До чого сниться Черниця: тлумачення в різних сонниках

Черниця, як і чернець, є покірними у храмі віри, поява її образу у сні, здавалося б, має бути добрим знаком, однак, як вважають багато сонники, черниці трактуються далеко не в самому позитивному ключі. Чомусь вважається, що її поява може стати передбаченням різних невдач і смутку.

Якщо вам приснилося, що ви стали черницею, скоро вас чекає розчарування в коханій людині. Вам доведеться розлучитися з ним.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Приходить у сни черницю в наші дні складно назвати звичною справою. Жінка, отрекшаяся від життя мирської і від власного минулого, що присвятила себе служінню вищим ідеалам, часто трактується як людина, на якого сновидінню дуже не хотілося б бути схожим – для дівчат такий сон може означати страх виконати ту чи іншу роль, характерну черниці: не могти приймати власних рішень, не мати сексуального досвіду або матеріальних благ.

  • Просто побачити черницю уві сні – означає, гряде якась серйозна подія в житті, можливо, навіть суворе потрясіння;
  • Самої ж стати черницею для жінки – улюблений змінить або ж відносини так розчарують сновидицу, що вона сама прийме рішення розірвати їх;
  • Позбавляючись уві сні від чернечого вбрання, в реальному світі ви відчуєте безліч радощів. Однак, будьте обережні – такий сон може означати, що з-за веселощів постраждають ваші справи і зобов’язання;
  • Якщо зі сну черниці в похилому віці – такий сон застерігає про швидке вдівстві.

Сонник Міллера

Якщо у ваших мріях ви не просто побачили черницю, але ще й зосереджено розглядає її, готуйтеся до сімейних сварок або ж до не найприємнішим поїздкам по справах. Для глибоко віруючої людини такий сон може бути застереженням про необхідність слідкувати за своїми словами і вчинками. Мертва ж черниця обіцяє відчай – сам по собі образ померлої людини у ваших снах не є добрим знаком, якщо ж померла носить чорний чернечий хустку, до вас дійдуть чутки про зради і зрадах.

Сонник Ванги

В сонник Ванги немає окремого тлумачення образу черниці, однак, якщо уважно вивчити інші тлумачення представників і символів релігії, можна помітити, що будь-яке таке сновидіння пророкує випробування, зміни та застереження про важливість віри в період гострої кризи для власного спокою.

Сонник Фрейда

В сонник Фрейда також не знайти тлумачення подібних мрій. Основоположник психоаналізу не описав окремо значення сну з участю глибоко віруючої жінки. Найбільш близьким до черниці можна вважати хіба що образ священика, побачити якого у своїх нічних мареннях говорить про прагнення до безпечного сексу.

Висновок

Як бачите, дуже неоднозначний образ для тлумачення, якщо судити з точки зору буденного сприйняття черниць, але в той же час, дуже одностайний у всіх своїх деталях – поява черниці у вашому сні не віщує нічого радісного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code