До чого сняться сережки: тлумачення сну по різним сонникам

Ці розкішні прикраси носить практично вся жіноча половина людства, адже сережки завжди виглядають актуально і стильно. До чого сняться сережки? Тлумачення таких снів може різнитися в залежності від багатьох факторів. Ось як описує сережки сонник: це символ зваблювання і флірту. Що може означати, якщо вам приснилися сережки? У цього сну є безліч тлумачень. Так давайте розберемося у всьому детальніше…

Тлумачення сну про сережки залежить від того, як вони виглядали, кому належали і інших факторів.

Зміст:

Тлумачення варіантів сну в залежності від подробиць

Згадайте Ваш сон у всіх деталях, щоб витлумачити його найбільш точно і правильно. Які були сережки у сні — золоті, срібні або біжутерія? Були в них вставлені якісь камені? Чиї це були сережки? Що з ними робили? Де сережки перебували? Користуйтеся нашими підказками, щоб з таким маленьким шматочках відновити загальну картину сюжету і отримати правдиве тлумачення вашого сновидіння.

З якого металу були виготовлені побачені сережки?

До чого сняться золоті сережки — вам рекомендується відмінити вже намічені плани. Відмовившись від них, ви позбавите себе від зайвих турбот. Можливо, у вас вийде повернутися до цієї справи пізніше. Як говорить сонник, золоті сережки, отримані вам в подарунок уві сні, означає, що наяву ви заробите репутацію освіченого фахівця і хорошого працівника. До чого сниться знайти золоті сережки – незабаром близька людина досягне великих висот, а ви щиро порадієте його досягнень.

До чого сняться срібні сережки з найкрасивішими коштовними каменями – готуйтеся провести чудову ніч зі своєю другою половинкою.

До чого сняться сережки — біжутерія віщує марні клопоти і багато порожньої суєти. Причому розмір і краса виробу визначає кількість турбот. Чим більше сережки з біжутерії, ніж вони гарніше, тим сильніше ваше невдоволення від суєти і тим її більше у вашому житті.

Які камені були в них інкрустовані?

  1. А тепер давайте розберемося, що до чого сняться сережки з камінням. Сон, сережки в якому були прикрашені розкішними яскраво-червоними рубінами означає, що ваші почуття до партнера будуть пылки і сильні.
  2. До чого сняться сережки з діамантами — до появи заможного чоловіка, який з радістю надасть заступництво і візьме за вас відповідальність. Тобто, сон з діамантовими сережками цілком може виявитися віщим.
  3. Сережки у сні з смарагдами символізують багатство, успіх і щастя, так і несуть негативне забарвлення. Є ризик стати жертвою пограбування. Також смарагди можуть снитися до отримання хорошого спадщини або до добрих новин.
  4. Як говорить сонник, сережки з камінням сапфірами сняться до світу, удачі і процвітання. Сапфіри також пов’язані з духовними пошуками і зануренням в себе. Якщо уві сні такі сережки вам подарували – шукайте духовного наставника. Так життя стане більш усвідомленою і гармонійною.

Кому належало прикраса, яке ви побачили?

Сережки у сні — до чого це? Якщо прикраса належала вам, такий сон може трактуватися як необхідність з вашої сторони взяти відповідальність за своє життя і щастя. У цьому випадку ви будете щедро винагороджені. Також це може означати хороші добрі вісті в недалекому майбутньому. А якщо прикраса належала комусь іншому:

  • Матері – до бажаного побачення з приємною людиною;
  • Свекрухи — до невимушеній бесіді з нею;
  • Сережки сестри – до цікавого подорожі в колі сім’ї;
  • Сережки подруги – вона прийде вам на допомогу у скрутній ситуації;
  • Сережки дружини – саме час подумати про сюрприз для неї;
  • Сережки коханої — ви проведете разом незабутній відпустку.

Що ви робили у сні з прикрасою?

До чого сниться сережки одягати: такий сон – провісник того, що одне з ваших заповітних бажань незабаром виповниться. Швидше за все, це бажання матеріально і пов’язане з предметом розкоші, який ви пристрасно бажаєте придбати.

Якщо уві сні вам подарували сережки — вас очікує щастя і благополуччя.

Як говорить сонник, сережки у вухах носити означає, що ваше майбутнє буде спокійним і безтурботним, без різких поворотів і приголомшливих перипетій. У стабільності буде перебувати як психологічний, так і фінансовий стан. Ваша енергетика так само не зазнає коливань найближчі шість місяців. Ви будете вести себе спокійно, упевнено й безтурботно.

Сон, у якому ви сережки приміряєте, прикладаєте до вух, означає те ж, що і надягати сережки. Це виконання заповітного матеріального бажання. Найбільш ймовірний результат, до чого сниться міряти сережки — вам зроблять гарний довгоочікуваний подарунок, що не може не радувати.

Купівля сережок у сні – до обміну інформацією з іншими людьми. Причому відомості можуть мати дуже велике значення як для вас, так і для приймаючої сторони. Нехай в даний момент ви не можете оцінити всієї користі, яку отримуєте, надалі ви усвідомлюєте, який цінною і своєчасною була ця інформація. Є ще одне тлумачення, до чого сниться купувати сережки, це може говорити про придбання хорошої обновки в реальному житті.

Якщо вам дарують сережки уві сні – це відмінний знак, що передвіщає щастя і благополуччя в родині. Якщо ви не знаєте людини, який зробив такий щедрий подарунок , готуйтеся до захоплюючої романтичної зустрічі найближчим часом. Якщо дарує сережки ваша подруга – ви скоро підете в хвилюючу поїздку, можливий навіть курортний роман. Коли дарувальники сережок – ваші мати і батько, такий сон говорить про взаємність почуттів з людиною, про яку ви думаєте. Також є і негативний тлумачення у сну, в якому дарують сережки. Це знак швидкої розлуки з близькою людиною і засмучення з-за цього.

Якщо ви знайшли десь чужі сережки, знайте, скоро у вашій долі з’явиться цікава людина. Можливо, вам вдасться з ним потоваришувати, і ця дружба буде плідною і тривалою.

До чого сниться купувати сережки — такий сон передвіщає участь у пишному заході. Найімовірніше, це буде весілля, яку відзначатимуть з розмахом. А уві сні ви прийшли в захват від прикраси, яку побачили на когось, наяву ви можете заздрити комусь із вашого оточення.

Де знаходилися побачені вами сережки?

Сережки у вухах віщують приємні клопоти. Це може бути приготування до приходу гостей. Найголовніше – ви отримаєте задоволення від цих клопотів. Також є інше тлумачення, до чого сняться сережки у вухах — це провісник добрих новин. Якщо ви бачите сережки у вухах іншої людини, такий сон говорить, що хтось розпускає про вас неправдиві чутки і плітки.

Якщо вам сниться скринька з сережками, вона розкішна, багато оздоблена і відмінної якості, такий сон передвіщає багатство і добробут у вашій родині. Якщо скринька плетені або дуже тендітна, і щастя буде примарним і недовгим. Якщо ви бачили прикраси, які лежать в коробочці, вас чекають приємні клопоти, пов’язані з придбанням нерухомості.

Сережки лежать в мармуровій скриньці? Такий сон обіцяє справжню щиру любов. Якщо сниться, як ви кладете сережки у скриньку, то в реальному житті напевно доведеться схитрувати. Таким способом ви захочете завоювати симпатію потрібної людини. Мармурова скринька віщує щасливу любов.

Якщо уві сні ви дивилися на красиві сережки на вітрині магазину, але не наважилися їх купити – це говорить про самообман. Ви самі боїтеся собі зізнатися в тому, як насправді йдуть справи у ваших особистих стосунках і побудувати адекватний прогноз на майбутнє. Стіл – символ спілкування та дружби. Сережки, що лежать на столі – до несподіваного подарунку від хорошого друга.

Хто побачив сон: чоловік або жінка

Якщо сережки наснилися жінці, значить, вона високо цінує себе і готова поділитися з іншими своєю мудрістю і захопити інших своєю красою. Вона гідно приймає будь-які дари від життя, розуміючи, що якщо подарунки приходять до неї – це їй дійсно потрібно. Якщо сережки наснилися вагітній жінці, то дуже ймовірно народження у неї дівчинки.

Чоловік, який бачить у сні сережки, швидше за все знаходиться у розладі зі своєю обраницею. Такий сон говорить про рутині у відносинах, в парі пропала закоханість і іскра. Слід потрудитися, щоб все виправити і повернути романтику в будинок.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, образ сережок у сні має суперечливе значення. Вони можуть означати успіх у кар’єрі і щастя в особистих відносинах, так і неприємні емоції — заздрість і ревнощі, а іноді такий сон говорить про наявність у вас недоброзичливців. Вибирайте тлумачення, ґрунтуючись на деталях вашого сну і власних емоціях. Подивіться також, як тлумачать це прикраса укладачі найактуальніших сонників сучасності.

Сонник Міллера — попереду кар’єрне зростання

Якщо уві сні сережка зламалася, це нехороший знак. Можливо, вас чекають розчарування і невдачі на роботі. Навпаки, красиві блискучі прикраси обіцяють кар’єрне зростання і більший заробіток. Виходить, залежність тут пряма — чим красивіше сережки, тим більше багатство віщує такий сон. Також на думку психолога сережки символізують потік інформації. Вони сняться до добрих новин і захоплюючим завданням на цікавій роботі.

Сонник Ванги — ви ведете себе благородно

Згідно соннику Ванги золоті сережки у сні приносять удачу.

Болгарська ясновидиця асоціює золоті прикраси з удачею. Якщо вам приснилися золоті сережки, знайте, «щаслива зірка» вже десь зовсім поруч і скоро «впаде» на вашу голову. Якщо ви з любов’ю, задоволенням і інтересом розглядаєте золоті сережки у сні, це говорить про ваш гідній поведінці. Ви ведете себе подібно аристократу, що не може не викликати поваги. А якщо уві сні сережки губляться – цілком можна залишитися без матеріальних благ в реальному житті.

Сонник Фрейда — вас чекає удача в любові

Намагаєтеся подарувати комусь свої сережки у сні? Фрейд тлумачить це як невгамовне бажання містити як себе, так і свого партнера. Ви не мелочитесь і вважаєте, що гідні хорошого достатку.

Купуєте золоті сережки у сні – це означає, що у вас є чоловік, який поки не помітив вашого інтересу. Ви всіма способами намагаєтеся завоювати любов цієї людини. Навіть хочете “купити” його любов. Швидше за все, з цієї затії не вийде нічого путнього.

Якщо уві сні ви носите всього одну сережку – незабаром вам зустрінеться той самий єдиний чоловік, друга половинка. Побудуйте з ним або з нею своє щастя. Носіть уві сні дві сережки – такий сон передвіщає легкий флірт з кількома залицяльниками. Вибирайте ретельно, доля на Вашій стороні.

Сучасний сонник — вас чекають нові завдання

Сережки можуть снитися до майбутньої грошової і головне, цікавій роботі. У вас будуть нові завдання, з якими ви легко впораєтеся. Удача буде супроводжувати вам у просуванні по кар’єрних сходах. Зламані сережки означають, що зараз хтось плете інтриги за вашою спиною. Зробіть все можливе, щоб зберегти репутацію і добре ім’я.

Сонник Кананіта — можливо, ви даремно ревнуєте

До чого сниться золоті сережки — гостра ревнощі до другої половинки, болісні підозри. Чим дорожче і нарядно сережки, тим більше високої думки ви про реальної або уявної суперниці. Отримувати в подарунок, купувати, знайти сережки — отримати дивний натяк, привід для ревнощів.

Кулінарний сонник — ви приймаєте важливе рішення

Носити сережки — залежати від кого-то, кому-то зобов’язаною. Розглядати безліч різних сережок — разумья, прийняття важливих рішень. Отримувати в подарунок — хтось погодиться виконати за вас складна справа. Купувати — придумати простий спосіб вирішення складної проблеми.

Сонник XXI століття — повернення колишньої любові

До чого сняться золоті сережки з камінням — повернення колишніх почуттів, пристрасть до коханої. Для самотньої жінки сон може означати возз’єднання з колишнім коханим. Носити дві різні сережки у різних вухах — змінити чоловіка або партнера.

Інтимний сонник — ви комусь заздрите

Сон, золоті сережки в якому ви носили — заздрість до чиєїсь красі, гарним дорогим речам. Дарувати комусь- бажання викликати заздрість у оточуючих. Втратити — дізнатися про неприємності у людини, чий успіх викликає заздрість. Отримати в подарунок — хтось марно вважає, що перевершує вас у всьому.

Мусульманський сонник — у вас низька самооцінка

Біжутерія, великі підроблені або напівдорогоцінне каміння — ви невірно оцінюєте себе, коли порівнюєте себе з оточуючими, насправді у вас набагато більше переваг і достоїнств.

Сонник Гришина — ви будете ходити по магазинах

Отримати в подарунок сережки — ходити по магазинах, робити покупки. Носити красиві сережки з дорогоцінним камінням — нові статусні речі, якими ви пишаєтеся. Втратити в сні сережку — продавати речі з рук, обмінювати або звертатися у ломбард.

Індійський сонник — ви можете зробити помилку

Носити золоті сережки у сні — до швидких помилок і недостойної поведінки. Жінка, надягає дорогі великі золоті сережки у сні, може стати розлучницею в сім’ї, закохати в себе одруженого чоловіка. Виявити уві сні зникнення сережок, навпаки, означає виправити старі помилки, загладити провину.

Китайський сонник — вас чекає успіх у кар’єрі

Бачити уві сні золоті сережки — до вдалою кар’єрі, але якщо ви відчуваєте, що сережки дуже важкі для вас, то нові перспективи зажадають від вас максимальної віддачі. Для чоловіків бачити золоті сережки у сні означає появу проблем з офіційними інстанціями.

Сонник Азара — ви тримаєте ситуацію під контролем

Дарувати іншим або приміряти на себе золоті сережки — тримати ситуацію під контролем. Бачити золоті сережки серед інших прикрас — виділяти когось із свого оточення. Втратити сережку — відновлення сім’ї.

Висновок

Ми бачимо, що тлумачити сни, в яких фігурують сережки, можуть зовсім по-різному, скільки людей – стільки й думок. Прочитайте уважно тлумачення сну, згадайте якомога більше деталей, довіртеся своїй інтуїції. А найголовніше – не зациклюйтеся, якщо побачили щось неприємне або тривожне. Це всього лише попередження, довіртеся долі, що все станеться найкращим чином, і добрих вам снів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code