До чого сняться живі квіти: тлумачення за різними сонниками для чоловіків і жінок

Вам дуже пощастило, якщо ви побачили подібний сон. До чого сняться квіти живі в букетах? Як говорить сонник, квіти живі символізують зростаючу любовну енергію всередині вас. Якщо вам довелося садити в сні живі квіти, ваше життя скоро налагодиться, на роботі ви досягнете успіху, а особисті взаємини стануть гармонійними і щасливими. Таке загальне тлумачення, до чого сняться живі квіти в букеті. Але існує і ряд нюансів, що впливають на значення сну.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

У будь-якому тлумаченні сну важливі деталі. Пригадайте, які саме квіти вам снилися, адже кожна квітка неповторна і має своє значення, важливий і колір самих бутонів. Значущі подробиці для більш точного тлумачення: що ви з квітами робили, куди їх несли, квіти в букеті або кімнатні в горщику, хто вам його подарував. Наші підказки допоможуть вам не упустити жодного важливого нюансу і відкрити для себе докладне тлумачення побаченого вами сну.

Різновид: троянди, лілії, айстри, тюльпани, ромашки

Шикарні троянди уві сні говорять про швидку чудесну подію, пов’язану з особистим життям. Приємний аромат троянд призведе до романтичного знайомства або зустріч. Для дівчини зрізати троянди уві сні означає пропозицію про заміжжя. Якщо роза була в ваших волоссі як прикраса, слід чекати обману і зради з боку коханої людини. Вколоти свою руку об шипи означає почуття сильного душевного болю через зраду близької, рідної людини. Людям зі злочинними намірами троянди погрожують викриттям.

Якщо лілія уві сні цвіте і пахне, то варто чекати несподіваної звістки про багатство. Але важливо знати, що лілія означає невинність і чистоту, тому в цьому багатстві необхідно пам’ятати про духовне очищення. Лілія веде до оновлення вашого життя. Аромат лілій віщує якнайшвидше вступ у шлюб. Якщо вам приснилася засохла лілія, то настав час розлучитися з людиною, баластом, який тягне вас вниз.

Тюльпан – символ захоплення. Бачити тюльпани уві сні – до романтичних відносин з гордим обранцем. Пахощі тюльпанів підказує, що ви ведете себе зверхньо і зарозуміло, і ваша підсвідомість говорить вам про це. Зірваний тюльпан уві сні обіцяє сміливий вчинок щодо людини, яка ще не звернула на вас уваги.

Гвоздика говорить про появу в житті нового, відданого друга. Ці квіти ототожнюються з такими поняттями, як честь і вірність. Зів’ялі гвоздики обіцяють втрату друга. Дуже важливо, що рожева гвоздика означає материнську любов. Якщо ви побачили її уві сні, то можете очікувати народження дитини.

Цвітуть айстри символізують нездійсненні мрії, це знак нездійсненних надій, вам не вдасться виконати якісь зобов’язання. Прив’ялі айстри свідчать про вашу тягу до самовдосконалення. Це єдиний випадок, коли розтоптати живі квіти уві сні віщує подолання всіх перешкод, що чекають на життєвому шляху. Якщо ви спалювали айстри, це призведе до змін у вашому житті в позитивну сторону.

Ромашка — символ вірності в сім’ї і відносинах. Вам потрібно цінувати те, що вже є у вашому житті і радіти простим речам. Несвіжі і засохлі ромашки приведуть до незначних, короткочасних засмучень. Сон, в якому ви плетете вінок з ромашок або надягаєте його, говорить про зустріч з обранцем. Ворожіння у сні на ромашках «любить – не любить» означає, що наяву вас чекає жорстокий обман.

Колір бутонів: білий, червоний, жовтий, синій

 1. Білі бутони – до початку відносин, зів’ялі – до кінця. Білі квіти — до зустрічі з коханим, можливого шлюбу, вірної любові. Чистий білий колір говорить про безтурботність, безумовність любові і щирості почуттів, які не знають ніяких перешкод.
 2. Червоний колір символізує пристрасть, бутони з таким забарвленням віщують романтичні пригоди з яскравими почуттями жадання і палкості. Почнуться відносини сильні по емоційному напрузі, але можливо без подальшого спільного майбутнього.
 3. Жовтий колір бутонів обіцяє заздрість, всілякі перешкоди до досягнення любовних бажань. Сон є попередженням до труднощів у відносинах, до можливого розставання.
 4. Сон, живі квіти в якому були синіми, символізує спокій. Якщо уві сні були сині фіалки, вас чекає зустріч з коханим. Якщо волошки, ви забудете старі відносини. Сині жовтці застерігають від обману і зради.
 5. Якщо букет уві сні складався з яскравих і різнокольорових бутонів, це до виконання бажань романтичного характеру. Різнокольорові букети символізують різноманітні приємні враження. Але якщо уві сні саме кольорові лілії, то вони застерігають до можливої брехні партнера, до недовіри і неприйняття відносин.

Квіти були в букеті, в горщику або на клумбі?

До чого сняться живі квіти на клумбі — це обіцяє період налагодження старих зв’язків, надолуження упущеного. Топтати клумбу — до відновлення зв’язків, возз’єднання з колишнім хлопцем. Висохла, порожня клумба підказує, що необхідно згадати близьких, які зараз далеко від вас, зателефонувати їм, або знайти своїх однокласників, однокурсників, їм потрібна ваша допомога.

До чого сняться живі квіти в горщиках — скоро настане період фінансового благополуччя. Якщо ви будете купувати квіти в горщиках з розкривалися великими бутонами, то можете очікувати стабільності у взаєминах. Як говорить сонник, пересаджувати квіти в горщиках може означати вагітність.

До чого знятися живі квіти в букеті — вони віщують щастя у відносинах або настання нової любові. Якщо у вас ще немає обранця, то вас чекає швидка зустріч з ним. Збирати букети – до приємних клопотів. Багато розкішних букетів – до важливих знайомств. Збляклий, зів’ялий букет означає холодність в любові або шлюбі.

Отримати букет в подарунок від знайомого або незнайомця

До чого уві сні дарують живі квіти? Отримувати квіти в якості подарунка від хлопця віщує, що попереду вас чекають нові відносини. Важливо уві сні зберегти подарований букет, щоб він не зів’яв. Сон, в якому ви не хочете брати квіти і всіляко відмовляєтеся їх прийняти, обіцяє втрати і втрати.

Якщо ви отримали в подарунок від чоловіка зів’ялий букет або тільки одну квітку, це до завершення ваших відносин, остиглі почуття ніяк не вдасться оживити.

Подарований букет від коханця, людини, з яким ви не перебуваєте в шлюбі, віщує зміну статусу ваших відносин. Якщо букет розкішний, квітучий, то відносини зміняться в позитивну сторону. Якщо в букеті спостерігаються зів’ялі квіти, це до розставання або навіть викриття вашого зв’язку.

Коли уві сні вам незнайомець дарує квіти, в реальності можете очікувати появу шанувальника. Бутони жовтого кольору несуть в собі недовіру і можливий обман, білі до можливого шлюбу з цією людиною, червоні віщують роман, наповнений жаданням, сексуальністю і пристрасною агресією. Якщо в букеті багато — багато квітів ви знайдете могутнього покровителя.

Якщо уві сні колега підносить вам букет, можливо, наяву він приховує свої справжні наміри, намагається викликати довіру, намагається полестити вам. Якщо квіти були жовті, варто остерігатися дій цього колеги. Отримувати уві сні квіти з великими білими, червоними або різнокольоровими бутонами від начальства — це до підвищення, роботі над новим проектом, який згодом стане прибутковим.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

 1. Якщо ви купуєте у нав’язливої квіткарки букет, це обіцяє знайомство з сильною і владною жінкою. Може бути, це буде ваша нова начальниця. Купувати квіти і самому збирати їх в букет – до приємних клопотів, щасливого періоду в житті.
 2. Зривати квіти означає незабаром познайомитися з людиною, яка стане вірним другом на все життя. Якщо дівчина бачить у сні, як вона зриває квітку, знайомство призведе до близькості, поцілунків, отримання запрошення на побачення або позбавлення невинності.
 3. Садити квіти в своєму городі або саду говорить про благородний вчинок з Вашого боку. Сон, у якому хтось витоптує квіти на вашій ділянці підказує про необхідність остерігатися людей, від вас можуть приховати потрібні відомості.
 4. Поливати квіти — до радості, гармонії, стабільності у відносинах партнерів. Якщо в нічних мріях “у вас на очах” ростуть квіти, це віщує успішну реалізацію життєвих проектів, а для сім’ї означає народження здорових дітей.
 5. До чого сниться пересаджувати квіти в горщиках — в найближчому часі вам не вдасться відпочити, очікуються значні зміни: Місце проживання, робота або тривала подорож. Якщо при пересадці квітки пораниться рука, то і наяву ви відчуєте страшний біль через зраду з боку близької людини. Важливою деталлю є пересадка саме білих квітів, вони обіцяють сумні новини.
 6. Нехороший знак, якщо пересаджені квіти хтось зламає. Це застереження про великі неприємності на роботі. Сни, в яких пересідають квіти з трепетом і любов’ю, віщують сприятливий результат ситуації.

Якщо уві сні ви подарували букет кому-небудь

Дарувати квіти коханій жінці і отримувати від неї зворотний зв’язок у вигляді радості на обличчі означає щастя в сімейному житті, стабільність і гармонію. Неприйняття букета призведе до сварки з коханою людиною. Дарувати квіти мамі, якщо її реакція на букет буде позитивна, означає, що вас чекає благословення на нові відносини. Якщо ні, то можуть виникнути труднощі з пошуком другої половинки.

Сон, в якому ви подарували квіти улюбленій вчительці, застерігає про помилку і скоєнні помилки. Потрібно уважно поставитися до її слів, адже вчитель – це ви самі, ваша мудра, творча частина. Якщо ви даруєте свіжі квіти вчительці і вона в захваті їх приймає, то ви уникнете неприємностей. Якщо вчителька відмовилася від букета, таке сновидіння говорить про неправильне обраному рішенні.

Дарувати квіти колезі і її приємна реакція на букет буде означати схвалення на новий проект, підвищення по службі або важливе робоче знайомство. Нейтральна або негативна реакція не обіцяє легкого просування в роботі. Дарувати квіти незнайомці уві сні означає приємне знайомство, яке призведе до романтики або міцної дружби.

Якщо ви несли букет на якусь подію

Бачити уві сні живі квіти в букеті означає позитивні взаємини з людиною, якій призначався букет уві сні. У разі, коли вас не запросили на свято, а ви прийшли на захід з букетом, і іменинник Вас прийняв по-доброму, це призведе до легкого налагодження зв’язків. При негативній реакції на вашу появу — вас чекатимуть труднощі у вибудовуванні відносин з новими людьми, даний сон застерігає від можливих конфліктів.

Букет на випускний означає нове життя, тому важливо придивитися з якими квітами ви йдете уві сні на свято. Дуже значимо, якщо в букеті будуть присутні лілії. Вони сняться до оновлення і очищення вашої душі, показують, що ви готові до позитивних змін. Якщо в наснилися троянди, то з’явиться незабаром новий коханий, ваші старі відносини залишаться в минулому.

Нести квіти на весілля: для неодружених людей – до швидкого вступу в шлюб; для одружених і заміжніх – поява дітей в сім’ї. Власне весілля не обіцяє таких позитивних моментів, для чоловіка – це до смутку, для дівчини – обтяження клопотами, поява шанувальника, до якого не виникнуть почуття.

Похорони уві сні самі по собі символізують закінчення неприємної справи, завершення суду, полегшення стану. Якщо ви несете квіти на похорон, то ваші дії приведуть до вирішення конфліктної ситуації наяву. Але якщо ви впустили з рук квіти – слід очікувати образи і розчарування. Хорошим знаком будуть розкриваючіся квіти на могилах. Після такого сну настане щасливий життєвий період.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

У різних сонниках квіти трактуються як позитивне сновидіння, очікування романтичної зустрічі. Квіти історично – це символ любові. Але важливою деталлю є стан самих квітів: свіжі вони або зів’ялі. Квіти не першої свіжості завжди обіцяють до згасання почуттів, втрати, нездійсненним надіям. Варто звернутися до перевірених сонникам і дізнатися, як вони тлумачать живі квіти.

Сонник Міллера — ви отримаєте сумні звістки

Якщо ви бачили сон взимку, то отримати букет червоних троянд – до марних очікувань, обдурених надій, а навесні — до безмежного щастя. Білі квіти означають печаль, зів’ялі обіцяють неприємні клопоти. А букет з різних кольорів обіцяє вам багато шанувальників. Квіти, які намагаються пробитися крізь неродючу землю, символізують сумні звістки, але завдяки вашій енергії ви зможете прокласти дорогу до благополуччя і гарного результату події.

Сонник Ванги — ваш світогляд зміниться

Зривати квіти, щоб скласти з них букет, в реальному житті означає ваше прилучення до всього нового, переосмислення устрою світу. Прив’ялі квіти пророкують проблеми зі здоров’ям. Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники обсипають вас квітами, це свідчить про те, що вашасамотність можливо затягнеться.

Сонник Фрейда — ви бажаєте близькості

Квіти — це символ жіночих статевих органів, невинності, сексуального життя. Червоний колір бутонів – це пристрасність жінки, активність в ліжку, часта зміна партнерів. Білі квіти – це недосвідченість жінки в сексуальному житті, її невинність. Зрізання, зривання квіток показує прагнення до самозадоволення. Дарувати квіти кому-небудь уві сні говорить про бажання сексуального контакту з цією людиною. Якщо ви топчете квіти, то в сексуальних відносинах вас цікавить тільки ваші відчуття, ви проявляєте агресії по відношенню до партнера. Якщо ви викидаєте свіжі квіти, то незабаром відмовтеся від відносин.

Сучасний сонник — ви щасливі в житті

Живі квіти символ щастя, задоволення. Коли Вам сняться яскраві і свіжі квіти – до радощів в житті. Якщо зриваєте — до удачі. Якщо бачите уві сні білі квіти — це знак печалі. Польові квіти — до горя.

Мусульманський сонник — ви щасливі у відносинах

Якщо людина побачила уві сні багато живих квітів – то це сприятливий знак, який обіцяє ідеальні взаємини з партнером. У деяких випадках сон про красиві живі квіти для дівчат може обіцяти заміжжя або пропозицію руки і серця.

Сонник Дмитра і Надії Зими — вам пора відпочити

Нагороджуючи вас таким сном, підсвідомість сигналізує про нестачу позитивних емоцій у вашому житті. Але саме емоцій, пов’язаних з істинним життям, а не її сурогатом — віртуальністю. Терміново на природу!

Давньоєврейський сонник — ваше здоров’я покращиться

Здоров’я і благоденство. Відчувати уві сні аромат живих квітів — одужання, духовне оновлення. Збирати квіти — відчувати світлі почуття до оточуючих. Квітучі рослини в горщиках — поліпшення домашньої обстановки.

Ісландський сонник — вами захоплюються оточуючі

Захоплення, захоплення. Отримувати квіти в подарунок — хтось буде захоплений вами, поява шанувальника. Збирати квіти — відчувати бурхливі позитивні емоції. Бродити серед зростаючих квітів — участь в торжестві, радість навколо.

Сонник для закоханих — романтичне побачення

Ніжні дотики, обійми або розслабляючий масаж. Гуляти по квітучому саду — ніжність, романтика, запрошення на побачення. Отримувати квіти в подарунок — хтось думає про вас, бажає до вас доторкнутися.

Висновок

Наша підсвідомість підказує нам за допомогою сновидінь, що чекати в майбутньому, дуже важливо запам’ятовувати деталі і обставини і вміти аналізувати сюжет сну. Для тлумачення сну найбільш значущою деталлю буде свіжість квітів. Якщо вони цвітуть і пахнуть, то у Вашому житті в даний момент переважає енергія любові. Навпаки, квіти не першої і навіть не другої свіжості символізують загасання відносин, можливу прикрість і погіршення стану здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code