон, це говорить про її шаленому бажанні мати дітей, яких поки що у неї немає. Для чоловіка сон про це є його думками про те, що діти в його родині будуть заважати вести повноцінне сексуальне життя.

Найбільш цікавим моментом у його соннику можна вважати уособлення лову п’явок, Фрейд говорить про те, що це є вашим бажанням вступити в статевий зв’язок з неповнолітніми дітьми. Дивитися на п’явок у воді або в банку з рідиною — означає вашу надмірну опіку над своїм чадом.

Сучасний сонник – вас чекає небезпека

Подібний сон є попередженням про небезпеку, що насувається. Вашим інтересам і планам намагаються розміщати вороги, про існування яких ви поки не підозрюєте. Якщо такий сон приснився бездітній жінці чи чоловікові – чекайте поповнення в особі довгоочікуваного дитини, про який ви мріяли довгі роки. Якщо ж ви намагаєтеся вилікуватися за допомогою п’явки, подбайте про своїх близьких, на кого-то з них обрушиться важка хвороба.

Висновок

На превеликий жаль, в основному, п’явка уві сні — це дуже поганий знак, втілення якого хотілося б усіма силами уникнути. Ми самі творці своєї долі, і завдяки сну «попереджений, значить озброєний». Що ж стосується жінок, які так чекають на своє маленьке диво, приймайте п’явку як хороший символ зародження нового життя, привнесшей благополуччя і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code