До чого сниться бійка: тлумачення по різних сонникам

Побачене вами явище однозначно негативне, як уві сні, так і наяву. До чого сниться бійка уві сні? Найчастіше такі протистояння можуть відбуватися і в людській натурі, в ній можуть боротися його справжні бажання і те, що він повинен робити. А так само прояв якихось слабкостей може боротися з силою характеру. Боротьба може відбуватися між серцем і розумом. Ці стани, напевно, знайомі кожному, і вони дуже часто можуть виражатися у снах, де ми б’ємося з ворогом або бачимо бійку зі сторони. Так яке ж значення може носити цей символ уві сні? На які внутрішні і зовнішні проблеми він може вказувати? Що говорить сонник — бійка уві сні, до чого це? Давайте розбиратися у всьому докладніше…

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Як відомо характер, у всіх різний. Для когось такий вираз емоцій як бійка може бути прийнятним, для когось немає. Сон, бійка в якому вам запам’яталася, далеко не завжди однозначно поганий символ. Він може мати безліч значень як позитивних, так і негативних. Якщо вам приснилася бійка, в якій ви здобули перемогу, таке сновидіння, як правило, віщує успіх.

Якщо ви б’єте знайому людину уві сні — це не завжди знак того, що ви бажаєте заподіяти йому шкоду і в реальності. Дуже часто, навпаки, вам хочеться більше спілкуватися з цим персонажем, подобатися йому, або ви сильно переживаєте про те, що зараз перебуваєте в сварці.

Хто побачив сон: чоловік чи жінка

Якщо жінці приснилася бійка, сонник каже, що всередині неї накопичилося багато агресії, негативної енергії, яка не знаходить вихід. Тлумачення також може передвіщати невдачі в роботі, хвороба, на яку ви довго не звертали уваги. Швидше за все, ви не висловлюєте свої почуття в реальності, занадто потайливі або останнім часом відчували багато стресу. Вам слід більше думати про себе і відпочивати.

Якщо чоловікові приснилася бійка уві сні, такий сюжет є, як правило, добрим знаком, який обіцяє прилив сил і енергії, новий підхід до роботи і справах, успіх в будь-яких починаннях. Можливо, незабаром ви придбаєте нових друзів або взаємовигідне співробітництво. Також таке сновидіння може свідчити про те, що у вашому оточенні з’явиться нав’язлива людина.

Ви брали участь у побоїщі або бачили його з боку?

Якщо сниться бійка, в якій ви берете участь, це часто означає боротьбу між вашим свідомим і несвідомим. Ще це може бути символом проблем в домі, відсутність взаєморозуміння з близькими людьми або сварки з другою половиною. Якщо вам приснилося, що ви вплуталися в бійку, хоча й не збиралися цього робити спочатку, такий сон обіцяє великі проблеми з конкурентами, вони навіть можуть затіяти судовий розгляд з вами. Будьте обережні, не робіть необдуманих вчинків.

Дивитися на бійку з боку – попереду вас чекають дрібні грошові витрати і негаразди, які ви, швидше за все, швидко і без особливих труднощів подолаєте. Ще такий сон може означати, що вам доведеться зустрічати нежданих гостей. Для дівчини цей сон може бути попередженням – в її оточенні є люди, які розпускають плітки і обмовляють. А якщо дівчині сниться, як вона дивиться на бійку двох чоловіків із-за неї, такий сон обіцяє їй зустріч з цікавим хлопцем, в якого вона може закохатися.

Якщо ви виступаєте в ролі людини, яка рознімає забіяк, це може означати, що ви можете вплутатися в проблеми або якась мутна справа. Також вам можуть зустрітися люди, пов’язані з криміналом. Будьте обережні і тримайтеся від них подалі. Ще цей сон може означати, що ви забагато на себе берете і часто намагаєтеся здаватися краще, ніж є насправді.

Згадайте, з ким ви боролися уві сні?

Якщо ви чоловік і вам приснилася сварка з чоловіком, такий сон свідчить про ваше бажання домагатися поставлених цілей і в цілому говорить про вашу енергійність. Незабаром вам випаде шанс проявити себе, не пропустіть його. Бій з невідомим чоловіком може статися із-за коханої.

До чого сниться бійка чоловіків — в реальному житті у вас може з’явитися суперник у справах амурних. Якщо таким чином ви захищаєте улюблену жінку – ви дуже ревнуєте свою обраницю. Існує хтось третій, хто може зруйнувати вашу пару.

Якщо ви чоловік і вам приснилася бійка з дівчиною цей сон теж є хорошим провісником. До чого сниться бійка з дівчиною для чоловіка — це добрий знак, який обіцяє щастя в особистому житті, насичені позитивними емоціями відносини або взаємну любов незабаром.

Для дівчини битися уві сні з жінкою може означати, що в її оточенні, найчастіше на роботі або в сім’ї, атмосфера розжарюється і скоро може статися серйозний конфлікт, в якому будуть заміщено велика кількість людей.

Якщо жінка уві сні б’ється з іншою жінкою, значить, між ними існує прихований або відкритий конфлікт. Навіть якщо сутичка сталася не через чоловіка. Якщо чоловік уві сні бачить, як б’ються дівчата, з боку, значить в житті він мріє про рольові сексуальні ігри. Або його сексуальне життя в даний момент переживає не найкращі часи — нудне і одноманітне.

Якщо дівчині сниться, що вона б’ється з чоловіком, такий сон, навпаки, є хорошим знаком, він може говорити про те, що її суперник сильно зацікавлений у ній. Ще це сновидіння обіцяє для неї приємну новину або початок щасливих відносин незабаром. Якщо дружина уві сні б’ється з чоловіком – трактування швидше позитивне, їх чекає новий виток відносин, сплеск емоцій. Даєте уві сні ляпас коханому хлопцю — чекайте розвитку відносин, можливо, весілля.

Чи знайомі ви з вашим противником наяву?

 • Уві сні битися з коханою людиною, чоловіком — на щастя у відносинах і взаєморозумінню;
 • Бій зі знайомим – ви дуже наполегливо нав’язуєте комусь свою точку зору;
 • Билися з подругою (для дівчини) – сумнівні нові зв’язки, з подругою (для хлопця) – зовсім скоро трапиться довгоочікувана подія;
 • До чого сниться бійка з одним (для дівчини) – він до вас небайдужий, але не може зважитися зізнатися в любові, з одним (для хлопця) – ваше бажання здійсниться найближчим часом;
 • Боролися з братом — такий сон обіцяє грошовий прибуток і вигоду;
 • З незнайомцем — незабаром вам належить захищати честь сім’ї;
 • З колегою на роботі вас чекають непередбачені проблеми;
 • Примудрилися уві сні побитися з начальником – до підвищення по службі;
 • З батьками – конфлікти в сім’ї наяву.

Чим закінчилася побачена бійка уві сні?

Якщо уві сні ви побилися з кимось до крові, такі події можуть говорити про те, що зараз у вашому житті йде перехідний етап, і кров — це знак того, що наближається новий виток подій у вашій долі. Але все буде не так просто, вам чекають деякі випробування, моральний і фізичний дискомфорт, які необхідно подолати для того, щоб життя стало краще. Є ще одне тлумачення, до чого сниться бійка з кров’ю, вона може бути символом того, що незабаром вам доведеться зустрічати далеких родичів, які навідаються в гості.

Отримати травму під час бійки – не самий хороший знак. Вам слід звернути увагу на те місце, яке було травмовано, з ним можуть бути проблеми в реальності. А такий сон може бути одним із способів за допомогою яких ваш організм сигналізує – з ним щось не так. Тому не відкладайте візит до лікаря. Ще такий сон може означати втрати і збитки, винуватцем яких стане ваш суперник.

Сон, де ви вбили людину в бійці, може свідчити про велику кількість негативної енергії. Ваш організм переживає дуже сильний стрес і не знає, як від нього звільнитися. Ще це сновидіння може свідчити про те, що ваші відносини з партнером зайшли в глухий кут і пора перестати переконувати себе, що все ще можна врятувати, адже і ви і партнер вже давно розумієте, в глибині душі, що все скінчено.

Битися і перемогти — наяву вас вам в реальності доведеться зіткнутися з людиною зі злими намірами щодо вас або вашої родини. Але, як і уві сні, ви вийдіть з цього зіткнення переможцем. Також цей сон може уособлювати вашу життєву позицію, енергію. Ви не готові приймати поразки, і навіть якщо проблеми наздоганяють, все одно намагаєтеся вийти переможцем.

Якщо вам сниться, що суперник здобув перемогу над вами – це поганий знак, будьте готові до неприємностей. Такий сон обіцяє великі фінансові втрати, втрату емоційних і фізичних сил. Іноді він може символізувати, що ви приймаєте занадто пасивну позицію в житті. Настав час взяти відповідальність за неї на себе і почати діяти

Тлумачення сну за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як вам скаже майже будь-який сонник, битися уві сні — вірний знак емоційного конфлікту в реальному житті. Відмовитеся від умов, які обмежують ваші інтереси, щоб закінчити незавершену справу, навіть якщо через це рішення в програші залишаться обидві сторони. Не брати участь, але бачити бійку уві сні — наяву ви спокійна людина і з легкістю знаходите вигоду в протистоянні двох людей. Такі найпоширеніші відповіді на питання: битися уві сні — до чого це? А тепер давайте подивимося, що з цього приводу думають найзнаменитіші тлумачі.

Сонник Міллера

Ось як пояснює цей сонник, до чого сниться бійка: вона може означати надмірний тиск, що чиниться вами на своїх близьких. Також вона є символом активних дій, агресії. Незабаром події у вашому житті будуть розвиватися дуже насичено.

 1. Якщо ви б’єтеся з незнайомцем, значить, вас чекає переїзд на нове місце і безліч дрібних проблем, пов’язаних з ним. Для жінки таке сновидіння обіцяє зустріч з суперницею.
 2. Неодружений чоловік бачить сутичку двох дівчат – майбутня дружина не порозуміється з майбутньою свекрухою.
 3. Жінка бачить бійку уві сні – на любовному шляху зустрінеться суперниця.
 4. Рукопашна бійка з невідомим противником-можливі негаразди, які може принести переїзд і його організація.
 5. Бійка з приятелем – доведеться в реальності щось ділити, причому ця ситуація принесе негатив і розвине конфлікт відносин.

До чого сниться бійка по соннику Ванги?

У всі часи бійка була долею сильної статі, вона допомагала захистити честь. Згодом такий спосіб показати свою перевагу і довести невинність перестав бути актуальним, за застосування насильства можуть і покарати. Рукоприкладство, навіть якщо воно відбувається уві сні, можна розцінювати як ознака слабкості характеру, ознака істеричної натури, конфліктності.

Якщо приснилася бійка, то такий сон може свідчити про приховані емоції, які ви в силу якихось причин не показуєте оточуючим. Також цей сон може означати, що незабаром ви і ваш суперник будете сильно залучені в ситуацію, яка зажадає від вас моральних сил і терпіння.

 • Якщо хлопець б’ється з одним, значить в реальності вони обидва будуть замішані в гучному скандалі;
 • Якщо хлопець б’ється з подругою — їх чекає розчарування один в одному;
 • Якщо дівчина б’ється з хлопцем, то це також означає обопільне страждання;
 • Якщо проливається кров або використовується зброя, то варто в реальності остерігатися. Можливий нещасний випадок, отримання травми або злочин. Будьте пильні.
 • Бійка з померлим – загострення внутрішніх конфліктів. Варто звернутися до Бога, сходити до церкви і прочитати молитву.
 • Бійка з мерцем – задумайтеся про своє здоров’я, пройдіть діагностику. Якщо такий сон з небіжчиком наснилася в ніч з середи на четвер-звертайте увагу на прогноз погоди, якщо гряде дощ – вашому плану судилося збутися.
 • Рукопашна сутичка з великою кількістю учасників – вам належить займатися кількома справами одночасно, вибрати пріоритетні не представиться можливим.

Сонник Фрейда — у вашій парі все добре

Згідно Фрейду, до чого сниться битися уві сні — такий сон є символом статевого акту. Якщо б’ються чоловік і жінка, це говорить про порядок в інтимній сфері. Якщо ви сторонній спостерігач за бійкою – такий сон свідчить про ваших утіх нахили в сексі.

Сучасний сонник — можлива неприємна зустріч

Сон, у якому ви вплуталися в бійку, може говорить про те, що попереду вас чекає неприємна зустріч з суперниками, яка може погано закінчиться. Ще такий сон може означати, що пора прийняти рішучі дії щоб не потрапити у велику біду. Спостерігали за бійкою – починайте економити і не витрачайте гроші бездумно.

Еротичний сонник — не бійтеся своїх бажань

Ви приховуєте свої бажання в ліжку, боїтеся розповісти про них. Ви хочете випробувати більше емоцій з партнером, але переживаєте, що вас не зрозуміють. Ви побоюєтеся уславитися посереднім коханцем.

Сонник чаклунки Медеї — не втручайтеся в конфлікт

Брати участь у бійці – любовне засмучення. Здобути перемогу – відстрочити конфліктну ситуацію. А ось спостерігати за нею – чекайте гостей. Якщо ви уві сні намагаєтеся завадити сутичці, значить наяву ви часто виступаєте в ролі судді, причому в більшості випадків вас про це не просять. З-за цього ви сваритеся з друзями, хоча і хотіли, щоб було, як краще. Ваша допомога приносить тільки шкоду, постарайтеся не втручатися в деякі ситуації, щоб не залишитися в дурнях.

Сонник Лонго — у вас насичене життя

Бійка означає надлишок енергії, також це приємні звістки і насичене життя. Якщо ви уві сні билися, наяву ви не звикли чекати подарунків від життя, ви самі насичуєте її, щоб було про що розповісти онукам.

Англійський сонник — чекайте поганих новин

В цілому це очікування поганих новин і сімейного розладу, навіть якщо уві сні була здобута перемога. У будинку – обстановка в сім’ї буде напруженою. Бійка з коханим – сварка, конфлікт у відносинах. Бій за кохану жінку уві сні – ця жінка в реальності буде причиною страждань. Бій за честь дівчини — великий ризик розчарування в любові і самотності.

Французький сонник

Побачити уві сні бійку – загострення негативних відносин, особистих конфліктів. Рукоприкладство по відношенню до дівчини, яка приснилася з неділі на понеділок, – вам загрожує неприємна розмова з керівництвом, яка може перерости в глобальний конфлікт.

 1. Якщо дівчині сниться бійка з подругою – це означає Конфлікт їх думок та інтересів щодо особистого життя.
 2. Якщо жінка бачить бійку з незнайомим чоловіком, в житті їй варто побоюватися потрапити в мережі непорядної людини.
 3. Якщо дівчині сниться кулачний бій з батьком, то потрібно бути дуже уважною. Її хочуть збезчестити.
 4. Якщо дівчина б’ється з матір’ю, то варто звернути увагу на взаємини в реальності. Попереду належить деяка суєта, але мати може вам допомогти.
 5. Рукоприкладство з використанням холодної зброї – відбудеться конфлікт інтересів.

Сонник Хассе — ваші підозри безпідставні

Побачити кулачний бій двох чоловіків – не намагайтеся всидіти на двох стільцях. Вас чекатимуть в двох місцях одночасно, розставте пріоритети. Літній чоловік б’ється з молодими хлопцями – в житті ви бачите ворогів в тих, хто ними не є, або вони не представляють для вас ніякої небезпеки. Це пов’язано з якимись неприємностями з вашого минулого.

Якщо дівчина бачить бійку яка відбувається через неї – в реальності не варто сподіватися на увагу чоловіків, займіться хобі, зосередьтеся на кар’єрі. Дівчині приснилася бійка з подругою – вам належить найближчим часом пережити якусь подію, про пікантні подробиці якої ви віддасте перевагу не розповідати.

Інтимний сонник — чекає серйозна розмова

Розмаїття думок, не обов’язково пов’язане з конфліктом, в якому ви не приймете безпосередньої участі. Вам належить бути присутнім на переговорах, побувати на конференції або стати свідком важливого обговорення.

Російський сонник — не допомагайте кому попало

Кричати і підбадьорювати б’ються — втягувати іншу людину в неприємності. Розбороняти б’ютчихся – ви марно допомагаєте невдячній людині. Бійка незнайомих людей — стати очевидцем аварії або чиєїсь серйозної неприємності.

Слов’янський сонник — пора зробити вибір

Якщо ви бачите бійку знайомих людей, кожен з них представляє певну точку зору, одну з яких вам потрібно прийняти. Бійка незнайомих людей — сумніви, невизначеність. Битися самому уві сні – сперечатися, відстоювати свою думку. Битися зі знайомим — сперечатися з ним наяву.

Висновок

Як виявилося, дуже багато сонників дають позитивне трактування сну про бійку. У більшості випадків сон не означає, що ви насправді хочете завдати шкоди іншій людині. Можливо, сон просто вказує на те, що людина має важливе значення для вас, а відносини з ним перебувають не в найкращій стадії. Сон, де бійка закінчується вашою перемогою, часто символізує успіх у справах. Тому завжди запам’ятовуйте деталі, і тоді ви зможете правильно розтлумачити свій сон і підглянути в замкову щілину у своє майбутнє. Бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code