До чого сняться таргани: тлумачення з різних сонників

Ці комахи на протязі вже багатьох століть живуть поруч з людиною і іноді з’являються в нічних сновидіннях. До чого сняться таргани у сні? Якщо не заглядати в сонник, таргани можуть бути сприйняті негативно через особисту неприязнь. Однак переважна більшість тлумачів снів приписують тарганам значення несподіваного багатства. Якщо вам приснилися таргани, вас можна привітати, тому що цей сон передвіщає одержання грошової винагороди чи навіть просування по службі.

У старовину таргани жили тільки в багатих будинках, так як у бідноти їм було нічого їсти. В ті часи таргани асоціювалися не з брудом, а з багатством, щастям і достатком.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Психологи вважають, що у сні відображаються всі пережиті нами емоції. Якщо у людини щось сталося, він переживає, то уві сні його чекає те, чого він найбільше боїться, що йому найбільше огидно – свою фобію, жахливі страхи, які він приховує від оточуючих людей. Так що, якщо вас найбільший страх — таргани, вони обов’язково з’являться у вашому сновидінні. У такому випадку немає необхідності міркувати, що означає такий сон. Він означає тільки одне: у вас перезбуджена нервова система. Заспокойтеся і розслабтеся, задумайтеся про свій стан.

Майже всі види комах викликають у людей відразу, огиду і глибоку неприязнь. А таргани – особливо, так як їх люди бачать частіше за інших, причому у себе вдома. Звичайно, в реальному житті нікому не подобається таке сусідство. І чим тільки ми не труїмо цих комах! Але давайте розглянемо докладніше, до чого сняться таргани живі. Всі сни з їх участю можуть бути так негативно забарвлені?

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Ось як тлумачить сонник до чого сняться таргани, в залежності від особистості людини, який побачив це сновидіння:

 • Якщо приснився тарган молодої дівчини, незабаром її чекає зустріч з цікавим заможним чоловіком;
 • Якщо сон з тарганами снився незаміжньою жінці, то вона познайомиться з чоловіком, з яким у неї закрутиться пристрасний роман, але він буде нетривалим, несерйозним;
 • До чого сняться таргани уві сні жінці – до покупок, оновлення гардеробу, також сон може означати хороші новини;
 • Якщо чоловік побачив уві сні таргана –у нього з’явиться помічник, хороший друг, тлумачний співробітник, який допоможе їй у вирішенні складних завдань;
 • Якщо приснився тарган дитині – ймовірно, він посвариться з кимось із своїх товаришів або друзів.

Ви бачили одного таргана або безліч?

До чого сниться тарган в однині, на думку деяких сонників -до дрібних неприємностей і сварок, але є і інші тлумачення. Один-єдиний тарган сниться до добрих новин, приїзду далекого родича, або ж прогулянці по магазинах. Будь-які зміни у вашому житті принесуть виключно позитивні емоції. Також до чого сниться один тарган — символізує якусь важливу для вас особистість, можливо, заможного партнера для чоловіків, або ж завидного нареченого для молодої дівчини, або ж багатого шанувальника для жінки.

Живі таргани, особливо їх велика кількість, сняться до несподіваної прибутку, швидкому отриманню грошей. Чим більше тарганів ви побачили в сні – тим більше купной сумою ви можете розжитися.

На думку більшості сонників, багато тарганів у сні пророкують великий дохід.

Якщо уві сні ви побачили дуже велика кількість тарганів – вам належить зустрічати довгоочікуваних гостей. Є ще одне тлумачення, до чого сняться таргани багато і живі – це сновидіння може бути символом великої грошової винагороди, успіхів у справах, матеріального благополуччя і достатку. Розмір багатства визначається кількістю комах, які вам приснилися. По своїй суті, це дуже хороший знак. Також велика кількість цих комах можна трактувати, як несподівану для вас матеріальну прибуток, якийсь великий дохід, якого ви зовсім не чекали.

Є й ще одне цікаве тлумачення, до чого сняться таргани живі: багато комах, кому втікачів позбирати! в різні сторони по кімнаті після включення світла свідчить про те, що ви повинні дуже дбайливо і уважно ставитися до ваших грошових накопичень. Вам необхідно економити свої кошти, інакше, ви можете розоритися, а ваші гроші витечуть, як вода.

Бачити в сні багато тарганів для молодої дівчини означає, що повинна бути готова до того, що її несподіване знайомство з якимось прекрасним юнаком може досить сумно для неї закінчитися. Швидше за все, така зустріч ні до чого доброго не призведе. Також до чого сняться таргани — багато комах може передвіщати значне просування кар’єрними сходами, отримання вищої посади.

Якщо таргани вас оточили і хочуть напасти, ось деякі варіанти тлумачення:

 1. У вашому домі могла з’явиться штучка з негативною енергією. Це може бути подарунок недоброго людини, який лестить вам. Краще від такої речі позбутися.
 2. Вам незабаром доведеться боротися за щастя родини, рідних. Можливо, ви будете відстоювати свою думку в якомусь серйозному проекті або захищати свою частку в бізнесі.
 3. Якщо таргани напали на вас знизу, то вам потрібно найближчим часом перевірити нирки, кишечник, печінка; якщо напали зверху — перевірте серце і легені.

Ви бачили рудих тарганів або чорних?

До чого сниться рудий тарган – до порожніх розмов, пліток, дурним обіцянкам і дрібних неприємностей. Також ці комахи можуть позначати корыстолюбцев і брехунів, які прикидаються друзями, коли насправді вони – ваші недоброзичливці, що знаходяться досить близько до вашого оточення.

До чого сниться багато тарганів рудого кольору — вас постійно мучать докори сумління, тому що частина вашого капіталу зароблена шахрайством і обманним шляхом. Сон, тарган в якому був великим, рудим і вусатим, означає, що на вас несподівано звалиться дуже велика сума грошей. І кількість цих грошей прямо пропорційно розміру паразита, який вам наснився.

Сонники також розповідають про те, що якщо ви побачили уві сні рудого таргана, то незабаром у вас несподівано з’являться гроші. Якщо їх дуже багато – прибуток буде значна або ви отримаєте подарунки. Якщо таргани були чорного кольору, то вам вдасться просунутися по службі.

До чого сняться чорні таргани — до стрімкого просування по кар’єрних сходах, раптового підвищення по службі. При цьому не виключено, що це може бути із-за впливу якогось могутнього людини. А якщо чорний тарган уві сні величезний – то ви можете знайти сильного противника в особі заможного пана.

Якщо вам приснився тарган білого кольору або безліч таких комах – вони є символом лицемірних ошуканців, які на перший погляд можуть здатися вам дуже симпатичними людьми. Якщо приснилися різні таргани за кольором і розміром, що заполонили ваш будинок, зупиніться і відпочиньте — ви заплутались в своїх думках. Одвічні думи, сумніви вас дуже вимотали. Відпустіть скрутну ситуацію і пустити все на самоплив.

Приснилися дуже великі, величезні комахи

До чого сниться великий тарган — він символізує вашу боротьбу за своє щастя. Можливо, вас незабаром чекає кар’єрний зліт, солідна грошова винагорода за високі досягнення в роботі. До чого сняться великі таргани — це також означати несподіване отримання спадщини, або ж вам хтось раптово поверне давно забуті вами борги.

Якщо вам сниться тарган великого розміру, то це може означати наступне:

 1. Навколо вас плетуться інтриги. А якщо уві сні був ще й павук, це показує впливового, високопоставленого людини, боротися з яким складно і неможливо.
 2. Хтось із ваших близьких або друзів затіяв щось погане, а також розпускає плітки про вас. Ті, хто раніше з вами дружив, зараз ставляться до вас інакше.
 3. Безліч труднощів. Завали на роботі.
 4. потрібно позбутися страхів, які заважають вам жити. Інакше може постраждати ваша репутація.
 5. якщо ви чогось в житті боїтеся втратити, то втратите. Але якщо прийміть заходи, то уникнете втрати.

Слід додати, що в тому випадку, коли уві сні ви відчуваєте жах, відчай, гнів, обурення, безсилля і відразу –в реальному житті вам буде супроводжувати успіх у діловій сфері і успіх у всіх ваших починаннях. І чим сильніше будуть ваші негативні почуття у сні, тим більш потужний позитивний ефект ви помітите в дійсності.

Де саме ви помітили комах-паразитів?

 1. До чого сняться таргани живі в квартирі – до зміни місця проживання, несподіваного і швидкого переїзду. Приснилися комахи у власному домі – до приїзду важливого заможного гостя.
 2. До чого приснилися таргани в гостях – вдале завершення вашої справи, допомогу впливових осіб. Побачити в сні несподіваних сусідів в готелі – до великих клопотів, розбіжностей і суперечок в сім’ї.
 3. Бачити уві сні тарган, коли ви відвідували ресторан, бар або кафе –ви одержите несподівану надбавку до зарплати, яку витратите на розваги і задоволення, у зв’язку з цим, у вас з’являться заздрісники.
 4. Якщо вам у сні повзає тарган, то ви ризикуєте потрапити в смішне положення, з якого виплутатися буде складно і знадобиться вправність та винахідливість. Також може трапиться скандал, який утворюється на рівному місці.
 5. Якщо уві сні таргани літають навколо вас, то з’являться тривожні вісті, які здатні вибити вас з повсякденного життя. Або на вас чекає зустріч з грізним, вивертким ворогом.
 6. Бувають сни, в яких таргани повзають по обіднього столу або зовсім потрапляють у їжу. Будьте обережні — навколо вас з’являться заздрісники і злі люди. Попереду важка життєва смуга, затяжна і з перешкодами. Але і в такій ситуації є плюси. Після неї піде винагорода за всі ваші переживання і витрачені нерви

Якщо уві сні ви намагалися позбутися від комах

Якщо уві сні ви будь-яким способом знищити тарганів, то наяву ви вирішите всі свої проблеми.

Ловити тарганів у сні – намагатися усіма шляхами і способами досягти миру, взаєморозуміння і злагоди у вашому домі. Також сон може означати, що ви себе растрачиваете по дурницях, хочете отримати все і відразу, але у вас не виходить. Це відбувається тому, що ви занадто метушіться у житті, хапаєтеся за кілька справ одночасно, що ні до чого хорошого не може привести.

Вам необхідно зосередитися на одній важливій справі і прикласти всі зусилля для його виконання. Збирати в сні тарганів – старанно працювати в реальності, що неодмінно буде оцінено по заслугах, і ваша працьовитість буде винагороджено солідною грошовою сумою.

Труїте тарганів у сні – вам необхідна перепочинок, якась невеличка пауза на шляху до здійснення ваших найзаповітніших мрій, планів і намірів. Без цієї невеликої зупинки існує ймовірність того, що успіх від поставленої вами задачі може бути невеликим, або ж ваша справа взагалі опиниться під загрозою зриву.

Також сновидіння може символізувати, що насправді у вашому оточенні розвелося достатню кількість нещирих і поверхневих людей. Тому вам необхідно переглянути свої відносини з ними, провести «генеральне прибирання» у ваших контактах. Перегляньте також і свій спосіб життя, так як відсутність можливостей для прояву власних умінь і талантів може істотно погіршити положення ваших справ.

Якщо ви використовуєте всілякі пристосування для цькування комах, а саме: спрей, пастки, молок, пасту — ви здатні на будь-які рішення, що стосуються виконання поставлених перед вами завдань. Ви успішно справляєтеся з усіма труднощами, виникаючими перед вами, усуває всі перешкоди на вашому життєвому шляху своїми силами. Якщо вам вдалося знищити всіх тарганів – ви чудово впораєтеся з нерозв’язним завданням, а також отримаєте дуже високу винагороду за свою роботу.

До чого сниться давити тарганів у сні пальцями – вас чекають приємні турботи, пов’язані з зустріччю з родичами, а також вашими близькими друзями. Як говорить сонник, давити тарганів жінці — до успішного вирішення її проблем, пов’язаних з інтимним життям. Якщо ж жінка випадково розчавила комаха у сні – до несподіваної і приємної новини здалеку або до цікавого звістці.

До чого сниться вбивати тарганів у сні – до раптових і несподіваних змін на робочому місці. Незабаром у вас з’явиться прекрасна можливість проявити свої ділові якості, реалізувати себе в новому проекті. Також, як каже сонник, вбивати тарганів у сні означає, що вам необхідно докласти ще більше моральних зусиль для того, щоб досягти бажаного результату.

Якщо сняться таргани, які кидаються від вас геть, то вас очікують відчутні матеріальні втрати, а також швидко поширюються плітки про вас, з якими неможливо боротися. Якщо таргани тікають від отрути, отрути,краще відмовтеся від розпочатих справ, а то труднощі зіпсують вам життя. Вам загрожує небезпека від тієї людини, якій ви довірилися. Якщо уві сні ви не можете впоратися з полчищем тарганів, наяву зверніться за допомогою до одного, тому як самостійно справитися з неприємною ситуацією не вийде. Ви вірно розцінюєте ступінь небезпек. Ситуація виходить з-під контролю, труднощі сильніше вас.

Вам приснилися вже мертві комахи

Мертві таргани уві сні попереджають, що існує дуже велика ймовірність того, що справа, над яким ви працюєте в даний час, не принесе вам удачу і не увінчається успіхом. Вам буде необхідно отримати допомогу і підтримку більш компетентної особи. І ось тоді ви напевно зможете зберегти ваші кошти і навіть примножити їх.

Є й ще одне тлумачення, до чого сняться мертві таргани — людина всю свою енергію та увагу звертає на несуттєві дрібниці, розпорошується по дурницях, втрачаючи при цьому дорогоцінний час. Вам необхідно не шукати відповіді на свої питання там, де їх не може бути і не звертати увагу на помилкові мотиви і заклики плоті, а йти назустріч своїй єдиній меті.

Як говорить сонник, мертві таргани можуть означати, що ви неправильно розставили свої головні пріоритети, визначили невірні орієнтири, сповідуєте помилкові цінності. Все це жодним чином не допоможе вам вирішити поставлені завдання. Вам дуже важливо перепрограмувати своє життя, переглянувши свої погляди, принципи і точку зору на речі.

Якщо приснилися раптом мертві таргани, які падають на вас, це означає, що минулі негаразди, про яких ви забули, нагадають про себе в невідповідний момент життя, наприклад, не виконане вами обіцянку повернеться проти вас.

Таргани та інші комахи

Якщо у сні ви бачили тарганів разом з іншими комахами, такими як: жуки, павуки, клопи –вам доведеться битися з багатьма конкурентами. Ви будете вести багатопланову політику в бізнесі, намагаючись досягти успіху в багатьох сферах діяльності одночасно. Багато хто з ваших ділових партнерів можуть вести з вами подвійну гру, одночасно співпрацюючи з вашими недоброзичливцями. Проте врешті-решт вам все одно вдасться відстояти свої інтереси, фінансові і юридичні. Якщо ви морально готові боротися і йти до самого кінця, успіх не змусить себе чекати, і ви будете винагороджені матеріально.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо вам приснилися уві сні таргани – до чого це? Тарган сам по собі є досить нешкідливим комахою, яка здавна сусідить з людиною. Його ще іноді називають «запечным жителем», так як ці істоти дуже люблять тепло. В усі часи вважалося, що в хаті, де добре натоплено, вдосталь наготовлено, де світло, тепло і затишно, завжди водяться таргани як показник достатку, розкоші і заможності господарів. Ця прикмета знайшла відображення у багатьох сонники, де тарган у сні є позитивним знаком.

Сонник Міллера – ви вирішите свої проблеми

Як говорить сонник Міллера, таргани означають, що незабаром всі ваші тривоги залишаться позаду. Якась проблема, вже досить тривалий час мучив вас, дуже вдало вирішиться. Але, в той же час, ви повинні пам’ятати, що ніхто не зможе допомогти вам вирішити дану проблему, тому що тільки ви самі в силах це здійснити.

Якщо вам приснилося багато тарганів — ваші зусилля, докладені для здійснення задуманого, будуть не марні і приведуть вас до перемоги. Ви отримаєте великий прибуток від вашого успішного підприємства. Чим більше комах ви побачите уві сні, тим більше буде прибуток.

Сонник Ванги – вас чекають дрібні неприємності

Болгарська ясновидиця Ванга говорила, що сновидіння, в яких ви побачили таргана, пророкують деякі неприємності, невеликі проблеми і клопоти, які вам дуже скоро треба буде подолати. Кілька дрібних тарганів говорять про незначних витратах на побутові потреби. Багато комах побачити у сні – до приїзду родичів, приємного проведення часу в сімейному колі.

Чорні таргани сняться до несподіваних клопотів і судових позовів. Руді віщують марну трату деякої суми грошей на задоволення, розваги та пригоди.

Топити тарганів у діжці з водою – означає боятися визнати свої помилки і промахи. До чого сниться вбивати тарганів, наступаючи на них чоботом – вам належить гніватися з причини великих витрат, яких можна було б уникнути. Також це може означати, що до вас за допомогою звернуться ваші родичі, близькі або друзі. Велика кількість тарганів сниться до підвищення у посаді або збільшення зарплати.

Ви бачите, як противний тарган лізе по стіні до стелі — незабаром ви можете отримати раптовий і несподіваний сюрприз, який буде виражатися в матеріальній винагороді. А от коли комаха, що повзе по стінці по похилій – таке сновидіння передбачає також матеріальний приз, але вже значно меншого розміру.

Сонник Фрейда – вашу сім’ю можна назвати щасливою

Полювати в сні на тарганів і вбивати їх – мати в підсвідомості думки про сексуальних зв’язках з неповнолітніми, старанно намагатися придушувати такі бажання. Просто спостерігати в сні за тарганами – перебувати в сімейному добробуті і мирі, дуже бажати завести собі спадкоємців.

Бажання розводити тарганів трактується як невизначеність інтимного положення, а також це може свідчити про наявність можливих відхилень у функціонуванні статевої сфери. До чого сниться тарган жінки – такий сон обіцяє серйозне і солідного покровителя. Молодій дівчині сновидіння обіцяє молодого прекрасного коханця.

Сучасний сонник – можливий прихід гостей

Таргани сняться до веселощів, радості, приходу гостей. Побачити їх в приготованій їжі – до заздрості оточуючих. Багато тарганів – до виграшу в лотерею, один — що у вас з’явиться помічники або ж вірний союзник у справі. Комахи заповзають на ваші ноги – будьте обережні в громадських місцях – висока ймовірність нещасного випадку.

Приснилися таргани в вашій оселі – до зміни місця проживання, у вашій кімнаті – до несподіваного отримання грошей. Побачити величезних тарганів-мутантів –у вашому домі зібралася негативна енергія. Можливо також перевищення радіаційного фону, тому вам слід якомога швидше перевірити будинок на присутність в ньому шкідливих речовин.

Вбивати тарганів – боротися зі страхами втратити всі свої накопичені кошти, все те, що було нажито вашим чесною працею. Існує небезпека для вашого майна. Занадто багато тарганів по всьому будинку, та так, що не пройти – вам давно необхідно переглянути житло на предмет зайвих речей, захаращують простір. Краще від такого сміття скоріше позбутися.

Якщо ж ви бачите в сні ціле полчище комах – ваш страх втратити все, що ви маєте, вже настільки високий, що це може призвести до психічного розладу або помутніння розуму, і тоді вам вже зовсім не знадобляться ні ваша квартира, ні дача, ні машина. Краще вам буде просто жити і насолоджуватися кожним днем життя;

Молодій дівчині сниться тарган, ворушить вусами – до неї скоро засватається молодий і заможний кавалер. Рудих тарганів у сні побачити – до великих клопотів і метушні в хаті. Безліч дрібних і вертких тарганів, яких неможливо зловити, символізують те, що ваша совість зовсім не чиста і вона постійно гризе вас, нагадуючи про те, що ви заробили всі свої гроші і майно обманним шляхом.

Сонник Нострадамуса — високий шанс виграшу

Сон з тарганами символізує майбутній виграш в азартній грі або лотереї. Якщо бачите одного таргана, то вас відвідає добрий гість, який допоможе впоратися з вашими деякими проблемами, що викликали у вас скрутне становище.

Сонник Лонго — попереду незабутня пригода

Якщо молодій людині сниться рудий тарган, і він його вбиває, то хлопцю чекає незабутня пригода в житті. Якщо такий сон сниться дамі, то їй необхідно розпрощатися зі своїм залицяльником: він нечесний і налаштований негативно. А якщо ж у сні ви позбавляєтеся від бридких комах, але їх стає все більше і більше, те в житті у вас з’явиться багато обов’язків. Але вам вони будуть тільки на користь, так як ви виростите в очах начальства або друзів, а також отримаєте підвищення окладу або статусу.

Давньоєгипетський сонник — ви схильні до страхів

Порожні страхи, фобії. Безліч розбігаються тарганів у вас вдома — зайві турботи про речі, що не потребують уваги. Великий тарган — схильність перебільшувати свої проблеми, марна печаль. Вбивати тарганів — пусті суперечки і сварки.

Психологічний сонник — до дрібних неприємностей

Бачити тарганів на вашій кухні раптовим дрібних неприємностей, які можуть суттєво вплинути не тільки на ваш настрій, але й підірвати здоров’я. Великі таргани, що викликають огиду, сняться до хвороби.

Сонник Велеса — вам хтось лестить

Таргани у вашому будинку — хтось намагається вам догодити через подарунки. Таргани нападають на вас — ви маєте потребу в любові батьків. Комахи ходять стрункими рядами — майбутні іспити і звіти будуть витримані з успіхом.

Сонник Кананіта — можливі дивні події

Здивування, безліч дивних подій, збігів. Ловити чи вбивати — розгадати загадку, дізнатися секрет. Зайти в приміщення, що кишить тарганами — стати мимовільним свідком чужої таємниці.

Мусульманський сонник — вони можуть завестися у вас наявву

Бігаючі навколо таргани — бруд, антисанітарні умови, можливо, погода. Труїти, ловити, вбивати тарганів — безуспішні спроби поліпшити умови життя чи праці, неплодотворний звернення до відповідальних інстанцій.

Сонник Євгена Цвєткова — ви творча людина

Яскраві творчі ідеї. Повзе тарган по вам — осяяння, натхнення, новий підхід до справи. Мертвий тарган — у вас з’явиться хороша ідея, але її відкине керівництво чи її можна буде реалізувати з-за правил, нав’язаних вищестоящої інстанцією.

Висновок

Як в житті, так і в сновидінні, таргани не здатні принести вам якесь нещастя, втрату або втрати. Навпаки, чим більше у сні тарганів, тим більший прибуток, виграш або дохід вони символізують. А один тарган означає, що у вашому житті з’явиться або заможний шанувальник, або надійний діловий партнер, або ж вірний товариш.

Не бійтеся своїх сновидінь. Прислухайтеся до них і робіть так, як відчуваєте. Сприймайте всі свої сновидіння як передвістя кращих днів, і тоді ваше життя стане щасливою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code