До чого сниться багато мух: тлумачення сну по різним сонникам

Муха — комаха не дуже приємне, вона відволікає своїм дзижчанням і переносить безліч хвороб. До чого сняться мухи? Як говорить сонник, мухи уві сні найчастіше не обіцяють нічого хорошого. Це передвіщає сварки, неприємності, втома, зрада. Але не все так однозначно, важливе значення в тлумаченні мають деталі. Тому щоб зрозуміти, чого ж вам очікувати, спробуйте відновити в пам’яті весь сюжет до найдрібніших подробиць.

Настирливі мухи сняться до сварок, неприємностей і інших дрібних проблем.

Тлумачення сну про мух в залежності від подробиць

Мухи у сні — до чого сняться ці настирливі і неприємні комахи? Сонники зустрічаються різні пояснення, до чого сняться мухи: багато мух означає одне, а одна самотня мушка — зовсім інше. Має значення і поведінку комах, і місце дії, і ваша реакція на їх присутність. Так давайте розберемося у всьому детальніше…

Кількість комах: була одна мушка чи багато

Муха уособлює не самі позитивні людські якості, такі як настирливість, лицемірство. І побачити її у сні часто означає, що у вашому оточенні з’явився саме така людина. Можливо, у вас є докучливий «друг», від якого дуже непросто позбутися. Вам потрібно відкрити очі і подивитися на цю людину по-іншому, бачити його справжні якості і наміри по відношенню до вас.

У свою чергу сон, мухи в якому літали навколо вас цілим роєм, може застерігати вас від поганих компаній, від спілкування з малознайомими людьми. Можливо, хтось хоче вас використовувати в своїх цілях. Перш, ніж з ким-то зблизитися, непогано було б для початку зрозуміти, що це за люди, а не сліпо довіряти. Тоді набагато більше шансів не потрапити в неприємні ситуації. Як говорить сонник, мухи багато раз застерігали людей від можливих проблем.

Де ви були і бачили комах — вдома, на вулиці, в лісі

Мухи в хаті у вашому домі говорять про безліч дрібних проблем, які зваляться на вашу голову.

До чого сняться мухи в хаті? Найближчим часом на вас може разом звалитися багато монотонних, неприємних справ, вас чекають клопоти. Іноді такий сон може обіцяти сварку з друзями або близькими людьми, рідше – новина про чиюсь смерть.

Продовжуємо вивчати сонник: багато мух в будинку може говорити ще і про те, що ви просто втомилися і вам треба відпочити. Якщо уві сні комахи повзають по столу, посуду, продуктів, то це означає, що ви дуже наполегливі і лише перебільшуєте проблеми. Розслабтеся, візьміть відпустку, відпустіть ситуацію. І, цілком можливо, що всі ці неприємні ознаки не торкнуться вас.

Якщо вам приснилися мухи літають на вашому дачній ділянці – це до подорожі, яке, на жаль, не принесе задоволення. Тому, якщо ви планували найближчим часом кудись поїхати, можливо, є сенс відкласти поїздку і перенести її на інше, більш сприятливий, час.

Сон, у якому ви бачите мух на природі, в лісі, може означати, що ви отримаєте подарунок від начальника, а також те, що скоро буде велике свято на вашій роботі.

Якщо уві сні мухи літали на вулиці, то це досить тривожний знак. Можливо, скоро почнеться епідемія якогось небезпечного інфекційного захворювання, від якого ви можете сильно постраждати. Якщо ж ви вже чимось хворієте, і бачите на вулиці цілий рій цих комах, то це швидше за добрий знак, і хвороба піде.

Ви бачили живих або мертвих мух?

Сни з живими мухами, як правило, не обіцяють нічого хорошого. Швидше за все, у реальному житті ви потрапили в дуже непросту ситуацію, виплутатися з якою вам складно. Як говориться у відомому вислові, «влип як муха в варення». Крім того, такий сон може говорити про властивості вашого характеру все перебільшувати, роздувати з мухи слона.

Якщо комахи у вашому сні великі, то вам доручать або ви самі візьметеся за справу, що не зможете довести до кінця. Тому подумайте, перш ніж погоджуватися. Також цей сон призиває вас розібратися зі своїм оточенням і з’ясувати, хто є хто. Напевно серед ваших знайомих виявляться люди брехливі, лукаві, від спілкування з якими краще відмовитися.

До чого сняться дохлі мухи? Це знак швидше сприятливий. Незважаючи на зовні відштовхуючий вигляд мертвих комах, цей сон обіцяє, що дуже скоро ви зможете позбутися від негативу, від нещирих, лицемірних «друзів».

Що саме робили комахи, яких ви бачили?

Літають мухи віщують хороші події. Якщо муха одна, то цілком ймовірно, що скоро вам представиться можливість поїхати на відпочинок в якесь престижне місце. Якщо ж комах багато, цілий рій, то вам незабаром вдасться поправити здоров’я.

Коли уві сні мухи набридають, атакують вас, і ви ніяк не можете про них позбутися, то це провісник неприємних подій. Вам буде складно вирішити наявні проблеми, вони будуть накопичуватися, як сніжний ком. Також цей сон може означати, що хтось говорить про вас гидоти, зводить наклеп на вас. Тому, якщо вам приснився такий сон, вам потрібно бути дуже обережним, розраховувати кожен свій крок, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Сновидіння, в якому вас кусають мухи, говорить про те, що вам ніяк не вдається позбутися від докучливих людей, які є у вашому оточенні. Або вас мучать нав’язливі думки, від яких немає спокою. Ще одне значення – прихід поганих новин.

А що робили ви, коли побачили комах?

Коли вам сниться, що ви виганяєте мух з квартири або будинку, це означає, що у вас найближчим часом з’являться приводи для смутку. Якісь неприємні події можуть застати вас зненацька. Також це може означати великі клопоти по дому.

Якщо ви уві сні ловіть мух, будьте дуже обережні. Ви можете потрапити в біду, яку самі на себе накличете. Також сон може говорити про те, що ви марно намагаєтеся утримати відносини, які вже давно зжили себе і абсолютно безперспективні.

Якщо навколо вас крутяться мухи, і ви намагаєтеся відмахуватися від них, то це знак поганих передчуттів, біди, які ви намагаєтеся заглушити, але ніяк не виходить.

Бігти уві сні від мух – значить втекти від проблем наяву, втекти від неприємних людей, від непотрібних відносин. Людина, яка бачить цей сон, незадоволений тим, як складається його життя, хоче докорінно її змінити. І якщо йому вдалося втекти від настирливих комах, значить, у житті можуть відбутися благополучні зміни.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

  1. Для жінки такий сон обіцяє нещасну любов, сварку з партнером. Однак якщо в сні жінка вбиває муху, то, швидше за все, любовні справи поправляться і запанує щастя в домі. Також жінку, яка бачить такий сон, може підстерігати небезпека підхопити інфекцію.
  2. Для чоловіка таке сновидіння пророкує невдачу в бізнесі, роботі, фінансових справах. Також необхідно остерігатися пліток і наклепів з боку ділових партнерів.
  3. Якщо дитина бачить мух уві сні, то це, швидше за все, говорить про його збудливістю нервової системи, про переживання, страхи. Але існує й небезпека того, що дитина може захворіти якимось інфекційним захворюванням.

Тлумачення сну в різних сонниках

У різних сонники тлумачення сну, в якому було багато мух, може відрізнятися, але всі вони сходяться в одному. Як правило, образ мухи — це символ всіляких проблем, які чекають вам наяву. Але якщо уві сні ви вбиваєте муху, це бачення вважається добрим знаком. А тепер давайте подивимося на найбільш актуальні сонники сучасності і побачимо, які нюанси вносить в загальноприйняте трактування кожен з авторів.

Сонник Міллера — ви можете захворіти

Густав Міллер дає наступне тлумачення. Бачити муху або мух у сні пророкує спящему небезпечне захворювання, а також попереджає людину про наявність в його оточенні великої кількості ворогів. Для жінки такий сон особливо несприятливий. З нею може статися нещастя, вона може захворіти. Але все щасливо вирішиться для неї, якщо уві сні вона зможе вбити підступне комаха. Також сон може попереджати , що необхідно упорядкувати своє життя, тому що занадто багато часу ви витрачаєте даремно.

Сонник Ванги — пом’яніть померлих родичів

На думку болгарської провидиці, побачити дзижчалку у своєму сновидінні – це дуже похмуре ознака. Таким чином дають про себе знати померлі. І якщо муха дуже настирлива, то це знак швидкої біди, і сновидінню незабаром доведеться ховати когось із близьких. Ось таке ось бачення.

Сонник Фрейда — у вас є проблеми в сім’ї

А ось Фрейд більш оптимістичний. На його думку, летить уві сні, символізує дітей і …секс. Звичайно, це ж Фрейд!

Якщо комахи вас сильно набридають, ви відганяєте і ніяк не можете це зробити, то ви не дуже любите своїх дітей, а часом і зовсім хочете позбутися від них. Якщо мухи кружляють, дзижчать над вами, то це може символізувати також проблеми у вашій сексуального життя. На думку Фрейда, в житті не вийде відмахнутися від них так само, як від мух. І для вирішення цих проблем радить обговорити їх зі своїм партнером.

Сучасний сонник — ви отримаєте сумні новини

Бачити мух у сні – несприятливий знак, що передвіщає здебільшого сумні неприємні події. Найбільш позитивним є сон, в якому комаха або мертве, або вам вдалось його вбити. Тоді це провісник позитивних змін у вашому житті.

Сонник Езопа — у вас з’явився ворог

У більшості сонників муха символізує все погане, що є в людині.

Муха показує все погане, що є в людині, такі темні сторони як лицемірство, брехливість, настирливість і інші пороки. Якщо муха уві сні ніяк не відстає, то вам доведеться змиритися зі своїм оточенням. У якійсь сфері життя у вас є ворог. Якщо муха потрапила в мухоловку і ніяк не може вирватися на свободу — ви опинитеся в безвихідній ситуації, будьте обережні. Вибирайте чесних і вірних друзів. Якщо мухи дрібні та слабкі, то в житті ви самостійно впораєтеся з настирливістю якогось людини і переступите всі виниклі проблеми.

Великий сонник — попереджає про неприємності

  • Муха сіла на вас — буде пожежа;
  • Муха влетіла у вікно — до весілля в будинку;
  • Рій мух — до пліток навколо вашого імені;
  • Купа здохлих мух горить — до більших неприємностей;
  • Муха величезного розміру — виникнуть болячки, проблеми зі здоров’ям;
  • Чорна величезна муха — є справа у вашому житті, за яке не можна братися.

Великий сонник — не будьте легковажні

Відганяти мух — суєтність, марнослів’я. Ловити чи вбивати — іпохондрія, порожнє занепокоєння. Якщо вам сниться, що вас обліпило безліч мух, кишащая маса мух, ви стаєте жертвою своєї легковажності.

Сімейний сонник — чекайте дрібних неприємностей

Хмара мух — ви отримаєте дрібний, але неприємний шкоди вашому майну, здоров’ю або репутації. Рой також може бути ознакою того, що вам доведеться тривалий час спілкуватися з настирливими людьми.

Слов’янський сонник — подбайте про своє здоров’я

Мухи на смітнику або над померлим тваринам — очищення від турбот, роздача мотлоху, викуп цінних речей. Комахи оточили вас — здоров’я сигналізує про проблеми з зоровим нервом. Багато вбитих або прилиплих мух — ви перебуваєте в незручних кліматичних умовах, варто подумати про відпустку в теплих краях.

Висновок

Незважаючи на те, що сновидіння, в яких ви бачите мух – не найсприятливіші, у всьому можна знайти позитивні сторони. Якщо вам приснилося щось не дуже хороше, це зайвий привід проаналізувати своє життя, думки, вчинки і зробити з цього потрібні висновки. Тоді нічого поганого з вами точно не відбудеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code