До чого сняться пологи: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Пологи — складний за своєю природою фізіологічний процес, який є цілком природним. До чого сняться пологи? Багато жінок до таких снів відносяться дуже трепетно. Але чи так все просто, як здається на перший погляд? Чи може народження дитини сниться як провісник того, що у вашій родині скоро з’явиться поповнення? Або ж такі сни можуть в собі нести і інший посил? Так давайте ж розберемося в усьому детальніше і дізнаємося, як тлумачить пологи сонник!

Пологи у сні можуть передбачати поповнення у сім’ї, але як говорить сонник, таке трактування не є єдиною.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

В нинішніх реаліях, коли навколишнє екологія і здоров’я потенційних матерів залишають бажати кращого, вагітність і, тим більше, народження дитини, для багатьох жінок залишається тільки мрією. Тому для них стає невимовною радістю побачити народження своєї дитини, нехай хоча б у сні. Отже, якщо приснилися пологи — до чого це? Тлумачення сну залежить від його деталей. Скористайтеся нашими підказками, щоб згадати всі подробиці.

Якщо уві сні народжували саме ви

Найчастіше такий сон тягне за собою серйозні зміни у вашому житті. Багато хто розцінює його як унікальну можливість почати все з чистого аркуша. І, звичайно, не скористатися таким шансом буде нерозумно. Ретельно проаналізуйте, чому б вам насправді хотілося займатися, де хотілося б жити і з ким. Швидше за все, більшість цих питань поставить вас перед важким вибором, але саме від нього буде залежати ваша подальша доля.

Також у вас з’явиться шанс виправити свої минулі помилки, адже не можна почати нове життя, несучи в душі тягар старих образ і жалю. У будь-якому випадку, нове, щасливе життя сама не впаде вам на голову. Будувати її ви повинні будете самі. Скористайтеся цією можливістю, більшості людей такий шанс не випадає ні разу. Також, бачити пологи у сні може сниться до приємних новин, які чекають на вас найближчим часом. Інформація, яку вам повідомлять, буде позитивною і вплине на ваші подальші рішення.

Ще сон, пологи у якому ви побачили, може бути сигналом до дії — настав час реалізувати давно задумані плани і не боятися труднощів на цьому шляху. Якщо пологи у сні пройшли гладко, значить, і в реальності все буде добре і благополучно. Вас чекають успіх і заслужене фінансове благополуччя.

І, безсумнівно, дане сновидіння можна назвати віщим. Для тих, хто хоче поповнення у своїй родині і давно над цим працює, бачити власні пологи у сні — до народження малюка наяву.

Тлумачення сну для дівчат і жінок

Сон, у якому ви народжуєте дитину, може означати, що розпочату вами справу завершиться успішно.

Для вже вагітною такий сон стає відображенням підсвідомих страхів і побоювань. Можливо, ви занадто сильно накручуєте себе. Якщо, незважаючи на всі зусилля, заспокоїтися і викинути сон з голови не виходить, знайдіть для себе заняття, яке буде вас відволікати. Ще краще, якщо ви поговорите про свої страхи з близькими людьми, особливо з мамою, тіткою або бабусею, що б вони допомогли вам знову знайти душевну рівновагу.

Тим дамам, які на даному життєвому етапі воліють займатися кар’єрою, такий сон стане порадником у робочих питаннях. Приміром, якщо пологи у ваших нічних мареннях проходили важко і ви витратили багато зусиль на те, щоб звільнитися від тягаря, отже, для досягнення своїх цілей ви вибрали тернистую дорогу. Вона буде складною, з безліччю перешкод, труднощів, вам будуть будувати підступи конкуренти, можливо навіть ви будете відчувати розчарування, але, як відомо, важкий шлях самий вірний і ви, неодмінно, не тільки досягнете своїх поставлених завдань, але і наберетеся безцінного досвіду.

Якщо пологи проходять легко, і немовля уві сні ніби сам собою з’являється на світ, виможете вважати себе справжнім щасливчиком. За що б ви не взялися, вам у всьому буде супроводжувати удача. У цей період можна одержати значне підвищення в посаді, почати власний бізнес, який буде приносити стабільний дохід, реалізувати себе у творчості, спорті або любові. Все у ваших руках, головне не сидіти склавши руки і йти вперед. Зараз вам по плечу!

Якщо заміжня жінка народжує уві сні, і її друга половина знаходиться поруч, допомагає і підтримує впродовж всього процесу, то будьте впевнені, що поруч з вами знаходиться надійний, перевірений людина, яка не залишить вас у важку хвилину, буде все життя піклується про вас і ваших дітей, а, найголовніше, буде чесний.

А ось бачити свого обранця стоять осторонь і не приймає участі в пологах, це тривожний знак. Мабуть, ваша інтуїція почала відчувати підступ і підозрювати дружину в зраді, навіть якщо ви свідомо до цього ще не прийшли. Як поступити в даній ситуації, вирішувати тільки вам. Всім відомий факт, що деякі жінки воліють не помічати зради близької людини через страх залишитися одній, втратити його, так як є любов, а можна все-таки викликати свого чоловіка на відверту розмову і дізнатися правду. Сновидіння зробило свою справу, ну а як бути зі своїм життям далі, дивіться самі.

Для молодої дівчини, яка тільки збирається заміж, такий сон, особливо напередодні одруження, обіцяє швидке материнство, а так само щасливе сімейне життя. Ви зробили вдалий вибір і поруч з вами знаходиться саме той чоловік, який вам потрібен. Ваша сім’я буде міцною, і в неї обов’язково будуть діти.

Для тієї дівчини, яка ще не створила пару, народження дитини у сні обіцяє роман стрімко розвивався. Ви зустрінете надійного чоловіка, який буде поруч з вами у важких життєвих ситуаціях. Він стане вашою опорою. Цілком можливо, що стосунки переростуть у щось більш серйозне і все закінчиться створенням сім’ї.

Якщо дівчина ще невинна, але побачила в своєму сні, як дає життя дитині, значить наяву вона ризикує стати жертвою інтриг і пліток. З особливою обережністю після такого бачення варто ставитися до незнайомців, так як саме вони стануть причиною ваших негараздів. Найбільше в ситуації, що склалася, може постраждати ваша репутація, намагайтеся не довіряти неперевіреним людям своїх секретів і переживань, це обернеться проти вас.

Тлумачення значення сну для чоловіків

 1. Для чоловіка такий сон має двояке значення. Можливо, найближчим часом доведеться пожинати плоди власних помилок, у вас є грішки, і ви побоюєтеся що ваша дружина або наречена можуть про них дізнатися. Ваші побоювання не марні, і скоро все таємне стане явним.
 2. Друге значення сну таке, що вам доведеться дуже багато працювати і дуже сильно старатися, щоб домогтися успіхів. Нічого просто так, сама по собі, не прийде до вас у руки. Ви всього досягнете потом і кров’ю. Але, коли ви пройдете цей шлях, всі ваші зусилля будуть багато разів винагороджені.
 3. Якщо у своєму сні чоловік з боку спостерігає, як жінка народжує, і побачене йому не по душі, це говорить про неготовність взяти на себе будь-якого роду відповідальність. Це може бути як небажання заводити сім’ю, так і небажання братися за щось нове на роботі. У даний момент вас влаштовує все, як є.
 4. Пов’язаний такий стан з інфантильністю або просто з навалившейся втомою, кожен має відповісти сам для себе. Бажано, звичайно, розібратися з причинами такої поведінки, щоб далі все складалося гранично ясно.
 5. А ось радіти появи на світ нового життя обіцяє цікаві відкриття в реальності. Можливо, ви захопитеся незнайомій для себе діяльністю, нехай навіть у вигляді хобі, і процес вас затягне. У будь-якому випадку, очікуйте яскравих вражень.

Якщо уві сні ви приймали пологи

До чого сниться приймати пологи — не можна сказати, що такий сон завжди стає передвісником народження дітей в реальному житті. Але в цілому сновидіння несе позитивний посил. Висока ймовірність отримати хороший прибуток за свої вкладення, виконану роботу або в якості премії. Вас чекає успішне завершення розпочатих справ і навіть більше — знайомство з впливовою особистістю, завдяки якій ваше життя кардинально зміниться.

Якщо жінка уві сні бачить, як приймає пологи в іншої жінки це обіцяє їй зустріч із хорошою людиною і, як наслідок, стабільні відносини з високою вірогідність вступити з ним у шлюб. Для представника сильної статі приймати пологи у жінки — це застереження бути обережним. Ваші випадкові або позашлюбні зв’язки можуть привести до вагітності коханки або певного роду захворювань. Після такого сну слід подбати про обережність у всіх сенсах цього слова.

Хто народився: хлопчик або дівчинка

Якщо у вас народився хлопчик уві сні, очікуйте зростання кар’єрними сходами, або пропозиції інший, більш цікавої роботи, ніж та, на якій ви зараз працюєте, і, як наслідок, збільшення матеріальної прибутку в рази. Взагалі, народження хлопчика уві сні — це символ стабільності і процвітання. Ваше життя досить размеренна, родина міцна, робота приносить хороший дохід і в осяжному майбутньому нічого з цього не зміниться.

А от спостерігати з боку народження на світ хлопчика означає , що хтось інший втілить в життя ваші плани. Ви растрачиваете свої сили і час зовсім не на ті речі. Вони не принесуть вам ні слави, ні досвіду, ні грошей. Керує вами лінь, страх, апатія або щось інше, спробуйте сісти і обдумати нинішній стан ваших справ. Можливо, ви ще можете змінити, і довгоочікувані мрії здійсняться.

Брати на руки новонародженого хлопчика — вам представиться можливість незабаром зробити щось грандіозне: написати книгу, завершити великий проект, запустити свій бізнес, відкрити магазин, переїхати в іншу країну — не важливо, що це буде, головне, що ви станете щасливішими.

Провести самостійно на світ дівчинку — ви зможете почати займатися улюбленою справою, яка, до того ж, буде приносити прибуток. Та й вся ваша життя кардинально зміниться. Ви дозріли для чогось більшого, хочете вийти за рамки звичного і час для цього настав. Спостерігати в сні, як дівчинка народжується на світ — не привід втрачати пильність, особливо для незаміжніх жінок. Ви ризикуєте потрапити в некрасиву, сумнівну ситуацію, в результаті чого опинитеся опозоренной. Але звинувачувати в цьому нікого, крім себе.

Приймати під час пологів немовля, який виявився дівчинкою — чекайте новину з-за якої зірветеся з місця і рівно з цієї миті ваше життя зміниться назавжди. Не варто переживати, що зміни будуть позитивними, хоча і кардинальними. Це може бути зміна місця проживання, інша, більш бажана, робота, весілля, поповнення в родині.

Однозначно, народити дівчинку у сні — дуже світлий символ. Він може спонукати вас зайнятися творчістю, благодійністю, волонтерством, почати подорожувати, і по-іншому, бачити світ. Ви можете розкрито свій потенціал, виявити в собі досі дрімали таланти, завести нові знайомства.

Якщо пологи пройшли благополучно

До чого сниться народити мертву дитину — важкий по своєму сприйняттю сон, який в змозі налякати не тільки людини, що став батьком, але й того, хто їм ще не став. Побачивши подібне бачення уві сні, перш ніж впадати в паніку, постарайтеся пригадати подробиці всього, що там відбувалося.

Для чоловіка це може обіцяти проблеми на роботі, при тому помилки, які ви будете допускати, виникнуть з-за перевтоми, яке ви відчуваєте. Вам терміново необхідний відпочинок і спокій. Проведіть час з сім’єю, рушайте разом з ними в поїздку, відверніться від справ і рутинних турбот, присвятіть час собі, інакше наслідки будуть плачевні.

Такий сон може стати передвісником розставання з людиною, який протягом тривалого часу був вам доріг. Ваші почуття один до одного остигають, все менше спільних інтересів і більше відторгнення. Так, зараз вам може здаватися, що розлука буде для вас дуже болючою, але підсвідомість говорить про зворотне і в реальності все виявиться простіше.

Якщо дитина народилася мертвою, але раптово ожив — це несподівану, але дуже значною радості.

Народилася мертва дитина не ваш, і ви не відчуваєте сильних емоцій з цього приводу — значить ви не впевнені у власних силах, або в силу свого бажання щось робити. А от побачити такий сон перед важливою подією, заходом — це знак того, що все з самого початку буде йти не за планом, аж до зриву. Постарайтеся не впадати в паніку і зберегти самовладання. можливо, все можна виправити.

Жінка побачила уві сні, що привела на світ дитину і після цього померла, це сон-застереження. У даний момент ви занадто захоплені роботою, чи ще якоюсь діяльністю і зовсім не помічаєте, скільки сил і часу у вас це забирає. Як підсумок, над вами нависла загроза серйозно захворіти. Навіть якщо вас нічого не турбує, краще сходити до лікаря і перевірити здоров’я, так як підсвідомість посилає вам справді тривожні сигнали.

Чоловік спостерігає смерть власної дружини під час пологів — ваші вчинки дуже сильно розчарують, ранять, образять другу половину. Пора задуматися над тим, що ви дорожите своєю сім’єю і людиною, яка знаходиться поруч з вами. Якщо відповідь позитивний, необхідно терміново міняти свою поведінку, інакше буде розрив.

На ваших очах помирає незнайома породілля — ви кому-то заподіяли шкоду, можливо не навмисно. Могло вийти так, що ви випадково підставили колегу, сказали щось зайве про свого друга або розкрили чийсь секрет. Якщо ви розумієте про що мова, то, звичайно, краще вибачитися і пояснити, що все вийшло ненавмисно. Звичайно, своїми діями собі ви не нашкодили, ось комусь зробили дуже погано.

Тлумачення за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Щодо більшості світових сонників, пологи — це добрий знак, він віщує успіх, процвітання, залагодження конфліктів і інших неприємних ситуацій різного ступеня розжареності. Для людини, яка побачила поява на світ немовляти, в реальному житті відкриються зовсім нові горизонти і можливості, з’явиться унікальний шанс змінити долю кардинально в кращу сторону. І зволікати не можна, особливо якщо ви стоїте перед вибором і ніяк не можете визначитися. Дійте рішуче, удача посміхається вам.

Сонник Міллера — вас чекає поповнення наяву

 1. Для жінок автор сонника теж не приготував ніяких сюрпризів: побачили в сні, як народжуєте дитину, значить наяву скоро дізнаєтеся про свою вагітність, або ж вас чекають хороші, радісні новини.
 2. Чоловік, самостійно рожающий уві сні, на жаль не дочекається виконання своєї мрії, так як задумане їм занадто фантастично або сновидець недостатньо працював над поставленою метою. Можна спробувати розбити свою глобальну мету на кілька дрібних і спробувати ще раз. Цілком можливо, при такому розкладі все у вас вийде.
 3. Молодій дівчині подібний сон обіцяє нове цікаве знайомство. Але тут дуже важливо, щоб юна особа повела себе розумно, інакше під загрозою опиниться її репутація.

Сонник Ванги — пора змінювати своє життя

Для тієї сім’ї, яка чекає (або ще не чекає) поповнення, скоро станеться диво і подружжя дізнаються про майбутнє малюка. В цілому, такий сон повинен змусити людину, побачив його по-новому поглянути на себе, своє життя і ставлення до неї. Можливо, вам давно пора щось змінити, знайти своє призначення і визначити для себе провідні цінності.

Ви давно стоїте перед дверима, відкривши яку, змінити долю, але ніяк не зважитеся на це. Так от, пора! Зміни настають у ваше життя, не бійтеся їх, вони будуть світлими.

Народжувати з муками і важко — це до скрутної і вельми неприємної ситуації. Але якщо дитина і ви здорові, значить все вирішиться добре, проблеми відступлять. Легкі пологи — це біла смуга у вашому житті. За що б ви не взялися, все у вас налагодиться. Успіх і удача супроводжують всім вашим починанням і поточних справах.

Сонник Фрейда — у вас щаслива сім’я

Звичайно, і Зигмунд Фрейд пов’язував народження дитини уві сні з швидким зачаттям. Особливо якщо жінка побачила, як у неї приймають пологи. Це перший передвісник того, що вона скоро стане мамою. Якщо під час цього виснажливого процесу ваш чоловік тримав за руку, підбадьорював, заспокоював, підтримував і переживав ті ж емоції, що і ви, значить із супутником життя і батьком ваших майбутніх дітей ви не помилилися. Той, хто наяву знаходиться поруч з вами, щиро вас любить і готовий на все заради вас. Цінуйте те, що маєте.

Молодій дівчині, подібне сновидіння обіцяє швидку зустріч з молодою людиною і бурхливий роман. При тому, що важливо, в сексуальному плані обранець буде повністю вам підходити і ви регулярно будете отримувати задоволення від занять з ним любов. Чоловікам же після такого сну варто насторожитися, особливо якщо має місце бути адюльтер. Про ваших гріхах дізнається друга половина, а чим це все закінчиться, знамениті психотерапевт не уточнював.

Сучасний сонник — успіх у ваших справах

 1. Насамперед, пологи у сні, це знак, що наближається материнства. Також, ви сміливо можете сподіватися на успіх у справах. Поставлені вами цілі неодмінно реалізуються, хоча і не без труднощів, так як пологи, все-таки, дуже важкий процес, що вимагає зусиль.
 2. А от спостерігати з боку народження чужу дитину — понести матеріальні збитки в реальності. У якийсь момент ваш конкурент або колега виявився спритнішим вас, і весь прибуток дісталася йому, ви потрапите у фінансову яму, з якою вам буде важко вибратися.
 3. Також це сновидіння натякає на те, що вам пора відвідати будинок, де ви народилися, побачитися з близькими. Особливо, це актуально для тих, хто живе далеко від своїх батьків. Близькі люди потребують вас, знайдіть час приїхати до них.

Американський сонник — створення чогось нового

В якості спостерігача — стати свідком великої події, відкриття, історичного зсуву. Бачити власні пологи — створення чогось нового, творчість. Можливо, ви створите щось прекрасне і перевершите очікування оточуючих.

Малий Велесов Сонник — прийняти важливе рішення

Спостереження за пологами уві сні може стати ознакою народження дитини у близьких знайомих в реальності. Сон про власних пологах — прийняти важливе рішення, яке визначить ваше майбутнє, можливо, спричинить за собою різкі зміни в житті.

Сонник Девіда Лоффа — тривоги і стрес

Бачити власні пологи — пережити нервове потрясіння, істерику. Бачити пологи з боку — стати свідком нещасного випадку, бачити кров. Приймати пологи — спровокувати сильний стрес для кого-то, довести до нервового зриву.

Ведичний сонник — зміни на краще

До появи малюка. Приємні зміни в житті. Народження дитини — символ успіху і щастя. Якщо пологи проходять легко — можете перекласти свою відповідальність на плечі іншого. Якщо важкі пологи — вас чекають невеликі неприємності.

Любовний сонник — шанс почати з нуля

Якщо уві сні ви побачили, що народили дитину — цей сон пророкує, що доля дає вам шанс почати своє життя заново. Можливо, з цим пов’язано таїнство перевтілення душ, і ви колись жили в іншому вимірі і тілі.

Сонник Артемидора — почуття ностальгії

Вам знову хочеться здобути стан юності і ранньої дорослості, коли було можливо диво, здавалося тоді труднощами. Навчіться через це розуміння сприймати сьогоднішні труднощі, як щастя. Адже Життя йде.

Висновок

У силах кожного з нас змінити свою долю, зробити її такою, якою ми хочемо її бачити. Життя дає для цього багато ресурсів і можливостей. Але проблема в тому, що ми не вміємо ними користуватися самостійно. Наприклад, сни. Більшість людей не в змозі правильно розтлумачити бачення з нічних мрій, оскільки вони бувають досить заплутані. Ось тоді і приходять до нас на допомогу сонники, завдяки яким ми можемо інтерпретувати під себе будь-яке наше сновидіння. А далі — все в ваших руках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code