До чого сниться Договір: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, договір по сні, найчастіше говорить про появу нових завдань і обов’язків, які будуть віднімати багато часу і сил. Ймовірно, ви можете зайняти більш високу посаду і отримати більше завдань і клопоту на роботі.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо вам сниться, як ви складаєте договір на папері, в реальному житті ви відчуваєте сильні сумніви з приводу кого-небудь;
  • Підписання договору може означати завершення будь-якої справи. Ймовірно, ви виконаєте давно забуту обіцянку;
  • Підписання вигідного контракту може виявитися віщим сном, і наяву ви дійсно оформите вигідну угоду. Також сон може обіцяти переклад на більш вигідну позицію або посаду;
  • Договір в сновидіннях є символом безглуздих спроб і виникнення конфліктів. Однак, якщо намагатися контролювати себе і не вступати в дискусії, можна уникнути виникнення сутичок і наступних сварок.

Сонник Міллера

Підписання договору Міллер пояснює, як отримання письмового повідомлення. Також сон може трактуватися як поява додаткового навантаження в справах. На вас повісять занадто багато обов’язків, з якими важко буде впоратися в строк. Довгий час будете важко працювати.

Сонник Ванги

Ванга пояснює сновидіння з підписанням ділових паперів як необхідність відпочити і розслабитися в реальному житті. Менше звертайте уваги на дрібниці, які не мають особливого значення, але явно вас дратують. Постарайтеся найближчим часом уникати словесних перепалок, не кажіть нічого зайвого. Людей, які неприємні, також обходьте стороною, інакше конфлікт може спалахнути на порожньому місці.

Сонник Фрейда

Згідно сонником Зигмунда Фрейда, який завжди відрізняється від інших, договір є символом побоювань з приводу вашого партнера. У ваших стосунках немає повної і беззастережної довіри. Зараз краще не сподіватися на порожні обіцянки і мати запасний варіант дій.

Висновок

Наяву, договір може бути укладений як у письмовій, так в усній формі. Уві сні це теж має значення. Також сон натякає на те, що ви хочете знайти компроміс у вирішенні спірних питань в реальному житті. Усне обговорення договору означає, що ви шукаєте обхідні шляхи. Так ви можете зіткнутися з бюрократією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code