До чого сниться дівчина: тлумачення за різними сонниками

Як часто у ві сні нам сняться дівчата — рідні і незнайомки, красиві і не дуже, веселі і сумні. До чого сниться дівчина? Навіщо приходять вони у ваші сни, що пророкують, від чого застерігають? Тлумачення таких снів багато в чому залежить від супутніх деталей. Якщо вам приснилася дівчина, сон може виявитися пророчим або нічого не значущим. Таке сновидіння може відображати душевний стан людини або бути просто відблиском повсякденному житті. Спробуємо розібратися в хитросплетіннях ваших нічних бачень.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Отже, вам приснилася дівчина: сонник пропонує безліч варіантів тлумачення для даного сну. Але якщо не звертати увагу на деталі, то просто побачити в сні дівчину означає якісь зміни в житті. Складно зрозуміти, які саме, але якщо ви відчуваєте, що ви нікуди не рухаєтеся, загрузли в рутині і стоїте на місці, то ці зміни обов’язково відчуєте.

Також дівчина уві сні означає фінансове поповнення. Головне, щоб побачена дівчина була доброзичлива, усміхнена і явно відчувала до вас симпатію. Тоді поповнення фінансів для вас пройде гладко і рівно. Якщо ж дівчина налаштована негативно, вона кричить і лається, тоді, можливо, вам належить подолати ряд труднощів, щоб фінансове благополуччя настало.

Тому якщо сниться дівчина, потрібно згадати якомога докладніше деталі і нюанси побаченого сновидіння. Це була ваша знайома чи незнайомка? В якому настрої вона була? Що ви робили з нею разом? Чи був на побаченій дівчині одяг? Всі ці питання і багато інших впливають на загальну картину тлумачення. Користуючись нашими підказками, ви зможете відновити загальну картину сновидіння і дізнатися, якщо приснилася дівчина, до чого це було.

Якщо вам приснилася дівчина без одягу

До чого сниться гола дівчина? Якщо такий сюжет сниться одруженому чоловікові, то це недвозначне попередження про зраду дружини і матеріальні втрати. Також варто звернути увагу на дітей — щось у них не ладиться. Як говорить сонник, гола дівчина уві сні нежонатому чоловікові теж обіцяє серйозні неприємності — вступ у шлюб з деспотичною егоїсткою. Шлюбний союз виявиться нещасливим і недовговічним. Чоловік, якому снилася оголена дівчина, також своїми силами створить собі проблеми завдяки власній брехні.

Які у вас стосунки в реальності з побаченою особливою?

До чого сниться кохана дівчина — це символ неоднозначний. Молодий чоловік, який побачив такий сон, приступить до нової справи і досить успішно. І якщо уві сні дівчина була весела і привітна, то це теж добрий знак — вас чекає весела вечірка і благополуччя на службі. Якщо ж дівчина виглядала втомленою або неохайною — вам слід зайнятися своїм здоров’ям. Якщо уві сні ви танцювали зі своєю обраницею, то це обіцяє Вам довгу і щасливу взаємну любов. Побачення, що не відбулося, попереджає вас про можливість серйозного промаху в справах з усіма негативними наслідками.

Якщо колишня дівчина сниться вам, але поряд з іншим чоловіком — це означає, що ви не цілком розлучилися зі своєю любов’ю, і у неї не виходить викреслити з свого життя. Не виключена ваша випадкова зустріч. Також колишня дівчина уві сні може знаменувати для вас настання нового періоду у Вашому житті, вам належить зробити вибір: одружитися чи ні. Якщо наснилося весілля вашої колишньої коханої-чекайте добрих змін у Вашому житті.

Ваша перша любов приснилася як нагадування про те, що в далекому минулому залишилися не вирішені проблеми. Настав час зайнятися ними, і, будьте впевнені, саме зараз вирішення цих проблем принесе несподівано приємний результат. Можливо цей сон обіцяє вам зустріч зі старим другом.

Знайома дівчина уві сні може виявитися провісницею несподіваної допомоги вам від невідомої людини. Якщо уві сні ваша знайома була болюча або стомлена — це сигнал для вас, що б ви переглянули свої відносини з оточуючими, вам варто було б перейти на позитивний рівень взаємодій. До чого сниться знайома дівчина, яка була веселою, ошатною — такий сон обіцяє виконання вашої заповітної мрії.

Якщо вам приснилася ваша подруга на її власному весіллі — цей сон є попередженням не вам, а їй — її чекають великі неприємності. Дізнайтеся, як вона поживає, якщо ви давно не бачилися. Побачити уві сні смерть подруги – цей сон допоможе вам розібратися в собі. Взаємини з вашою подругою мають на увазі ваше залежне становище. Вагітна подруга уві сні означає для вас хорошу новину і несподіваний прибуток. Для чоловіка такий сон віщує обтяжливі зобов’язання і непотрібні клопоти. Сварка з подругою може означати для вас період душевної нестабільності, зайву тривожність і агресію.

Якщо вам приснилася ваша колега у вас в обіймах, це віщує вам успіх у справах. А якщо ваша колега у вас уві сні народжувала – до виснажливої роботи. Секс з колегою уві сні може стати передвісником реальних інтимних відносин, а може служити вам сигналом про надмірну балакучість.

Наснилася знайома дівчина, ваша однокурсниця — чекайте приємного сюрпризу! Якщо уві сні ви її цілували, то це може означати для вас набуття нового досвіду, успіх в роботі. Якщо вам сниться секс з однокурсницею — це говорить про вашу невпевненість у собі: вам здається, що ви недооцінені вашими близькими, не отримуєте від них належної підтримки. Якщо приснилося, що ваша однокурсниця померла — це знак невдачі: ви можете «завалити» іспит, провалити ділові переговори, укласти невигідний контракт. Якщо дівчині приснилася однокурсниця з проханням допомогти в навчанні — це означає для вас суперництво на любовної стезі.

До чого сниться дівчина колишнього хлопця — вам належить розлука з вашим нинішнім чоловіком або у вас з’явився серйозний недоброзичливець. Якщо уві сні ви розмовляли з цією дівчиною, то чекайте потоку пліток, якщо сварилися — вам належить займатися марною справою, а якщо билися — то цей сон обіцяє несподіваний тріумф для вас.

Якщо вам приснилася чарівна незнайомка

 1. До чого сниться незнайома дівчина блондинка? Якщо це розкішна дама — вас чекають серйозні витрати, якщо оголена — значить вас долають марні мрії. Гуляюча блондинка принесе в ваш будинок достаток, Танцююча-сниться на щастя.
 2. Сон, дівчина в якому була незнайомою для вас брюнеткою може передвіщати вам швидше негативні події у вашому житті: обман, зрада, підступність під маскою доброзичливості. Якщо уві сні ви говорили з брюнеткою, то остерігайтеся пліток. Іноді навпаки цей образ може означати матеріальне благоденство, успіх у бізнесі, повагу оточуючих.
 3. Наснилася незнайома дівчина з рудим волоссям-будьте уважні в справах, вам доведеться зробити непростий вибір. Цей сон може означати віроломство і зрада партнерів. Є ймовірність того, що вас чекає святкові бурхливі веселощі з друзями.
 4. Русява незнайомка з’явилася до вас уві сні-збирайте валізу! Вас чекає приємна поїздка. Можливі нові знайомства з цікавими людьми.
 5. Шатенка сниться як символ спокою — ваш настрій, сімейні справи, бізнес — все знаходиться у сфері найбільшого сприяння і не передбачається нічого поганого.

До чого сниться вагітна дівчина

Побачити уві сні дівчину в положенні для чоловіка означає зміни в сімейному житті. Чи будуть вони позитивними чи ні, це не уточнюється. А от для жінки це означає поповнення, але не в плані дітей, а в плані фінансів. Чекайте припливу грошей з найнесподіванішої сторони.

Якщо заміжня жінка або молода незаміжня дівчина бачать себе вагітною уві сні, це означає зовсім різне. Заміжньою потрібно переживати за свої стосунки з чоловіком. Відкладіть всі справи і спробуйте зрозуміти, з якого боку підстерігає небезпека. Це може бути коханка або просто охолодження відносин. А якщо незаміжня дівчина побачила себе вагітною-це знак швидкого весілля і поповнення в сімействі.

Якщо ви бачите, що вагітна дівчина посварилася з рідними, причому сварка була дуже серйозна і дівчина пішла з дому, або може бути, її навіть вигнали, це означає, що вам потрібно готуватися до відчуження від вас багатьох людей. Подумайте, що ви робили не так, чому це сталося. Можливо, якщо ви знайдете причину і виправите її, цієї неприємної ситуації вдасться уникнути.

Якщо хлопцю приснилася вагітна дівчина і після нього він прокинувся свіжим, бадьорим і повним сил, це означає, що в реальному житті його чекає таке ж гарний настрій протягом довгого періоду часу. Можливі несподівані приємні звістки, підвищення по службі, набуття фінансового благополуччя. А ось якщо після сну за участю вагітної дівчини молода людина прокидається в побитому стані і похмурому настрої, то в його житті також настають зміни, проте негативні.

В якому настрої була побачена вами красуня?

 1. Якщо сниться дівчина, яка плаче, таке бачення, навпаки, до позитивних змін у житті. Але іноді цей сон може бути передвісником невдач у бізнесі або зради коханої людини, так що уважно вибирайте тлумачення, до чого сниться плачуча дівчина.
 2. Посмішка дівчини уві сні обіцяє вам допомогу або заступництво з несподіваного боку. Якщо ж сниться дівчина сміється – вас чекає розчарування від безплідних надій.
 3. Кокетлива дівчина уві сні обіцяє вам вдалий день, ненавмисну радість. Але в найближчі дні Вам слід уникати ризикованих підприємств і азартних ігор-це не принесе вам успіху.
 4. Коли дівчина уві сні натякає вам на інтим — не запалюйтеся! Сон обіцяє вам тяжкі, безпросвітні будні, єдиною втіхою в цей час буде ваша сім’я.
 5. Приснилася дівчина яка не хоче вас помічати? Такий сон може мати два значення: ви не скористаєтеся наданою вам можливістю в бізнесі і будете згодом шкодувати про це, або з вами станеться щось дивовижне, майже диво!
 6. Дівчина у сні чомусь відштовхує вас — не турбуйтеся: якщо ви будете наполегливо і методично займатися самої рутинною роботою — це принесе вам заслужену повагу оточуючих і певний успіх в очах начальства.

У що була одягнена побачена вами особа?

До чого сниться дівчина у весільній сукні — це дуже добрий знак. Вас чекає справжнє багатство, сновидицям-дамам цей сон обіцяє справжню любов і щасливий шлюб.

Дівчина в червоній сукні сниться як символ поваги до вас оточуючих вас людей. В інтимному житті такий сон обіцяє вибух чуттєвості і пристрасті між партнерами. Ось до чого сниться дівчина в червоній сукні.

Сон за участю дівчини в чорній сукні може означати напружені відносини з близькими вам людьми. Зараз вам необхідно уважно переглянути свої погляди і прийняти необхідні, але не завжди приємні, заходи для рівноваги в сім’ї. Цей сон може віщувати і дрібні неприємності, і порожню суєту.

Наснилося, що ваша дівчина вам зрадила

Якщо хлопцеві приснилося, що його дівчина йому зрадила з іншим, в реальному житті він може бути впевнений в її вірності. Ось так все просто! Але якщо чоловік застав кохану дівчину з іншим, це означає, що між ними є якісь недомовки в реальному житті. Однак вони не дуже серйозні і вплинути на те, що є між вами, ніяк не можуть.

Якщо дівчина не радила, але в запалі сварки уві сні кинула, що хоче завести коханця, з яким їй буде краще, це віщує сварки. Але статися вони можуть зовсім не через зраду, а набагато дрібніших і безглуздих причіпок. Не варто псувати життя коханій людині з-за нісенітниці, про яку можна було промовчати і яка зовсім скоро забудеться.

Якщо вам приснилася мертва дівчина

Мертва дівчина уві сні може означати довге життя для сновидця або це попередження про неувагу до власного здоров’я. Також до чого сниться мертва дівчина може означати початок нового періоду у вашому житті — нових відносин, нової роботи. До чого сниться повішена дівчина-такий сон віщує швидкий переїзд в інше місце. Зміна житла, роботи, втрата всіх старих зв’язків-все це чекає вас в найближчому майбутньому. Але не турбуйтеся-наслідки такого рішучого кроку будуть позитивні.

Тлумачення значення сну за різними сонникам: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Дівчата-такі різні, високі і низькі, молоді і зрілі, худі і повненькі, заміжні і незаміжні, пристрасні і холодні. Двох однакових знайти складно. Так до чого сниться дівчина уві сні, як тлумачать сни з таким змістом різні сонники. Неможливо виділити якесь загальне тлумачення, тут все залежить від деталей, тому якщо вам сниться сон про дівчину, потрібно постаратися запам’ятати його як можна докладніше. Значення сну може помінятися навіть від довжини волосся молодої жінки. Але все-таки у сні, як і в житті, дівчина в більшості своїй несе позитивні емоції, щось позитивне і означає щось хороше.

Якщо вам приснилася красива дівчина і ви не можете витіснити її образ зі своєї пам’яті — саме час заглянути в сонник. Образ дівчини сниться не тільки як відображення сексуальних бажань для чоловіків і сірих буднів для жінок. Це багатогранне і символічне бачення, яке можна тлумачити зовсім по-різному, в залежності від обставин. А тепер давайте подивимося, який варіант тлумачення пропонують найпопулярніші на сьогоднішній день сонники сучасності.

Сонник Міллера — у вашій родині все добре

Якщо чоловікові сниться, що він — дівчина, це пряма ознака психічного розладу, а для людей творчих професій такий сон може означати великий професійний успіх. Якщо наснилися веселі, красиві дівчата-це пророкування сімейних радощів і безхмарних перспектив на найближче майбутнє. Коли наснилася худа і бліда дівчина-у вашій родині хтось захворіє. Прогулянка з коханою дівчиною означає довге, щасливе життя, а ось побачення з коханою дівчиною навпаки, означає охолодження пристрасті.

Сонник Ванги — можливі неприємності на роботі

Якщо одружений чоловік уві сні зраджує дружині з молодою дівчиною, то цей сон обіцяє йому сімейні негаразди і великі неприємності на роботі. Якщо вам приснилася колишня кохана вашого чоловіка, вас чекає життя безтурботне і повне радощів. Як каже цей сонник, дівчина у весільній сукні, приснилася чоловікові свідчить про його чистоті помислів, а ось дівчина в неохайного одягу — це вказівка необхідності позбутися поганих думок. Якщо наснилася боса дівчина, вас чекають серйозні перешкоди на шляху, вам доведеться докласти настільки ж серйозні зусилля, щоб їх подолати.

Сонник Фрейда — можливо, у вас є суперниця

Чоловік, неодноразово бачив уві сні одну знайому дівчину має рівні шанси як одружитися на ній, так і розлучитися з нею. Чоловікові приснилася блондинка говорить про його сексуальні переваги, а жінці – про появу конкурентки або суперниці. Брюнетка, приснилася чоловікові, означає незадоволеність в інтимному житті і пошук нових можливостей, поки безуспішний.

Сучасний сонник — ви будете щасливі

Поцілунок дівчини-колеги уві сні означає незаслужену догану від начальства. Як говорить цей сонник, кохана дівчина уві сні означає, що вам забезпечена шана в суспільстві, матеріальне благополуччя і вірні друзі. Другий варіант тлумачення свідчить, що ваші починання в бізнесі можуть призвести до серйозних матеріальних втрат. Коли одруженому чоловікові сниться дівчина-колега, йому слід насторожитися — ймовірно, у його дружини з’явився залицяльник. Якщо уві сні ви сперечаєтеся з дівчиною — вам слід проявити обережність і не вірити всьому, що чуєте.

Ідіоматичний сонник — до хорошого настрою

Красива дівчина уві сні-до несподівано отриманого спадку і до хорошого настрою. Приємні перспективи і домашні радості, любов. Танцююча дівчина віщує несподівану зустріч зі старим другом.

Психологічний сонник — вас чекають домашні радості

Якщо дівчина була красива і привітна, її поява можна вважати передвістям тихих, домашніх радощів. Якщо на ній був святковий наряд, вас чекає багатство, на стільки несподіване, що ви навіть не повірите в свою удачу.

Сонник Азара – ви зустрінете любов наяву

Якщо ви не знали, що таке Любов, то уві сні випробували її привабливість як сили, здатної змінювати світи. Володар цієї сили здатний творити чудеса, йому все по плечу. Запам’ятайте це почуття.

Висновк

Майже всі нормальні люди хочуть хоча б краєм ока заглянути в своє майбутнє, відкрити завісу таємниці, щоб дізнатися, що їх чекає, збудуться їхні бажання і мрії. І сни нам дають таку можливість. Але сприймати їх як керівництво до дії все-таки не варто. Адже дуже багато залежить від того, як точно ви запам’ятали деталі сну. Особливо якщо уві сні ви побачили дівчину. Трактувань і пояснень такого сну існує незліченна безліч.

Як ви переконалися, значення снів про красивих дівчат може трактуватися цілком конкретно або ж двояко. Яким тлумачення в кожному конкретному випадку вірити — ви повинні вирішити самі, враховуючи реальний стан речей, власні можливості і переваги. Трактування сновидінь не є готовим рецептом, вона лише направляє ваші думки в потрібне русло. Так що Слухайте свою інтуїцію, і ви без зусиль зможете відчути правильний варіант тлумачення. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code