До чого сниться чорне плаття: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

У різних культурах до чорної сукні, як до елементу жіночого гардеробу ,сформувалося неоднозначне ставлення. Сонник чорне плаття традиційно описує як сумний знак швидкої втрати близької людини. Однак більш сучасне трактування, до чого сниться чорне плаття на собі, втілює модні віяння, елегантність, хороший смак. Так що давайте не будемо засмучуватися, а вдумливо розберемося, якщо приснилося чорне плаття — до чого це?

Раніше цей наряд вважався траурним, але в наші дні маленьке чорне плаття — символ жіночності та елегантності.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Зараз, на відміну від минулих часів, чорний колір присутній в одязі повсюдно, а не є ознакою жалоби. З одного боку це сумно — в офісі ми носимо однакові чорні костюми, а взимку вулиці міст заповнюють люди в чорному одязі. З іншого боку, це означає, що тлумачення про те, що чорне плаття у сні є знаком жалоби, є застарілим! Щоб як можна точніше розгадати до чого вам з’явився цей знак, варто врахувати всі деталі і розтлумачити їх по сонникам.

Ви бачили чорне плаття на собі або на іншій дівчині?

Бачити себе в сні в чорній сукні — спілкування з друзями, близькими і просто з оточенням в найближчому майбутньому буде даватися вам нелегко, не уникнути незручних ситуацій, недомовок і протиріч. Радує те, що цей період обіцяє бути вельми нетривалим.

Побачили дівчину в чорному елегантному красивому платті або манекен, одягнений аналогічно? Тут важливі емоції, які ви випробували в даний момент. Якщо вам захотілося його приміряти на себе, то в реальному житті ви будете співпереживати чужому втрату або біді, є ймовірність дачі свідчень у суді на користь жертви злочину.

Однак, якщо ж сукню викликало у вас заздрість або ви нарікаєте, що воно вам не по кишені, то вам належить виступити в ролі ката для неприємною вам особистості, однак варто переглянути свої методи, ви ризикуєте накликати біду, якщо будете діяти обманом. Читайте також: до чого сниться сукня.

Якого фасону був побачений вами вбрання?

Дуже несприятливим символом виступає чорне довге плаття, що покриває все тіло. Є велика ймовірність, що незабаром вам має бути в жалобі. Значення посилюється, якщо на сукні є фізичні ушкодження, такі як дірки або сильні та дуже помітні потертості. Довге чорне плаття надіто на чоловіка – наприклад, це актор або священик – вам варто придивитися до здоров’я і душевного стану свого чоловіка або батька.

Провісник розчарування – побачене уві сні короткий коктейльне плаття. Однак це розчарування приведе вас до полегшення і подяки надалі.

Довжина рукава символізує вплив ваших можливостей і намагань на поточні справи. Довгий рукав і акцент на ньому вигляді яскравого оздоблення символізує залізну хватку в справах або чільну позицію в сім’ї, найближчим часом ця хватка вам стане в нагоді для вирішення спірних ситуацій.

Проте відкриті плечі без рукава або плаття на бретельках говорить про покірність волі долі або відому позицію по життю. Якщо плаття красиве і сексуальне, то ви правильно себе поводити, і варто дотримуватися такої позиції і далі. Але якщо воно надіто криво або воно порвано, то вам варто вийти з-під чужого гніту.

Сильно декольтованій сукню розповість, що незабаром вам доведеться відкритися коханій людині або батькам – це буде просто життєво необхідно для сприятливого результату в ситуації, що склалася. Закрите наглухо чорна сукня з коміром під горло» застерігає від зайвої щирості, Вам варто бути уважніше, є чоловік, який готовий вас обдурити заради своєї вигоди.

Які дії ви здійснювали у сні?

Вибираючи чорне плаття уві сні, ви відчуваєте наяву нерішучість у прийнятті важливого рішення. Ви маєте самі рішучі наміри, вами рухає жага незвіданого і прагнення до змін. Зупинятися на цьому шляху не варто, так як навіть неприємні перешкоди – це неминучість на шляху до мрії.

Купівля чорного плаття обіцяє нищівного удару від того, кому ви звикли довіряти. Вам варто лише сподіватися, що ваш супротивник одумається, але, швидше за все його рука не здригнеться, а совість не заговорить в потрібний момент. Іноді люди можуть обдурити, але вам варто пам’ятати, що у всьому є гармонія і наступного разу вам на шляху зустрінеться чесний і порядний один.

Для чого ви вбиралися в сновидінні

Згадайте, куди ви пішли в чорному платті уві сні, в цій сфері можуть бути проблеми.

Йти на побачення із кавалером в чорній сукні – це обіцяє серйозну розмову з коханою людиною, який може стати доленосним для вас обох. Вам необхідно приготуватися уважно вислухати новини, які повідомить ваш супутник.

Чорне плаття в якості дрес-коду на роботу або на співбесіду передрікає догану від начальства або пониження в посаді. Тлумачити це сновидіння можна і інакше: хтось із ваших близьких покладе на Вас відповідальність за свої помилки у фінансових схемах або кредитний борг.

Бути на застілля в чорному платті, особливо в довгому, означає внутрішні суперечності, особливо в особистому житті. Якщо ви боїтеся зробити крок назустріч новому обранцеві, то вам варто придивитися до цієї людини, він має в вашу сторону щирі наміри.

Але, якщо ви наважуєтеся зробити велику угоду, зачаровані вигідною пропозицією, то варто почекати, бо ризикуєте переглянути важливі деталі. У будь-якому випадку сон тлумачиться як «чорне і біле», все що вас турбує має бути ретельно продуманим.

Якщо ви вдягли чорну сукню на випускний у сні, вам належить пережити нещастя чи біду, але підсумком стане полегшення або нове життя, хоч з шлейфом гіркоти. Це буде не вічно, не впадайте у відчай, від долі не втекти. Ви ведете на випускний свою дочку в чорному платті — вона може зробити неправильний вибір і печаль або ж депресія зможуть поглинути її, однак якщо ж ви будете тримати за руку своєї дитини, то подолати будь-які труднощі стане набагато простіше.

Прогулянка, променад або навіть стояти на відкритій терасі в чорній сукні, що розвивається на вітрі – це означає, що ви приймаєте свої жалі і чітко знаєте навіщо і для чого вони вам потрібні. Вашій життям керує покора і мудрість.

Якщо ви гуляєте босоніж в чорному платті по березі моря або океану, вам заважає щось з минулого ступити на новий життєвий шлях. Вам не слід поспішати, але і затримуватися на минулому часу теж немає необхідності. Рішучість, але в розумних межах – вірна тактика.

Прогулюватися по кладовищу в жалобі – до важкої втрати, тут немає іншого тлумачення, порадьте людям, які вам дороги перевірити здоров’я, а також приведіть в порядок важливі папери, пов’язані з майном або бізнесом. Загроза може прийти і звідти.

Чорна сукня на думку різних сонників: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, чорне плаття уві сні — символ однозначно негативний, але не фатальний. Вас чекають неприємності і проблеми, конфлікти в родині і невдачі на роботі. Однак не варто лякатися, ваш сон був посланий вам як попередження. Знаючи про те, що може статися, ви зможете прийняти правильні рішення і уникнути неприємної ситуації, або хоча б пом’якшити її наслідки.

Сонник Міллера — отримання неприємних новин

Як каже цей популярний сонник, чорне плаття на собі означає, що незабаром вам доведеться почути сумні новини, які дуже сильно вас порадують, або негативні сторони вашої особистості збудяться і заволодіють вами і вашими добрими намірами.

Якщо вам привидівся в чорному платті померлий родич, то не уникнути втрати нематеріального характеру. До затяжної депресії може призвести сон, у якому ви побачили свою маму в чорному платті. Швидке одруження або радість, що прийшла у ваш будинок, буде обіцяти сон, в якому платті побіліло.

Бачити себе в чорній сукні уві сні для жінки може означати розрив існуючих відносин.

Сонник Ванги — ви відчуєте самотність

  1. Ясновидица пояснює появу чорного плаття уві сні наближається самотністю або втратою друзів, розлукою з коханою людиною. Приміряти чорне плаття говорить про вірність обранця і про те, що ви єдина в його житті жінка.
  2. Одягатися у вже належить вам, чорний наряд говорить про намір залишити сумбур у своєму житті і перейти на шлях благодаті та усвідомленості. Ви налаштовані на тишу буття, і цей період сприятливий для початку творчих дій.
  3. Якщо ви побачили престарілих родичів в чорних шатах, то проблеми зі здоров’ям незабаром чекають вас, також подібне бачення може бути попередженням про небезпеку і вам не варто покладатися на удачу.

Сонник Фрейда — ви дуже привабливі

Якщо вам довелося приміряти гарне чорне плаття і любуватися собою в дзеркало, то ви цілком задоволені своїм особистим життям і її інтимною стороною. Якщо плаття непоказне або пошарпане, вам належить відчувати невпевненість у своїй привабливості для протилежної статі, сексуальну незадоволеність. Це може стати причиною тривалої депресії і самобичування. Навчіться приймати себе такою, яка ви є.

Якщо ви надягаєте на себе гарне чорне плаття, яке вже вам належить – ви на піку своєї популярності і сексуальності, шанувальники злітаються до вас, як метелики на світло. Для самотньої дівчини цей сон може стати доленосним і привести до важливої зустрічі.

Сучасний сонник — негаразди та втрати

Чорне плаття сниться до знегод і втрат, які можуть торкнутися всіх сторін життя. Сценарій подібних снів найчастіше попереджає, що надмірна самовпевненість і наполегливість зараз не потрібна. Для збагачення даний період несприятливий, як і для руху вгору по кар’єрних сходах. Щоб уникнути розчарувань, варто пожити не на благо себе, а заради інших. Коли ви навчитеся віддавати і жертвувати собою і своїми інтересами, і закінчаться негаразди, а в житті почнуть відбуватися зміни на краще одна за одною.

Індійський сонник — розлука з коханим

Довге в підлогу — жалобу, смуток, розлука з близькою людиною. Носити чорне плаття нарядне — радість з приводу чужих непрятностей, багато прикрашений — крах ворогів, проблеми конкурентів, легка перемога над суперником.

Нумерологічний сонник Піфагора — вам заздрять

Строге чорне вбрання — до втрати близької людини, його смерті або повного розриву відносин. Святкове чорне плаття, вечірній наряд — знайомі заздрять вашому багатства, матеріальних благ. Можливо, ви надмірно нескромны.

Сонник для закоханих — неетичні вчинки

Елегантний чорний наряд — радіти чужому горю, зловтіха. Для жінки сон може означати, що їй належить відвести чужого коханого. Глухе чорне вбрання, скромний темний наряд — сором, каяття. Швидше за все побачене сновидіння рекомендується прийняти і придивитися до себе і близьким.

Висновок

Чорне плаття – символ, який на перший погляд несе в собі траурні і навіть містичні асоціації, на ділі може мати різноманітне тлумачення. Але варто визнати, що воно не сниться тим людям, у яких немає внутрішніх протиріч, боротьби або грандіозних планів. Однак не поспішайте засмучуватися, внутрішні протиріччя є у кожного, за винятком просвітлених людей. Тому сон про чорному платті можна взяти як керівництво до дії в роботі над собою, а можна просто забути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code