До чого сниться Домофон: тлумачення в різних сонниках

Домофони з’явилися не так давно в нашому житті, тому варто звернути на те, що вони значать для нас в реальності. Домофон є пристроєм, який здійснює переговори між входом в будинок і квартирами. Звідси слід розглядати і тлумачення побаченого уві сні.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви довго спілкуєтеся з кимось по домофону, вас чекають розмови з вашими родичами. Можливо, з’явитися привід зібратися всім разом і провести вечір за душевною розмовою;
  • Якщо ви розмовляєте по домофону з одним і не хочете запросити його зайти до вас в квартиру, в реальному житті ви не довіряєте цій людині. Щось змушує вас бути обережними з ним;
  • Молодим дівчатам сон може обіцяти чарівність молодої людини. Вас чекають щасливі, але короткі відносини;
  • Деякі сонники трактують бесіду по домофону, як поява навколо вас пліток і чуток. Безумовно, ви будете незадоволені тим, що про вас говорять все навколо. Однак не варто звертати на це уваги і псувати свою психіку малозначущими плітками. Дайте людям виговоритися, нічого поганого вони вам заподіяти не зможуть;
  • Якщо у вас залишилися негативні емоції від побаченого уві сні, ймовірно, ви отримаєте погані звістки найближчим часом. Ваші близькі можуть не підтримати ваше одруження і відвернутися від вас.

Сонник Міллера

Міллер трактує сновидіння, в яких ви спілкувалися по домофону, як невиконання обіцянки, яке вам дав людина. Він швидко забуде про все, що обіцяв виконати. Швидше за все, згода з його боку було лише причиною не розсердити вас в цю хвилину.

Сонник Ванги
Ванга пояснює сновидіння, в якому чітко запам’ятався домофон, як клопоти з приводу проблем інших людей. Ви турбуєтеся про чужих справах набагато більше, ніж про вирішення власних питань. Варто переглянути таку позицію, щоб не опинитися в авралі.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда трактує сон, як поява сварок і скандалів. При вирішенні важливого питання ви будете вперті і не підете на поступки. В результаті вам не дадуть підвищення або відмовлять в угоді. Ви упустите відмінну можливість з-за свого упертого характеру.

Висновок

Домофон уві сні є символом якогось бар’єру в стосунках і при бесіді. Він може уособлювати погані людські якості, такі як настирливість, лицемірство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code