До чого сниться черепаха: тлумачення з різних сонників

Це добре всім відомий персонаж, з яким ми знайомимося ще в ранньому дитинстві. Черепаха – до чого сниться ця тихохідна рептилія? Наяву нам не так часто доводиться з нею зустрічатися. І все ж вона приходить у наш сон, сповіщаючи про те, що поки що приховано від нас за сімома печатями – про наше майбутнє. До чого сниться черепаха – сонник допоможе нам відкрити завісу таємниці і знайти відповідь на це питання.

Черепаха уві сні часто символізує, що в якийсь сфері вашого життя ви не поспішайте діяти і допускаєте зволікання.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам приснилася черепаха – до чого це? Тлумачення сну залежить в першу чергу від його сюжету. Є безліч деталей і нюансів, що впливають на опис значення сну. Щоб отримати правдиве тлумачення, вам потрібно буде згадати його сюжет як можна докладніше. Наші підказки допоможуть вам зробити це і скласти з окремих фрагментів загальну картину.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

До чого сняться черепахи дівчині — це обіцяє вам любов, велику і світлу, ваші стосунки з коханим будуть безхмарні і легкі. Якщо наснилося велика кількість черепах – вас чекає незатьмарений турботами період, повний маленьких життєвих радощів і дрібниць. Ще черепаха уві сні може означати ваше небажання займатися справами, вам краще здригнутися, інакше ваша повільність призведе до небажаних наслідків. Маленькі черепашата сняться амбітним дівчатам на підтвердження швидкого здійснення їх мрії про кар’єрні успіхи.

До чого сниться черепаха жінці — це дуже багатообіцяючий знак, ваш шлюб буде дуже успішним. У найближчому майбутньому чекайте настання довгоочікуваної вагітності і благополучного народження прекрасного, здорового дитини.

Чоловікові бізнесменові у сні бачити черепаху обіцяє вдало розміщений капітал, розмір прибутку від цього вкладення вас приємно здивує.

Дитині приснилася черепаха — варто перевірити успішність у школі,можливо, дитина не встигає засвоювати новий матеріал, і йому потрібні додаткові заняття для закріплення інформації. Приснилося безліч черепашат – ваша дитина гиперактивен, зосередитися і спокійно робити уроки йому важко. Вам може знадобитися допомога психолога.

Скільки черепах у сні ви бачили: одну або кілька

Якщо вам приснилася тільки одна черепаха, сон обіцяє вам корисну пораду від мудрої людини. Якщо ви зумієте правильно ним скористатися – успіх вам гарантований. Цей сон може означати вірне, але повільний рух до мети. Він обіцяє вам повагу родичів, якщо ви в свою чергу проявіть належний інтерес та схвалення до їх справах.

Коли сниться одна черепаха, це також може означати, що ви втрачаєте контроль над ситуацією через свою повільність і нерішучість. Якщо уві сні ви ловите тікає черепаху – це означає ваші марні спроби утримати кохану людину. Не намагайтеся марно – ваші стосунки приречені.

До чого сняться черепахи: багато рептилій, кудись йдуть, означає, що вас чекає крутий поворот долі. Якщо всі черепахи уві сні сховали голову під панцир – вам вдасться легко і просто вирішити найскладніші проблеми.

Рептилія у вашому сні була велика, середньою або маленькою

 • До чого сняться маленькі черепахи – це символ багатозначний. Ймовірно, до вас у двері стукає удача, якщо зараз ви її не впустіть, то можете більше ніколи її не побачити.
 • Як говорить сонник, маленька черепаха в руках означає, що вас повний тріумф на роботу та визнання начальством ваших заслуг;
 • Якщо ви бачили плывущую черепашку – настає неспокійний час, якщо гріються на сонці – невиправдані витрати, якщо в акваріумі – безплідні мрії;
 • Середніх розмірів черепаха, яку ви тримали в руках, знаменує вдалий час для звершення давно відкладеного справи – саме зараз успіх буде максимальним. Вирішуйтеся!
 • Продовжуємо вивчати сонник: велика черепаха – провісниця вдалого збігу обставин, при якому вам вдасться змінити ваші стосунки з коханою людиною в бажаному напрямку. Ось до чого сниться велика черепаха.

Ви бачили уві сні сухопутну або морську черепаху?

Морська черепаха — хороший знак, який обіцяє зміни на краще.

Приснилася повільно повзе сухопутна черепаха – це знак вашої безплідною діяльності. Рух навколо вас зупинилося, не відбувається зовсім нічого, рутина домінує у вашому житті. Вам пора прокинутися, поки не почалася депресія. Заведіть нові знайомства, влаштуйте свято, обзаведіться новим хобі або здійсніть подорож – будь-яке нове справа допоможе вам ожити.

Велика пливе черепаха несе швидкі зміни: поїздка у відпустку або зміна квартири, а може бути підвищення на роботі – виберіть найбільш ймовірний для себе варіант. Також може статися поповнення сімейства. Якщо вона пливе одна – здійсниться ваша давня мрія, якщо з дитинчатами – вас чекає порожня метушня.

Якщо черепаха пливе в чистій воді – ви отримаєте заслужену значний прибуток, ще цей сон передвіщає рішення всіх проблем, але не скоро. Пливе по річці черепаха символізує дуже швидкі та значні зміни, вам треба постаратися отримати з цього максимальну вигоду для себе.

Де саме ви бачили цю тварина?

Черепаха повзає по вашому будинку – не дуже приємне знамення, ваша кар’єра рухається вгору зі швидкістю черепахи, так і інші справи йдуть досить неспішно. Якщо вона рухається відносно швидко – ваші справи не принесуть вам очікуваних результатів, і всі зусилля виявляться марними. Черепаха забилася в куточок – у вашій родині настав час спокою. Побачили черепаху на своєму робочому столі – озбройтеся терпінням, ваші справи загрузли в бюрократичних нетрях.

Бачити уві сні черепах в неволі – це відображення вашої внутрішньої несвободи. Ви самі поставили себе в жорсткі рамки обмежень, а тепер це стало завдавати вам серйозний дискомфорт. Постарайтеся змінити своє ставлення до життя – відпустіть себе на волю. Вирушайте в далекі країни, постарайтеся отримати задоволення від життя, ви помітите, що все піде по-іншому – веселіше і легше. Черепаха в акваріумі – попередження про вас очікують перешкоди і про марнуванні дорогоцінного часу.

Якщо черепаха ніжиться на пісочку – це вам сигнал, не треба чекати милостей від природи, пора рішуче братися за справу, і успіх не змусить себе довго чекати. Рептилія тікає від вас – значить, ви без особливих зусиль отримаєте перемогу над суперником, але пам’ятайте про милість переможця – проявлену вами милосердя до переможеного додасть сяйва до вашої слави. Якщо уві сні ви каталися на черепасі – вас мучать необгрунтовані страхи і переживання.

Черепаха пливла в брудній воді – спливуть старовинні образи. Якщо і зараз ви не зможете пробачити і забути, то доведеться вирішувати масу проблем. Якщо у воді було багато черепах, то дівчині цей сон принесе успіх серед молодих людей.

Якщо ви бачили уві сні мертву черепаху

Мертва черепаха уві сні — символ усього, що проходить мимо: не втілені мрії, безцільно проведений час, не реалізовані можливості, жалю про минулі помилки. Сон може вказувати вам на необхідність переглянути свої погляди на існуючий стан речей і позбутися застарілих ідей і принципів.

Полювання на черепах – поганий знак, існує загроза вашому здоров’ю, і, ймовірно, на вас обрушаться несподівані нещастя. Якщо ви вбили черепаху – вас очікують серйозні майбутні проблеми зі здоров’ям або бізнесом, також може означати відмову у важливому для вас справі.

У сні ви їли черепаховий суп – ви приймете участь в якихось інтригах, які вам сподобаються, але результат буде непередбачуваним. Ще цей сон передвіщає сумнівні розваги.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Черепаха у сні – до чого сниться ця некваплива рептилія? Як ви бачите, на тлумачення сну надають великий вплив його деталі і подробиці. Однак якщо ви подивитеся в різні сонники, ви можете зауважити, що тлумачення тих чи інших символів може відрізнятися. У цьому немає нічого дивного, тлумачення сновидінь — це більше творчість, ніж наука, тому вибирайте ті тлумачення, які вам більше сподобаються.

Сонник Міллера – готуйтеся до приємної несподіванки

Бачити черепаху уві сні – майже завжди позитивний знак. Цей сон обіцяє приємні несподіванки, гарне здоров’я й успіх у справах. Зміни в житті також очікуються найдобріші. Якщо приснилися черепашата – цей сон принесе вам заряд бадьорості та оптимізму, несподівані перспективи відкриються для вас після якогось випадкового події. Приснилася черепаха велика — вона віщує не саме вдале розвиток ваших справ – вам потрібні свіжі ідеї, нові шляхи розвитку.

Сонник Ванги – ваше життя буде спокійним

Черепаха уві сні для жінки може обіцяти поповнення в сімействі.

Спокійно лежить черепаха пророкує довгу і дуже спокійне життя, повзе означає, що вам необхідно приділити час вирішення невідкладних питань, які гальмують розвиток ваших справ. Перевернулася черепаха передбачає повний провал планів як на службі, так і в особистому житті. Жінці, покормившей уві сні черепаху, Ванга обіцяє швидке настання вагітності. Велика черепаха на березі моря – дрібні, незначні сварки з коханою людиною.

Сонник Фрейда – вам варто менше хвилюватися

Коли чоловікові сниться черепаха, він занадто велике значення надає проблемі ерекції. Щоб не нажити справжню проблему, цій людині просто слід відпочити. Якщо сниться черепаха, яка намагається вибратися з власного панцира – сновидець перекладає власні помилки і проблеми на плечі інших. Жінці черепаха сниться до можливої зустрічі з людиною з далекого минулого.

Сучасний сонник – пора потурбуватися про себе

Черепаха в сні вас вкусила – цей сон нагадує, що ви не звернули належної уваги на деякі події навколо вас. Необхідно ваше термінове втручання! Цей сон має інші тлумачення – стрімкі і несподівані зміни у вашому житті пройдуть без наслідків. Або вас несподівано засмутить ваш друг. Або вам необхідний рада мудрої людини.

Приснилася черепаху без панцира – ви зараз вкрай вразливі в емоційному плані. Підвищена недовірливість змушує вас різко реагувати на всі зауваження у вашу адресу, що може призвести до небажаних конфліктів. Найкраще для вас зараз – це відпочинок.

 • Велика пливе черепаха – це безцільно витрачений час на очікування відбулася зустрічі;
 • Якщо ви уві сні годували черепаху – ваш друг може повести себе негідно по відношенню до вас;
 • Сниться багато черепах – можливо, ваша робота не приносить вам задоволення, тому ви не поспішайте її закінчити;
 • Рептилія в каламутній воді – ваш бізнес може виявитися збитковим, або вас втягнуть в порочні відносини;
 • Черепаха плаває в чистій воді – налаштовуйтесь на легкий флірт;
 • На прогулянці вас оточує зграйка черепах – вам забезпечена довге щасливе життя;
 • Ця рептилія може приснитися і як попередження про настання старіння. Постарайтеся приділити належну увагу своєму здоров’ю.

Давньоєгипетський сонник — чекає нова зустріч

Зустріч з закритим і похмурим людиною з тонкою душевною організацією. При близькому спілкуванні він розкриється як цікава багатостороння особистість і може стати вірним другом, але при цьому буде ранимий і вразливий.

Ісламський сонник — від вас щось приховують

Спостерігати за рептилією — близька людина приховує від вас велику таємницю. Тримати в руках, годувати — у кого-то є таємниця, пов’язана з вами, про яку вам належить дізнатися в самий найближчий час. Мертва черепаху, панцир — розкриються старі секрети.

Слов’янський сонник — розвивайте свій розум

Книжкова мудрість, ерудиція. Зловити черепашку у сні — отримати цінні знання з книг. Завести вдома черепаху, доглядати за нею — ви значно розширите свій кругозір, дізнаєтеся багато нового. Опинитися на спині гігантської черепахи — спілкування з видатним вченим або письменником. Сьогодні ваше сновидіння потрібно прийняти і придивитися до себе і близьким.

Висновок

Некваплива довгожителька, несуча свій будинок на спині – сьогоднішня гостя вашого сну. Чи вдалося їй порадувати вас майбутніми подіями? Або насторожити передбаченням майбутніх негараздів? Не випадково черепаха завітала до вас у сні – спокійна і повільна. Так само спокійно і без метушні обміркуйте все передбачене вам. Якщо сонник допоміг розібратися в картині вашого майбутнього, то вам залишається тільки діяти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code