До чого сняться сходи: тлумачення з різних сонників

Як знають навіть діти, будь сходи веде або вгору, або вниз. До чого сниться сходи? Куди саме вона нас приведе до успіху в справах і особистих стосунках, до стрімкого кар’єрного росту, або ж до повного провалу, падіння, фінансового краху і самотності. У сновидіннях все неоднозначно. Такий образ, як сходи, сонник може тлумачити по-різному, в залежності від подробиць і деталей побаченого сюжету. Так давайте ж розберемося в усьому детальніше…

Кожна драбина веде як вгору, так і вниз, тому даний спосіб може вказувати і на позитивні, і негативні зміни.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Сама по собі сходи уві сні — це досить символічний образ для тлумачення. Але дуже важливо достатньо чітко пригадати всі подробиці сновидіння, від цього залежить позитивне або негативне тлумачення. Користуючись нашими підказками, ви поступово зможете відновити в своїй пам’яті побачений сюжет і зрозуміти, до чого приснилася сходи саме у вашому випадку.

У сні ви піднімалися або спускалися?

  1. До чого сниться підніматися по сходах вгору – це означає, що вас очікує неодмінний життєвий підйом, прилив сил, просування по службі, щастя і удача.
  2. Спускатися по сходах вниз у сні – до можливих втрат, невдач в особистому житті, збитків і злиднях.

З якого матеріалу були виготовлені сходи?

До чого сниться дерев’яні сходи – ви маєте консервативний склад розуму і характер, не схильний до різких змін у житті. Як говорить сонник, дерев’яні сходи у сні означає, що ви не любите усе сучасне, а відчуваєте себе комфортніше в звичних умовах.

Кам’яна сходи уві сні, широка і красива, побачена в сні, символізує собою славу, багатство і розкіш в реальності. Ви зможете добитися на своєму життєвому шляху.

Сон, сходи в якому була бетонної – до створення міцного фундаменту здорових сімейних відносин, ваша впевненість в собі і непохитність принесуть свої плоди. Можливо також несподівану пропозицію руки і серця для побачили такий сон дівчат і жінок.

Металева, залізна драбина означає, що ви дотримуєтеся своїх життєвих принципів і настанов, а ваші друзі і колеги по роботі ніколи вас не підведуть у важку хвилину. У сфері фінансів вас чекає стабільність та успіх, всі ваші починання будуть вдалими. Читайте також: до чого сниться ліфт.

Форма сходів: звичайна, спіральна, приставна

Звичайна драбина символізує собою просте, обивательська буття, без вишукувань і зайвої мішури, без будь-якого прагнення до розкішного життя. Вас влаштовує поточний стан справ, ви повільно і вірно йдете до своєї мети. Вам не притаманні пафос і показовість.

Бачити уві сні сходи спіральної форми говорить про те, що ваша дорога до успіху буде нелегкою, хитромудрої і заплутаною. Вам доведеться йти до своєї мети окружними шляхами, здійснюючи чимало однотипних помилок.

Приставні сходи бачити в сні – стояти на роздоріжжі між двох доріг, дуже довго вибирати між ними, як між некрасивою правдою і прикрашена брехнею, розмірковуючи, який шлях більш праведний, яку дорогу обрати. Якщо уві сні ви використовуєте розкладну драбину (драбину) – ви досить близькі до успіху, але вам потрібно буде докласти ще трохи зусиль для досягнення своїх життєвих цілей.

Конструкція була з перилами або без них?

Сходи з поручнями у сні вказує на підтримку з боку родичів, друзів і товаришів по службі. Сходи без перил означають, що все своє життя ви домагаєтеся виключно поодинці, самостійно і без сторонньої допомоги. Всі ваші удачі чи невдачі – це тільки ваша заслуга. Ви досить врівноважена і скрупульозний людина, ретельно прораховуєте наперед всі свої вчинки, зважуєте всі «за» і «проти», щоб не потрапити в незручне становище, не вдарити в бруд обличчям і не опинитися на самому дні суспільства.

Де саме були побачені вами сходи

Сон про сходи в приватному будинку є попередженням: у ваше життя можуть втрутитися сторонні.

До чого сниться сходи в під’їзді? Для жінок: занадто переживати з приводу свого здоров’я, сімейних та особистих стосунків. Для чоловіків: приховувати свої помисли і бажання від сторонніх, боятися конкурентів і заздрісників, які можуть нашкодити вашим планам на майбутнє. Ви віддаєте перевагу бути на увазі, а просто йти своїм життєвим шляхом, не виділяючись з натовпу.

Сходи в приватному будинку попереджає, що вам не слід бути занадто відвертим з сторонніми, інакше є небезпека потерпіти збитки і поразки, довірившись незнайомим. Дуже можливі крадіжки і проникнення у ваше житло, яке ви оберігаєте. Тому не варто виставляти свій добробут на загальний огляд, не потрібно хвалитися своїми успіхами в роботі, і в особистих відносинах.

Сходи в якомусь висотній будівлі є символом вдалого кар’єрного просування. Чим вище ви підніметеся по цій драбині, тим більш високооплачувану посаду зможете отримати в реальному житті. У вас є всі шанси стати заможним і шанованою людиною.

Сходи в небеса обіцяють виконання всіх ваших заповітних мрій, щастя, процвітання і благополуччя. В душі ви – мрійник, романтик і творча особистість.

Сходи, що ведуть у прірву, а іноді навіть в саму пекло – це символ того, що вам доведеться ризикнути всім, що ви маєте на даний момент, щоб домогтися успіху. Можливо, навіть власним життям.

Якщо вам приснилися різні події

Падіння уві сні зі сходів загрожує відчаєм і безуспішними спробами поправити своє нестійке фінансове становище. Мабуть, ви занадто легковажно ставитеся, як до своєї роботи, так і до свого здоров’я. Ось до чого сниться падіння зі сходів.

Нескінченні сходи у сні передвіщають вам вічні пошуки свого місця в цьому житті, повну невизначеність у відносинах і у ваших планах на майбутнє.

А якщо сходи уві сні зламалася під вами – це знак повного фінансового краху, що вам потрібно, якщо ви не перестанете жити на широку ногу, зовсім не дбаючи про інших. Вам необхідно переглянути свої життєві цілі і матеріальні запити. Якщо ви так і будете просуватися вгору по головах інших, керуючись виключно своїми егоїстичними бажаннями, то дуже скоро опинитеся на самому дні прірви. Ваш бізнес зазнає поразки, а ваші особисті стосунки зіпсуються назавжди, і тоді вас покинуть так звані «друзі», які спілкувалися з вами виключно з-за грошей.

Трактування значення сну в різних сонниках: Ванги, Міллера, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, сходи уві сні — це досить неоднозначний символ. Він може знаменувати і досягнення нових висот, і повне фіаско. Все залежить від того, спускалися ви по сходах піднімалися вгору або вниз, де вона знаходилася, в якому будинку була. Але на тлумачення снів накладає відбиток і особисту думку укладачів сонників. Так давайте ж заглянемо в найактуальніші сонники сучасності і дізнаємось, до чого сниться сходи на думку їхніх знаменитих авторів.

Сонник Міллера — є шанс на кар’єрне зростання

Сходи є символом руху наверх, якщо ви будете енергійними, цілеспрямованими, ви зможете зайняти високе положення в ділових колах, заслужите повагу партнерів по бізнесу. Падіння зі сходів пророкує затишшя у підприємницькій діяльності, а для працівників сільського господарства такий сон означає неврожай. Зламана сходи – до повного провалу в усіх починаннях.

Якщо в сновидінні ви тікаєте з в’язниці, використовуючи сходи – це означає, що насправді ви зможете домогтися успіху, але для цього вам доведеться ризикнути. Присниться спущений трап – значить, ви розчаруєтеся в бізнесі і не зможете здійснити свої бажання в повній мірі.

Якщо при сходженні по сходах ви відчуваєте запаморочення – виходить, у реальному житті ви надто збуджені вашим новим високим становищем, і дуже скоро ви звикнете веліти людьми і вередувати, станете зарозумілим і пихатим.

Сонник Ванги — удача до вас прихильна

Згідно соннику Ванги сходи уві сні — символ вашої удачі.

Піднімаєшся по сходах – маєш життєвий підйом, отримаєш удачу, спускаєшся по сходах – чекає тебе невдача; ходиш по сходинках – маєш багато можливостей. Бачиш зламані сходинки – вороги твої будують підступи і плетуть змови. Ходити по багатьом сходах – до втрати розуму.

Сонник Фрейда — будьте більш дружелюбні

Зигмунд Фрейд вважав сходи досить однозначним символом, під яким мається на увазі людське життя від початку і до кінця. Якщо уві сні ви біжите вгору по сходах – вам слід більш уважно ставитися до людей, а також бути досить обачним при спілкуванні з іншими. Також можна додати, що ваш кар’єрний ріст дозволяє впевнено почувати себе в спілкуванні з протилежною статтю. Проте, ніколи не варто забувати, кому ви зобов’язані своїм піднесенням.

Якщо в сні ви бачите сходи, нагорі якої варто особа протилежної вам підлоги, це означає, що ви давно прагнете зав’язати з ним більш тісні, інтимні стосунки. Але ви боїтеся зробити це, побоюючись громадського осуду. Однак, вам варто зрозуміти, що ваше особисте щастя важливіше пліток і пересудів.

Коли уві сні ви стрімко спускаєтеся вниз по сходах – наяву ви звикли пред’являти до партнера або прихильнику завищені вимоги. Саме тому ви відчуваєте труднощі у спілкуванні з протилежною статтю.

Якщо уві сні ви впали зі сходів – значить, насправді ви дуже сильно розчарований в людині, в якому раніше були впевнені на всі сто відсотків. Однак, якщо сексуальні стосунки з даними людиною повністю вас влаштовують, то не поспішайте розлучатися з ним.

Сучасний сонник — багатство і слава чекають вас

Уві сні підніматися вгору по сходах – до великої удачі і щастя, спускатися вниз по сходах – до фінансових збитків і невдач в особистому житті. Падати з драбини – мати злих заздрісників, що ненавидять вас. Велика, красива і широка драбина до неодмінного багатства і слави. Сидіти на східцях – маленькими кроками просуватися вгору по службових сходах. Бачити сходову клітку – до приємним змін у житті.

Висновок

Як сходи веде вгору і вниз, так і в житті бувають злети і падіння, радості і печалі, успіхи і невдачі. Найголовніше — не зламатися на цьому шляху, поступово, сходинка за сходинкою, долати всі перешкоди, круті підйоми і неминучі спуски. Необхідно шукати можливості і ловити підходящий момент для просування по нелегкій дорозі, що зветься життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code