До чого сниться Долар: тлумачення в різних сонниках

Бачити уві сні будь-якого роду валюту означає, що ви хочете кращого життя. Наяву ви ретельно намагаєтеся приховати те, що виглядає не дуже з боку. Більш докладне значення снів залежить від того, які дії проводилися з грошима.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Отримати велику суму грошей уві сні означає збільшення наяву. Віддавати ж гроші обіцяє проблеми в матеріальному плані в реальному житті;
  • Якщо уві сні Ви бездумно витрачаєте гроші, наяву ви зробите необдуманий вчинок, через якого з’являться нові проблеми;
  • Якщо вам вручають гроші в присутності багатьох людей, ви можете сміливо покластися на допомогу і підтримку родичів. Вважати валюту говорить про вашу жадібності наяву. Цілком може бути, що скоро у вас з’являться реальні проблеми з грошима.

Сонник Міллера

Міллер трактує сновидіння з доларами, як бажання якоїсь людини зруйнувати вашу ідилію. Він постарається зробити все, що ви відчули ревнощі до свого партнера. Жінкам долари сняться як підказка, що пора виходити з меланхолійного стану. Ви щасливі зараз не варто самих себе вводити в смуток без приводу. Чоловікам сон сниться до занепокоєння і скорботи. Можлива, втрата близької людини в найближчому майбутньому.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги пачка доларових купюр сниться до неприємностей, але ви зможете їх подолати. Постарайтеся лише не завдати шкоди власному психічному здоров’ю. Якщо уві сні пачку доларів тримав ваш знайомий, значить, в складній ситуації ви проявите сміливість. Якщо пачка доларів в руках у коханого уві сні, сон говорить про те, що ви впораєтеся з усіма завданнями, яких стає все більше і більше з кожним днем.

Сонник Фрейда

Сон, в якому вам сниться наявність валюти, означає, що ви прагнете виглядати дорого в очах оточуючих. Ви хочете довести людям, що можете собі дозволити ту чи іншу річ у своєму будинку. Підрахунок грошей означає, що ви будете жити найближчим часом в повному достатку. Жінкам таке сновидіння може говорити про те, що хтось хоче внести розлад у ваше життя через сварки і суперечки.

Висновок

Долари уві сні можуть з’явитися, не обов’язково символізуючи грошові питання. Валюта має досить широке значення в сновидіннях. Різні сонники трактують сновидіння з доларами по-різному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code