До чого сняться папуги: тлумачення з різних сонників

Ці яскраві птахи асоціюються з балакучістю і надмірним щебетанням. До чого сняться папуги? Всі різновиди цих птахів дуже шумні і крикливі. Як говорить сонник, папуги уві сні часто символізують неспокою і турботи. Але не завжди зрозуміло, з якої причини сниться папуга в кожному конкретному випадку. Щоб зрозуміти значення сну, потрібно максимально згадати всі деталі: який був папуга, що він робив, кому він снився і так далі.

Строкаті крикливі папуги уві сні часто символізують марну метушню і конфлікти між людьми.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам приснилися папуги, тлумачення цього сну залежить від безлічі нюансів. Ви бачили тільки одну птицю або різнобарвну зграйку? Вони були на волі або в клітці? Якого кольору вони були і якою різновиди. Що саме ви робили з птахами? Відповідь на кожне з цих питань вносить свої штрихи в загальну картину тлумачення. Скористайтеся нашими підказками, щоб відновити загальну картину сну і зрозуміти, про що він попереджав вас.

Хто побачив цей сон: чоловік чи жінка?

До чого сняться папуги для жінок — наяву її коханий поставить їй в докір легковажний і сварливий характер. Якщо папуга в клітці мертвий, то в житті на неї багато і зло наговорюють. Поруч може з’явитися нехороша людина, який піддасть її моральної і матеріальної небезпеки. Якщо ж чоловікові довелося бачити уві сні папугу, то до нього прийдуть гості, причому досить балакучі.

Якою була забарвлення побаченої птахи?

Хвилясті папуги уві сні можуть означати приємне швидку подорож.

Вам варто задуматися про своє ставлення до життя, про головні цінності і принципи, якщо уві сні ви побачите строкатого і яскравого папугу. Ввести вас в оману не складе особливих труднощів, так як ви сприйнятливий до всього і літає в хмарах людина. Тому, побачивши такий сон, зберіться і погляньте правді в очі.

Білий папуга у сні символізує удачу та успіх у будь-яких починаннях. Досягти мети вам допоможуть ваші найкращі якості: вміння знаходити спільну мову з іншими людьми, чітко поставлена грамотна мова і бажання розвиватися.

Побачити чорну птицю – поганий знак. Він передвіщає важку хворобу і смерть одного з ваших родичів або близьких людей.

Сон, у якому си бачите яскравого красивого чужоземного папугу, що говорить про те, що ви велика кількість часу і сил витратите на відновлення відносин з колишнім партнером по бізнесу.

Може бути ви запам’ятали різновид?

Як говорить сонник, різнокольорові папуги великі (ара або какаду) попереджають про те, що від людини, з яким ви живете разом, чи варто чекати жорстокого обману. Також поява цих птахів у сні трактується як участь у шахрайстві в особливо великих розмірах. Причому якщо ви покуситесь на легкі гроші, то й уся відповідальність ляже на вас. Подумайте кілька разів, чи потрібні вам ці проблеми.

До чого сняться хвилясті папуги — такий сон означає, що ваше таємне захоплення скоро розкриється. Але в той же час, як вважає сонник, хвилясті папуги можуть означати швидкий відпочинок далеко від дому.

Папуга корелла говорить про те, що у вашому оточенні завівся людина, распускающий про вас чутки. Причому робить він це дуже акуратно і нишком, і шансів залишитися невинним у вас дуже мало. Вам буде складно його вирахувати, але необхідно, інакше він вас дуже сильно підставить.

Якщо уві сні ви побачили різнобарвну зграю птахів

Бачити уві сні папуг у великій кількості говорить про те, що ви дуже яскравий і цікавий чоловік, ви значно виділяєтеся серед оточуючих. При цьому ви настільки талановиті, що не повинні засиджуватись на своєму старому місці. У вас величезні перспективи кар’єрного зростання. Скористайтеся шансом, щоб змінити своє життя на краще. Також бачити зграї папуг на гілці означає майбутнє нестримні веселощі. Але радимо притримати гроші, так як всі вони можуть Вами витратитися і відвести Вас на дно.

Якщо ви побачили уві сні одного папугу, вам треба менше говорити про себе і свої плани. Так ви убезпечите себе, і ваші слова не зможуть використовуватися проти вас самих. Папуга в клітці вказує на те, що ви потребуєте свободи і самовираженні. Можливо, зараз ви постійно когось копіюєте, як у словах, так і справах.

Сон, папуга в якому був мертвим, говорить про те, що ви здатні протистояти всім обмовам з боку ваших недоброзичливців. Якщо до впливових людей все-таки дійшли брехливі чутки, то вам доведеться зібратися з духом і спростувати їх. Вас чекають серйозні неприємності, якщо у вашому сні захворів і помер папуга на ваших очах. Причому проблеми можуть виникнути із-за неуважності до дрібних спочатку несуттєвим деталям.

Значення сну в залежності від дій папуги

Багато кольорових папуг на гілці говорить про те, що попереду відпочинок у веселій компанії.

 • Бачити сплячого папуги — до того, що ваші відносини незабаром піднімуться на новий рівень. А це запорука спокійного та гармонійного життя;
 • Якщо папуга махає крилами, то можна чекати далеких новин. Якщо ж його крила зв’язані, і він не може рухатися, то вас оточують фальшиві плітки;
 • Якщо ви спостерігаєте за цирковою виставою, в якому є папуги, ви настільки наївні, що кожен може вас провести. Вам слід перевіряти всі свої дії і слова, щоб не залишитися обдуреним.
 • Бачити уві сні, як сидять на гілці дерева папуги — до того, що сварок в сім’ї прийшов кінець. Вас чекає перемир’я.
 • Вам не слід робити ніяких перельотів, якщо у сні ви бачили, як папуга бив вас своїми крилами. Ви можете потрапити в авіакатастрофу.
 • До чого сниться зловити папуги — ви дуже сильно огорчитесь, дізнавшись неприємну правду про свого друга. Адже він розпускає про вас брудні чутки і говорить погані речі прямо у вас за спиною.
 • Бачити в сні, як ви годуєте папуги, означає, що ви зв’яжете свою долю із пліткаркою або пліткарем. Також годування пернатого може означати, що ви залучаєте до себе людину, яка думає тільки про себе. Він постійно буде вам все обіцяти, але на ділі ніколи нічого не виконає.
 • Якщо ж папуга відлетить від вас уві сні — то ви збережете репутацію, хоч ваші мрії не здійсняться;
 • Сон, папуга в якому чистив пір’я, означає, що вас підтримають серйозні і впливові люди;
 • Ви повинні використовувати свої творчі здібності, якщо уві сні папуга ходить або бігає по землі;
 • Про вас будуть поширювати такі безглузді чутки, що ви їм дуже здивуєтеся, якщо уві сні ви будете купувати папугу.

Якщо папуга уві сні був промовистим

Про вас багато говорять ваші напарники по роботі і просто знайомі, якщо уві сні ви бачите, як папуга кричить. Також кричущий папуга віщує насувається небезпека. Якщо уві сні папуга говорить, то вам слід остерігатися людини, який своїми уїдливими словами може зруйнувати ваше життя.

Постарайтеся пригадати, які саме слова говорив папуга. Це може мати важливе значення в тлумаченні всього сні.

Бачити сон, у якому папуга повторює за вами слова, — це попередження про те, що ви віддаєте багато сил і часу того, хто вас просто використовують у своїх меркантильних цілях. Сновидіння, в якому ви навчаєте папугу розмовляти, означає, що ваше особисте життя повне проблем і непорозумінь. Головна причина Ваших невдалих відносин полягає в тому, що на вас зводять наклеп злі язики. Ви маєте багато заздрісників, і вони, як завжди, не проти вас обговорити, при цьому сильно перебільшивши всі факти.

Якщо ж у сні говорить папуга не розмовляє, хоча ви намагаєтеся домогтися цього, то ваше життя на даному етапі життя нудне й нецікаве. Також цей сон передвіщає довге і спокійне сімейне життя, без сварок і скандалів.

Де саме знаходився птах в сновидінні?

До чого сняться папуги в клітці — наяву ви станете заручником якої ситуації. Причому гра буде йти не за вашими правилами. Якщо при цьому папуга сумує, то є ймовірність, що Ви постраждаєте від людської дурості. Також сон обіцяє вам дострокову перемогу над противником. Якщо у закритому приміщенні літають багато птахів, то в реальності у вас все складеться досить вдало.

Бачити уві сні птаха, що сидить на плечі, означає, що вас можуть обдурити. Тому не слід на даний момент знайомитися з новими людьми. Якщо ж папуга сів на ваше плече, намагайтеся не підпускати до себе людини, який у відкриту лестить вам. Гучний крик папуги, що сидить на плечі, обіцяє фізичну розправу з вами. Будьте обережні.

Якщо уві сні папуга залітає у вікно, то незабаром чекайте звісток. Причому зелена, синя або білий птах обіцяє вам добрі вісті, якщо чорна, то вона віщує труднощі. Якщо птахів було двоє, то чекайте запрошення на весілля. Бачити, як папуга літає по кімнаті, не може знайти вікно, але в кінці відлітає — ви зустрінете людину, яка вам надовго запам’ятається своєю зовнішністю і характером, але нічим Вам не допоможе.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Приснилися папуги — до чого це? У кожного сонника є своя відповідь на це питання. Але більшість їх сходиться в одному — яскраві, крикливий і повторюють завчені слова птахи символізують дурних і брехливих людей у вашому оточенні. А тепер давайте подивимося, що думають з цього приводу укладачі найбільш актуальних на сьогоднішній день сонників сучасності.

Сонник Міллера — ви будете вести порожні розмови

Вас чекають непотрібні дії та порожні розмови, якщо ви бачите, що папуга уві сні базікає. В родині все буде тихо і спокійно, якщо папуга спить або замовк. Чекайте неприємностей у своїх справах, якщо уві сні ви навчаєте папугу словами. Бачити мертву папугу означає, що незабаром ви втратите когось із друзів. Для дівчини сон з папугою обіцяє сварку з її хлопцем.

Сонник Ванги — ви занадто багато розмовляєте

Сон з папугою означає, що людині, якій він привидівся, слід притримати свою мову. Так як наяву він багато базікає.

Сонник Фрейда — настала пора вибрати партнера

Вам слід замислитися про своїх любовних зв’язках. Швидше за все, у вас багато несерйозних відносин, на які Ви себе растрачиваете даремно.

Сучасний сонник — попереду радість і щастя

Папуга уві сні несе радість і щастя. Однак також папуга означає те, що за вашою спиною багато пліткують. Якщо папуга у сні говорить, то ви несерйозно ставитеся до своїх обов’язків.
Сплячий папуга приносить мир і гармонію в сім’ю.

Висновок

Як ви помітили, трактувати цей сон можна абсолютно по-різному. Тому завжди звертайте увагу на деталі сновидіння. Якщо ви сумніваєтеся, до добра чи був побачений сон, краще вибрати найбільш позитивну трактування і щиро повірити в неї. Адже всім відомо, що думки безпосередньо впливають на наше життя, тому краще не зациклюватися на негативних тлумаченнях. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code