До чого сняться троянди: тлумачення з різних сонникам

Ці знайомі кожному квіти є радості, мудрості, краси, пахощів. До чого сняться троянди різних кольорів? Якщо ви прокинулися і згадали, що вночі вам приснилися троянди, цей сон може багато про що вам розповісти. Буває і так, що сон був довгий, снилося багато чого, але вам запам’яталися саме троянди, сонник у такому випадку потрібно відкривати саме з їх опису. Це дуже важливий символ, який в будь-якому сновидінні вважається найбільш значущим і повинен тлумачитися у першу чергу.

Троянда – королева квітів, якщо вона приснилася вам у сні – це дуже хороший знак.

Зміст:

Тлумачення сну в залежності від його подробиць.

Бачити троянди у сні – до чого це? Сонники пропонують безліч тлумачень, і щоб у них не заплутатися, потрібно детально згадати сюжет побаченого сну. Адже його тлумачення залежить від того, якого кольору троянда вам приснилося, що ви робили з квітами, які подробиці супроводжували сон. Наші підказки допоможуть вам згадати всі деталі сновидіння і не упустити нічого важливого. Не поспішайте, поступово згадуйте ваш сон, виписуйте підходящі вам значення, і до кінця читання статті ви отримаєте детальне тлумачення.

Що означають червоні троянди у сні

Колір має значення: червоні троянди означають багатство, рожеві — любов, білі — дружбу, жовті — розлуку.

Ці квіти – символ розкоші, краси, достатку і багатства. До чого сняться червоні троянди — до великої удачі, причому не тільки у фінансовій сфері. Наприклад, якщо ви незаміжня дівчина і вам приснилися червоні троянди, ви отримаєте швидкий пропозицію руки і серця від вельми заможного джентльмена.

Якщо ви збираєтеся починати нову справу, і напередодні ви побачили сон, червоні троянди в якому точно фігурували, справа буде виграшним, успішним, легким і принесе досить швидкий прибуток, а головне, змінить ваш рівень життя. Адже буває так, що грошей приходить досить велика кількість, але вони не приносять бажаного радості. Буває, що людина навіть не може розпорядитися ними розумно і втрачає їх, або розтрачує, сам не розуміючи куди.

Буває і так, що гроші приносять з собою тільки страх втратити їх, напругу, тривогу. Все це не має ніякого відношення до справжнього достатку і багатства. Але, як каже сонник, червоні троянди у сні означають, що ви будете спокійні за фінансову сферу. Ви відчуєте, що грошей багато, і розумно скористаєтеся ними.

До чого сняться червоні троянди – букет також може символізувати багатство від несподіваного спадщини. Головне, правильно ним розпорядитися. Краще вкласти отримані кошти в об’єкт нерухомості і отримувати прибуток. До речі, чим більше букет, і чим більше самі троянди, тим більше прибутку вас чекає. Але навіть одна троянда уві сні — вже прекрасний знак, який означає швидке збільшення достатку у вашому житті.

Якщо троянди у сні були білими

До чого сняться білі троянди — до веселого життя та справжнього щастя. Якщо вам приснилося, що ви даруєте комусь білі троянди, сонник каже, що наяву вам потрібно подбати про цю людину, він чекає турботи саме від вас. Це не означає, що потрібно допомагати йому грошима, братися за вирішення його життєвих проблем, зовсім ні. Але ви можете просто подзвонити, поцікавитися, як у нього справи. Розмова по душам зі сміхом і жартами, вираз співчуття вже стане безцінним подарунком у нашому світі, де ми мало вміємо будувати відносини і підтримувати близьких нам людей. Ідеальний варіант — це приїхати в гості, привести невеликий гостинець, провести деякий час в розмові, спробувати допомогти порадою або просто потішити. Близькі часто приховують від нас свої проблеми, щоб не спантеличувати зайвий раз, тому краще не віддалятися, а цікавитися справами близьких, по можливості допомагаючи.

Бачити уві сні білі троянди поза букета — вас чекає приємна звістка, якого ви давно і з нетерпінням очікуєте. Якщо вам подарували білі троянди у сні – ви отримаєте запрошення приєднатися до веселої компанії на захід. Можливо, вас несподівано покличуть на вечірку, де ви зможете повеселитися досхочу.

Якщо ви побачили уві сні квіти інших відтінків

Якщо вам приснилися кремові троянди, сонник каже, що у вашій душі відбуваються буря почуттів. Ви не можете визначитися з вибором, часом самі не знаєте, чого хочете. Зупиніться. Просто виписуйте всі ваші сумніви, усі ваші бажання і взагалі все, що прийде в голову. Краще зробити це з попереднім наміром і словами: «Зараз я хочу заспокоїти свій розум, коли я закінчу писати, я буду спокійною і зрозумію, чого я хочу».

До чого сняться троянди рожеві – ці романтичні і милі квіти говорять про те, що пора готуватися до зустрічі нового кохання. Ось як описує сонник рожеві троянди: незаміжню дівчину чекає знайомство з цікавим кавалером, а молодого юнака вразить прекрасна незнайомка. Якщо ви не допустите грубих помилок у спілкуванні, знайомство цілком може привести до спільного прослуховування марш Мендельсона. Для людей, які вже перебувають у шлюбі сон означає необхідність оновлення відносин, ваші почуття вже почали затихати і притуплятися побутом. Схоже, настала пора влаштувати другий медовий місяць.

Бачити уві сні троянди помаранчевого кольору — до несподіваного дорогого подарунка. Причому це може бути подарунок від людини, від якого вам не дуже хотілося б його отримувати. Не соромтеся і приймайте подарунок, зроблений від душі і ні до чого вас не зобов’язує.

До чого сняться жовті троянди – як і наяву, вони символізують розставання. Але насправді жовтий колір – це колір оновлення. Тому для себе ви маєте право вирішити, що це розставання лише призведе до чогось нового, кращого і не турбуватися даремно. Навіть не відкриваючи сонник, жовті троянди можна тлумачити саме так.

Сон, троянди в якому були різних кольорів, говорить про те, що ваше життя стало занадто прісною і одноманітною. Подумайте, як ви можете зробити її більш яскравою і цікавою. Будь-які ваші ідеї в цьому напрямку будуть плідними і приживуться у вашому житті легко.

До чого сняться чорні троянди – це дуже рідкісний сон, який може означати, що кохана людина має якусь таємницю, про яку він не хоче говорити. Однак це не привід псувати відносини і намагатися будь-якими способами з’ясувати правду.

Де саме ви бачили ці прекрасні квіти?

  1. Букети троянд будь-якого кольору сняться до достатку, процвітання і щастя. Квіти у вазі – щось стримує вас від прийняття важливого рішення. Поговоріть самі з собою, зустріньтеся зі своїми страхами. На допомогу може прийти психолог.
  2. Якщо вам приснилися ростуть у саду або на міській клумбі троянди, і ви навіть вдихали аромат, то це прекрасний знак. Ваше життя налагоджується, і вже зовсім скоро вирішиться та ситуація, яка довго тривала і була не дуже приємною для вас.
  3. В’юнкі троянди сняться рідко. Але якщо вони вам приснилися, бажані вами події можуть відбутися не безпосередньо, а обхідними шляхами. Тобто ви можете навіть не помітити, як всі проблеми вирішилися, як ніби само собою.

Які дії ви робили в сновидінні?

Отримали троянди в подарунок від коханої людини? Можете чекати пропозиції руки і серця від нього найближчим часом. Якщо ви самі даруєте букет – ви можете стати причиною чиїхось приємних змін в житті. Особливо це стосується рідних людей, варто бути уважнішими до них.

Поливати троянди у сні –ви готові взяти управління своїм життям у свої руки. Так не втрачайте шанс зробити це, доля благоволить вам. Якщо ви зрізали уві сні троянди, у вашому житті прийшла пора отримувати заслужені результати. Ви добре попрацювали, тепер можна деякий час відпочити. Ви заслужили відпочинок і втілення своєї мрії в реальність.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

  1. Якщо ви дівчина, то троянди уві сні — це ознака дуже сильного бажання і готовність вийти заміж, або незабаром ви отримаєте пропозицію руки і серця, якщо у вас вже є один;
  2. Троянди, зі сну жінці, нагадують їй про її красу. Навіть якщо зараз все в житті йде не за вашим планом, посміхніться своєму відображенню в дзеркалі і згадайте, що ви прекрасні.
  3. Чоловікам теж сняться троянди, і віщують вони в такому випадку, серйозний успіх у справах, особливо в тих проектах, які ведуться і розвиваються вже давно;
  4. Якщо троянди наснилися дитині — він потребує більшої прояві любові з боку батьків. Неважливо, старший дитина або молодший хлопчик або дівчинка – в любові, турботи та уваги потребують усі діти (і, скажемо вам по секрету, всі дорослі).

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Майже кожен сонник трактує сон з трояндами як ознака чогось дуже важливого і значущого, якогось доленосного події, що впливає на все ваше життя. А ось який саме це буде подія, залежить від того, які троянди це були і який сюжет був у сновидіння. І ось тут свідчення сонників можуть розрізнятися. Давайте для порівняння візьмемо самі знамениті сонники сучасності, які користуються найбільшою популярністю серед читачів.

Сонник Міллера – ви можете порушити закон

Якщо троянди у сні вам подарував молодий чоловік – це до швидкого пропозицією руки і серця. Таке трактування характерне для більшості сонників, вона традиційна.

Якщо уві сні ви вирощуєте троянди, то наяву ви побудуєте своє щастя своїми руками.

Сниться, що ви зірвали троянди в чужому саду – наяву ви вчинення протиправної дії, причому це може дію не на вашу злий намір, а просто через незнання. Тому будьте уважні у всьому, що стосується юридичних питань. Якщо ви чогось не знаєте або сумніваєтеся, краще взяти консультацію освіченого фахівця, щоб уточнити всі тонкощі і не потрапити в неприємну ситуацію.

Якщо вам приснилося, що ви вирощуєте троянди в своєму саду, це ознака прийдешнього достатку. Зараз саме час приступити до реалізації своїх планів по досягненню цілей, тому що удача повністю на вашому боці. Сміливо беріться за будь-яку справу, головне, щоб воно в кінцевому підсумку приносило вам задоволення. А гроші прийдуть разом з розвитком.

Сонник Ванги – зустрічайте нову любов

Троянди у сні – це сприятливий знак, що у вас з’явилася удача, яка надалі буде супроводжувати вас у всіх починаннях. Виняток становить лише чорна троянда, яка може бути передвісником біди, навіть смерть когось із близьких людей. Жовті троянди сняться до отримання вигідної пропозиції. Приснилися білі троянди – це символ доброго ставлення до вас оточуючих людей і їх допомогу в будь-якій ситуації.

Троянди ніжного рожевого кольору сняться як провісник зародження нових трепетних любовних відносин, які можуть закінчиться пропозицією руки і серця. Такий союз триватиме дуже довго, якщо ви не будете забувати про потреби свого обранця. Слід підтримувати романтичний настрій у відносинах, влаштовуючи сюрпризи і частіше висловлюючи свою вдячність і любов.

Сонник Фрейда – вам не вистачає пристрасті у стосунках

Бачити уві сні троянди червоні властиво тим людям, яким не вистачає пристрасті у стосунках і взагалі енергії в житті. Цю енергію можна підняти, якщо звернути увагу на розвиток своєї сексуальності й привабливості.

Зрізати живі троянди в саду – попереду несподівана подорож з пригодами, яке залишить приємні спогади на довгі роки. Поливати троянди означає, що ви самі творите свою долю, тому будь-яка дія призведе до бажаного результату. Якщо ж ви будете діяти, то ситуація може повернутися в несприятливу сторону.

Сучасний сонник — вас чекає достаток і процвітання

Троянда у сні означає майбутнє достаток, успіх у справах, процвітання. Червоні чи помаранчеві троянди означають, що поповнення буде у фінансовій сфері. Білі троянди символізують поліпшення відносин з вашими рідними, близькими, друзями і т. д.

Жовті квіти символізують підвищення в кар’єрі, яке може і не спричинити збільшення фінансів, але зате точно збільшить вашу зацікавленість в роботі і задоволення від неї, відкриє нові перспективи на майбутнє.

Ідіоматичний сонник — можливе швидке весілля

Прекрасний знак. Ймовірно, ви отримаєте пропозицію про весілля. Виконання найбільших бажань. Отримати букет в подарунок — символ палкого кохання, новий роман. Хтось любить вас, а ви готові до серйозних стосунків.

Любовний сонник — ваш вірний партнер вам

Квітучі та пахучі троянди віщують наближення якоїсь радісної події і вірність вашого обранця. Якщо ви бачите уві сні ще не розквітлий рожевий кущ – вас очікує матеріальне благополуччя. Яскравий кущ червоних троянд означає збулися надії членів вашої родини.

Езотеричний сонник — ви не на своєму місці

На жаль букет троянд у сні — це вже мертві квіти. Вони красиві і зібрані в привабливий букет, але там тільки видимість життя і краси. Це символізує те, що ви не задоволені своїм місцем у Духовному просторі своєї половинки.

Англійський сонник — попереду приємна радість

Робити букет самому – вас чекають приємні радості. Бачити букет у сні – підвищення по службі. Нюхати квіти – неочікувані втрати. Отримувати букет або дарувати його – у вас почнуться нові романтичні відносини. Зів’ялі квіти – до хвороби.

Малий Велесов Сонник — ви будете щасливі

Якщо дівчині сняться оберемки троянд або ж їй сниться, що вона зрізає троянди і складає з них букети — значить, вона буде дуже щаслива, отримавши пропозицію від людини, якого вона любить і дуже високо цінує.

Єгипетський сонник ви отримаєте винагороду

Зібрати або отримати в подарунок букет червоних троянд у сні — бути в чомусь обраним серед інших. Це може бути премія на роботі, перемога у якому-небудь конкурсі, виграш у лотерею. Для жінки такий сон може означати пропозицію руки і серця.

Італійський сонник Менегетті — остерігайтеся пліток

Червоні троянди — перспектива яскравого роману, припинення самотності для тих, хто не перебуває у відносинах, і новий ситок пристрасті і почуттів для тих, хто вже знайшов свою другу половинку. Вколотися про шипи — ваш роман буде затьмарений дрібними проблемами через пліток.

Ісламський сонник — ваші почуття взаємні

Багато троянд у корзині або в букеті — щирі почуття до іншого, взаємність. Троянди на кладовищі — повага до старості і надбавка в сім’ї. Троянди з шипами або без стебел — оновлення, як тілесне, так і духовне.

Висновок

Як ви бачите, практично будь-який сон, у якому так чи інакше були присутні троянди, трактується як позитивний знак. Особливо сприятливо, якщо троянди сняться молодій дівчині. Але яким би не було ваше тлумачення, пам’ятайте, що будь-яке застереження можна сприймати по-різному, а з будь-якого мінуса можна зробити плюс. Ми бажаємо вам процвітання, достатку і вміння перекладати всі події в позитивне русло. І, звичайно ж, добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code