До чого сняться Саджанці: тлумачення в різних сонниках

Саджанці – молоді дерева або рослини, які скоро підлягають посадці, їх чекає нове місце, родюча земля і зростання, розвиток. Якщо перенести це на сонник, саджанці говорять про те, що зараз усередині вас жевріє ідея, ви її «вирощували», щоб нарешті «посадити», дати їй можливість зростання і процвітання. В такому разі можете вважати сон знаком, що все обов’язково вийде. Але чи все так просто? Як і в кожному сновидінні, тут важливі деталі. Від них залежить трактування вашого сну.

Якщо вам приснилися зростаючі саджанці, вас чекають зміни і розвиток. якщо вони вмирали — низка невдач.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Дві людини не можуть побачити один і той же сон. Наші мрії унікальні, картина побаченого нами не може зустрітися десь ще! Основа снів – деталі і ваше загальне відчуття. Хоч сни унікальні, однак є повторювані посилання. Саме тому в соннику завжди можна знайти цікаву картинку і пояснити побачене уві сні.

Отже, тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Садити саджанці дерев. Зараз ви займаєтеся активним просуванням якоїсь ідеї. Сон можна вважати знаком, що все гаразд і ви на правильному шляху. Навіть якщо вам зустрінуться труднощі, то це лише проходить етап, який варто перебороти. Зате потім вас чекатимуть цінні подарунки долі і удача;
  • Дивитися на саджанці дерев. Наяву ви ще не почали рух до своєї мрії, цілі. Ви ніби оглядають, сумніваєтеся у своїх силах, дивіться на інших – як вони реалізуються. Сонник радить не зволікати. Все повинно скластися;
  • Зіпсувати саджанці. Наяву ви заздрите чужим досягненням і не можете змиритися з тим, що чогось не змогли;
  • Вкрасти саджанці. Наяву ви хочете вкрасти чиюсь ідею, зробити подібний проект. В принципі, це можливо, але треба пам’ятати, що копія завжди гірша за оригінал;
  • Саджанці засохли. Якщо вам приснилися засохлі саджанці, то це пряма наводка на те, що вашим планам не судилося здобути успіх. Спробуйте себе в чомусь іншому.

Сонник Міллера

Бачити саджанці уві сні по Міллеру – до швидкої реалізації своїх планів, ідей. Вас чекає успіх у справах.

Сонник Ванги

Молоді саджанці дерев – до великої, дружної сім’ї. Відносини між членами родини будуть дуже трепетними і гармонійними. «Свого» людину ви зустрінете зовсім скоро.

Сонник Фрейда

Загублені молоді дерева – до невдач, здорові саджанці – до грошової прибутку.

Висновок

В цілому, саджанці у вашому сні – це реалізація, мрії, цілі. Тлумачення допоможуть вам впоратися зі страхами і приступити до втілення ідей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code