До чого сниться дівчинка: тлумачення за різними сонниками

Багато людей бачать уві сні маленьких дітей, в основному, це відбувається тому, що у них самих є діти, яким постійно доводиться приділяти багато уваги. Сон, маленька дівчинка в якому була головною учасницею, може наснитися і бездітним парам, і тим що зовсім не перебувають у шлюбі людям. Саме тому необхідно уважно прочитати в соннику, до чого сниться маленька дівчинка, тому що такий сон може містити в собі якийсь прихований сенс.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Давайте детальніше розглянемо, що може означати з’явилася вам уві сні маленька дівчинка. Щоб витлумачити такий сон, потрібно спробувати згадати всі його подробиці, адже вони можуть мати вирішальне значення для трактування. Має значення вік дівчинки: вона була новонародженою дитиною або майже підлітком, у що вона була одягнена, що вона робила і в якому настрої була. Ви можете згадати ваш сон в подробицях, користуючись нашими підказками і складаючи по шматочках загальну картину сновидіння.

Вік побаченої вами дівчинки: немовля, дитина, підліток

Приснилася маленька дівчинка — до чого це? Маленька дівчинка, що з’явилася у вашому сні, може означати, як і приємні звістки, так і несподівані клопоти. Наприклад, красиве, здорове і доглянуте малятко означає, що ви отримаєте добрі і радісні новини. А нещасна, заплакана і брудна дитина може принести вам звістку про несподівані і нехороші події. Але якщо сниться маленька дівчинка з ангельським личком і невинними оченятами, вас може чекати обман, всілякі плітки і інтриги, які плетуть для вас лицемірні недоброзичливці.

Якщо вам приснилася новонароджена дівчинка, сонник каже, що це завжди дуже сприятливий знак для вас. Крихітна дівчинка, навіть якщо вона плаче, несе в собі позитивний сенс. Цей сон пророкує Вам неодмінне щастя, навіть якщо вам доведеться докласти якихось зусиль для його довгоочікуваного приходу.

До чого сниться дівчинка підліток — це може означати, що ви ще не зовсім прощалися з дитинством, не настільки впевнені в собі, як вам хотілося б. Можливо, що ви вчинили якийсь хлоп’ячий вчинок, за який вам соромно. Або ж ви наговорили якихось образливих слів і тепер вас мучить совість за це. Також майже доросла дівчинка уві сні може означати, що ваше реальне життя нудне і ви жадаєте веселого спілкування з друзями, як це було в роки вашої молодості.

Якщо уві сні ви бачили кілька маленьких дівчаток

 1. Одна дівчинка символізує якусь несподівану подію або новину, а сприятливу чи ні – це залежить від деталей сновидіння.
 2. Дві дівчинки означають, що ви почуєте дві досить пов’язані один з одним новини, які можуть виходити від різних джерел. Ці новини будуть несподіваними для вас, але радісними і щасливими.
 3. Якщо приснилися дівчинки–близнюки, існує ситуація, на яку Ви повинні поглянути з різних точок зору;
 4. Двоє близнюків, хлопчик і дівчинка, холостим сняться до щасливого шлюбу, а в шлюбі – до швидкої вагітності;
 5. Три маленьких дівчинки — це символ вже трьох непередбачених подій, що мають єдине підгрунтя і об’єднаних однаковим змістом.

Чи була побачена дитина чиєюсь дочкою?

Якщо ви побачили уві сні свою дочку, яка погано себе почуває, то це може трактуватися так, що ваша дівчинка буде абсолютно здорова і щаслива в житті. Якщо ж донька посміхається і радіє, значить, в реальності ви занадто опікуєтесянею і переживаєте з будь-якого приводу, не даючи їй бути самостійною, і лише у вашому сні вона може як слід повеселитися.

Сон, дівчинка в якому була дочкою ваших друзів або знайомих, може означати, що у них великі клопоти, і що вони можуть звернутися до вас за допомогою або підтримкою. Дочка незнайомця уві сні означає, що у вашої справи або тяжби буде позитивний результат, на вашу користь.

Якщо ви побачили власну дорослу дочку маленькою дитиною, на думку різних сонників це означає наступне:

 1. Імператорський сонник. Ви надмірно опікуєте свою дочку, вона відчуває себе скуто і несамостійною. Дочка плаче — ви прагнете приймати важливі рішення за неї, і це їй тільки шкодить. Кличе вас — відносини з Вами мають для неї першорядну важливість.
 2. Новий сонник 1918 р. Ви сумуєте за своєю дочкою і вважаєте, що вона приділяє надто мало уваги, а також сумніваєтеся в її здатності вирішувати свої питання самостійно. Варто налагодити з нею контакт, але ні в якому разі не вказувати їй, що робити і як поступати.
 3. Сонник 2012. Грати з дочкою, яка стала дитиною — сторонні люди зазіхають на ваш добробут. Повчати і розповідати, яким буде її життя — найближчим часом доведеться віддати борг честі перед старшими родичами. Віддавати дитину, розлучатися — ви будете шановані серед молодшого покоління сім’ї.

Що ви робили уві сні разом з дитиною?

До чого сниться дівчинка маленька на руках – до невеликих перешкод у виконанні задуманого вами. Як говорить сонник, маленька дівчинка на руках, яка спокійно спить або посміхається, означає, що ви зможете легко подолати всі труднощі на своєму шляху. Однак якщо маля – незнайома, то це може символізувати вашу доброту і зайву безвідмовність, якими хтось успішно користується в житті.

Якщо уві сні ви годуєте дитину грудьми – це означає, що в реальності ви надмірно контролюєте себе. Є ще одне тлумачення, до чого сниться грудна дівчинка — ваш нереалізований материнський інстинкт дає таким чином знати про себе. А якщо якась чужа жінка годує грудьми немовля–це означає, що Ви отримаєте якісь новини про ваші фінансові вкладення, а також швидке отримання прибутку.

Захворіла дитина, яку ви бачите в сні, сигналізує про те, що вас очікують якісь труднощі морального характеру, пов’язані зі стресами і сильними переживаннями. Якщо ви цілуєте дитину, то дуже скоро вам належить радісна зустріч з родичами або близькими людьми.

Коли в сновидінні ви нянчите маленьку дівчинку, це можна інтерпретувати, як існування якоїсь вашої ідеї, яку ви вже деякий час виношуєте і обмірковуєте. Також для жінок це може символізувати союз з вкрай слабким партнером, за яким потрібно постійно доглядати, піклуватися про нього, проводячи своє життя в порожній метушні.

Якщо вам сниться, що ви врятували маленьку дівчинку – це означає, що ви хочете самоствердитися в житті, бути таким, як усі. Наприклад, ви давно хочете дитину, але не можете завести, і навіть подумуєте про усиновлення.

 • Якщо малятко присниться чоловікові, і він уві сні тримає її на руках-його чекає підвищення зарплати.
 • Грати з маленькою дитиною-до приємної заміської прогулянки, а з декількома малюками-до відпочинку у веселій і галасливій компанії;
 • Розмовляти з дівчинкою – нудьгувати по безтурботним дитячим витівкам, по своєму безхмарному дитинству;
 • Виховувати свою дочку – до здійснення вами якогось доброго благородного вчинку;
 • А розмовляти уві сні з чужою дитиною – до заздрості оточуючих.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Маленька дівчинка уві сні — до чого це? Як ви бачите, значення цього символу може бути дуже суперечливим. Залежно від обставин сновидіння, це може бути як хорошим, так і поганим знаком. Більше того, різні сонники по різному тлумачать цей популярний образ, відкриваючи широкий простір для тлумачення. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і дізнаємося, до чого сниться маленька дівчинка.

Сонник Міллера — незабаром трапиться неприємність

Психолог Міллер пояснює сновидіння, в якому ви побачили маленьку дівчинку, як неприємність, яка незабаром вас очікує. Якимсь втішним моментом є той факт, що вам все-таки якимось чином вдасться впоратися з таким поворотом подій.

Сонник Ванги – у вас народиться дочка наяву

Болгарська ясновидиця Ванга вважала, що для жінки побачити в сні грудну дитину – це до радісних емоцій у зв’язку з встановленням вагітності, до неодмінного народження саме дівчинки.

Сонник Фрейда – ваше сімейне життя неідеальне

Якщо уві сні маленьку дівчинку побачила жінка, значить, в сімейному житті їй дуже не вистачає ласки, ніжності, трепетного ставлення і підтримки чоловіка. Жінка хоче відчути себе повністю захищеною, віддавшись у владу чоловікові, бути, як за кам’яною стіною.

Якщо ж чоловік побачить дитину уві сні, це означає, що йому вже давно набридли його звичайні відносини сексуального характеру. Він хоче якогось розмаїття в сексі, але це зовсім не пов’язано з педофілією, а, скоріше, чоловікові хочеться дитячої безпечності, безпосередності і легковажності в любовних зустрічах з протилежною статтю. Такий чоловік не хоче нести відповідальність за всілякі проблеми в сфері почуттів і емоцій, які неминуче виникають в парах, що перебувають у серйозних, дорослих відносинах.

Сучасний сонник — ви отримаєте прибуток

Дівчинка що сміється – до несподіваного отримання великої суми грошей. Плаче ж Малятко сниться до фінансових втрат. Гарненька, але розпатлана дівчинка говорить про те, що вам слід привести всі свої поточні справи в порядок, щоб досягти успіху в роботі. Повненька і весела дитина обіцяє величезні бариші в бізнесі. Однак, надмірно товста дівчинка сниться до дуже великих фінансових втрат.

Якщо уві сні Ви обіймаєте і цілуєте дочку-то існує можливість без серйозних втрат викрутитися зі складної ситуації, яку ви самі ж і влаштували. Якщо ж ви лаєте дочку-вас чекає досить неприємна подія, в якому ви самі винні, за що і понесете покарання.

Кілька радісних і веселих дівчат уві сні символізують згуртованість і узгодженість вашого дружного робочого колективу. Вам і вашим колегам буде супроводжувати удача в бізнесі. Якщо ж у сні ви не бажаєте визнати близнюків своїми дітьми, називаєте їх підкидьками і намагаєтеся якось позбутися від них – це свідчить про ваший нестерпний і жорстокий характер, про вашу безкомпромісності, жадібності і невміння спілкуватися з людьми, що, в кінцевому підсумку, приведе вас до самотності.

Дитина-інвалід (сліпа, глуха або з іншими відхиленнями) сниться до непередбачених фінансових втрат. До чого сниться мертва дівчинка — до звільнення, повного розорення і фінансового краху для чоловіків, і до неодмінної розлуки з коханою людиною – для жінок.

Буває, що уві сні ви хочете удочерити дитину, якого ви бачите в дитбудинку. Гарненька блакитноока дівчинка крізь сльози дивиться на вас з благанням і навіть називає мамою. Таке сновидіння можна трактувати двояко:

 • Або ви в реальності прагнете змінити життя дуже дорогої Вам людини;
 • Або ж вас чекає несподівана зміна роботи з подальшим переїздом на інше місце проживання.

Великий сонник — ви занадто безтурботні

Маленька дівчинка — небажання проявити ініціативу, самостійність. Необхідність прийняття важливого рішення, яка вас обтяжує. Дівчинка плаче — безпорадність. Сміється дівчинка-вам подобається ваша безтурботність.

Правильний сонник — ви отримаєте добрі вісті

Невдовзі ви отримаєте абсолютно несподівані новини від людей, з якими давно не спілкувалися. Новини будуть гарними, якщо дівчинка уві сні добра до вас, і негативними, якщо вона плаче, агресивна або злиться на вас.

Сонник для закоханих — ви мрієте про доньку

Тримайте дитину на руках — бажати розширення сім’ї. Качаєте дитину, заспокоюєте-дати дітям можливість покинути будинок. Розмовляєте з малятком — всі заздрісники втратять до вас інтерес, новини про здоров’я ваших близьких.

Давньоєгипетський сонник — радісна несподіванка

На вас обрушиться шквал хороших звісток. Ви підійдете до нового етапу розвитку. Красива дівчинка — приємні новини, велика радість. Тримати дитину на руках уві сні означає, що в житті ви встанете на чиїсь захист. Чужа дитина — вас вразять чужі успіхи.

Нумерологічний сонник Піфагора — невеликий збиток

Тримати в сні дівчинку на руках — вам належить невеликий збиток або велике здивування, якщо при цьому довго розмовляти з нею — будете жити безбідно. Якщо дівчинка на ваших руках заплаче — до розлуки.

Сонник 2012 — реалізуйте свої плани

У цьому сновидінні вам дається знак , що ви можете почати реалізовувати свою ідею, яка обмірковувалася вже давно. При цьому ідея з тих, що при реалізації стане вершиною піраміди вашого подальшого процвітання.

Висновок

Маленька дівчинка або кілька дітей, приснилися вам, майже завжди символізують ваші життєві проблеми, клопоти і сімейні негаразди. Як в реальності ви постійно приділяєте дітям увагу, дбаєте і підтримуєте їх, так і уві сні ви не перестаєте думати про рідних малюків, переносячи свої тривоги, емоції і переживання за межу свідомого, на рівень своєї підсвідомості. Навчіться розслаблятися і контролювати рівень стресу і навчіть цьому своїх дітей, якщо вони у вас є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code