До чого сниться Багатоніжка: тлумачення в різних сонниках

Вважаючи багатоніжку неприємним істотою, ви будете праві – навіть якщо в реальному житті ви любитель комах і присвятили своє життя вивченню, поява багатоніжок у сні не обіцяє нічого хорошого. Як правило, всі проблеми будуть пов’язані з оточуючими людьми, які так чи інакше підведуть вас.

Одним з найбільш позитивних тлумачень багатоніжки у сні є передбачення візиту безлічі гостей, справжньою натовпу, але немає ніякої можливості стверджувати, що ви будете готові до цього.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Бачити уві сні багатоніжку – трапиться якесь неприємне подія, здатне спровокувати у вас почуття бридливості;
  • Для жінки такий сон означає хвороби і труднощі з народженням дітей — на відміну від гусениці, багатоніжка не символізує переродження і набуття нового життя і краси;
  • Велика кількість багатоніжок – навколо вас відбуваються якісь інтриги, спровоковані нечесними людьми у власних інтересах;
  • Багатоніжки плазують по траві або землі – вас чекає сварка з друзями;
  • Якщо уві сні комаха якимось чином потрапила в їжу, наяву ви знайдете ворога, який буде пакостити нишком. З’їсти випадково, таким чином, багатоніжку – ненавмисно підставитися під удар;
  • Розчавити багатоніжку – значить, зуміти уникнути якоїсь дрібної неприємності.

Сонник Міллера

Багатоніжки у вашому сні пророкують зустріч з лицемірними людьми, стурбованими лише задоволенням власних ницих потреб. Вам варто уникати візитів в сумнівні місця, щоб уникнути зіткнення з подібною компанією – позбутися їх нав’язливої уваги буде не так-то просто. Виявили багатоніжку повзучою по вам – із-за чиїхось підступів до вас не пристане самий благонадійний образ в чужих очах.

Сонник Ванги

Безпосередньо тлумачення багатоніжки в даному соннику немає, проте є загальне для всіх повзучих комах: побачити їх обіцяє неприємності, обман і сварки, деякі «слизькі» люди вплинуть на ваше життя. Також, безліч комах передвіщає погані врожаї і в принципі матеріальні втрати, яких ви не зуміє уникнути, як би ви не старалися.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні багатоніжок, гусениць і черв’яків – отримати знак, що в реальності ви зустріли людину, якого не зуміли оцінити по достоїнству. Але перше враження в цей раз виявилося оманливим, згодом ви ще не раз пошкодуєте, що випустили з уваги цієї людини. Для жінки розчавити багатоніжку – намагатися позбутися від залицянь дуже нав’язливого чоловіки.

Висновок

Як бачите, не найприємніші тлумачення. До того ж, такі сни натякають, що причину багатьох бід вам слід шукати саме в собі, а не звинувачувати в них оточуючих. Більшість проблем є відображенням ваших власних дій, а тому розібратися з наслідками ви зможете, лише розібравшись у собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code