До чого сниться домовик: тлумачення сну за різними сонниками

Кожен знає про домовика – хранителя вогнища і житла. До чого сниться домовик? Як говорить сонник, домовик, що прийшов до вас у сні, може дійсно бути домашнім духом, який вирішив з вами поспілкуватися таким чином. Але іноді подібне сновидіння є лише проекцією вашої підсвідомості. Давайте ж розберемося, як правильно тлумачити сни за участю домовика.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Домовик здавна селився тільки в тих будинках, де йому було добре і комфортно. Тому люди намагалися зробити все можливе для того, щоб він залишився в даному будинку: задобрювали його, готували йому місце для сну. Чому вони це робили? Тому що він всіляко допомагав і уберігав сім’ю від негараздів. Однак він міг бути не тільки хорошим, але і капосним, і творити нехороші справи, наприклад, душити уві сні, тому йому всіляко намагалися догодити.

Хто бачив сон: жінка, чоловік, дитина

 1. Якщо домовика–жінку уві сні бачить чоловік, то його чекають невеликі неприємності, які абсолютно не небезпечні, а просто псують настрій;Якщо ж домовик теж є чоловіком, то обов’язково зверніть увагу на свою улюблену жінку, ймовірно, їй не вистачає турботи і підтримки від вас.
 2. До чого сниться домовик жінці? Якщо він приходить уві сні до представниці прекрасної статі, то віщує їй збільшення багатства і успіху у всіх справах.
 3. До дитини домовик часто приходить перед майбутніми хорошими подіями.

Якщо домовик душить вас уві сні

Домовик душить уві сні – до чого це? Якщо ви прокинулися від відчуття того, що вас душив домовик – це знак задуматися про те, чи комфортно йому жити у вас. Домовик починає душити в тому випадку, коли йому стає неприємно жити у вашому будинку, зокрема, якщо у вас брудно і порошно.

Хто такий домовик? Він є хранителем вогнища, любить порядок і чистоту в будинку і, звичайно, не любить господарів-ледарів. У будинку таких людей він починає влаштовувати заворушення, дзвеніти стеклами, кричати і навіть щипати людину. Також він не переносить крики і лайку і прагне покинути такий будинок.

Є й інші тлумачення, до чого домовик душить уві сні, якщо він нападає не на вас, а на когось іншого. Якщо ви в сні бачите, як домовик душить вашого близького, то його слід попередити про небезпеку. Але якщо домовик починає душити вашого гостя, то слід до нього придивитися, найімовірніше він прийшов до вас зі злими помислами.

Який образ набуває уві сні цей дух

Домовик може входити в безліч образів і приходити до вас в найнесподіваніших варіаціях. Вік домовиків визначається зовсім не так, як у людей: чим старше домовик виглядає, тим він молодший, і, навпаки, чим молодше виглядає, тим він старше і мудріше. Живе він в затишних куточках будинку: за грубкою, трубою, за шафою і так далі. Домовик славиться своєю мудрістю і даром лікування.

Найчастіше люди не бачать домовика, а тільки відчувають його присутність. Він приходить в образі духу, частіше невидимого. Люди, у яких живе домовик, описують його появу, як подих вітерця. Ніби відчуття дотику духу до твого тіла.

Він показується лише дітям і тваринам, яких дуже любить. Для всіх інших він видає різні звуки і шумить.

Також домовик уві сні може прийняти форму чудовиська. Такий дух дуже нехороший і постійно провокує людей на сварки і скандали. Люди в будинку починають хворіти, втрачають свої гроші. Житло краще покинути і переїхати жити в інше місце.

Нерідко домовик входить в шкуру чорного кота і таким чином пересувається по будинку. Так він своєю енергетикою чистить простір і одночасно попереджає про настання поганих часів. Погані вісті чекають вас, якщо кіт уві сні чорно-білий. Але ці неприємності вже настали, якщо кіт уві сні перед вами білого кольору.

Також домовик може приймати обличчя колишнього господаря будинку. Ці силуети можуть бачити домочадці, але вони не лякають, а скоріше нагадують про минуле господаря . Його також можуть бачити домашні тварини, побачивши домовика вони завжди завмирають і дивляться в одну лише точку. Такий домовик приходить в цей світ спокутувати свої гріхи, і чим більше хорошого він робить, тим швидше молодшає і зникає.

В якому настрої був домашній дух?

Бачити уві сні доброго і веселого домовика — значить, і в житті отримати тільки хороше. Якщо він пустує, бігає, стрибає і заграє з вами – то у вашому будинку буде спокій і затишок. Ще краще, якщо у Вашому сні домовик буде топити піч і потім вигрібати з неї золу-це принесе вам великі гроші. Уві сні можна задати йому будь-яке питання, і він з радістю поділиться з вами своїми знаннями, вкаже, що правильно, на його думку, А що ні.

Якщо у вашому сні домовик здружився з котом, то чекайте веселощів.

Якщо ж уві сні прийде злий і розсерджений домовик, то чекайте неприємностей. Подумайте, чим ви могли його так завинити, і як краще його задобрити. Домовик, який уві сні п’є, уособлює майбутню розлуку з одним з ваших домочадців.

Домовик часто у снах попереджає людину про якусь майбутню подію. Якщо він прийшов до вас після сварки в сім’ї, і він дуже засмучений, то обов’язково послухайте його і йдіть миритися першим. Так ви зміцните відносини в сім’ї і задобрите друга.

Що робили ви і що робив він?

 1. Якщо ви уві сні підгодовуєте домовика, то чекайте поліпшень в житловій сфері або готуйтеся до появи ще одного члена сім’ї. Годувати домовика уві сні — це хороший знак.
 2. Якщо він не слухається, смітить в будинку, бешкетує, то потрібно подумати, що ви робите не так, раз він вами незадоволений. Подумайте, як ви поводитеся з близькими і рідними людьми і вирішите цю проблему.
 3. Якщо домовик прибирає уві сні, то вам необхідно навести в будинку порядок. Однак, якщо він вимітає сміття за двері, то ви скоро втратите всі свої гроші і станете бідним.
 4. Якщо домовик уві сні йде з сім’ї, то варто бити тривогу, тому що ваша сім’я знаходиться на межі розриву. Таким чином, він говорить, щоб ви згуртувалися, поки це ще можливо.
 5. Якщо ж ви самі виганяєте його, то чекайте незабаром приходу хвороб у ваш будинок.

Якщо ви надовго покинули свій будинок, і вам приснився домовик, значить пора повертатися. Таким чином він нагадує про своє існування і просить взяти його з собою. При переїзді його просто потрібно за собою покликати, і тоді він з радістю буде охороняти вашу сім’ю ще довгі роки.

Значення в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо ви стали бачити домовика в своїх снах дуже часто, значить, йому просто стало нудно, і він намагається себе таким чином розважити. Можете завести для нього домашню тварину, тоді він переключиться на нього і не буде вам так докучати. А може бути, він намагається вам щось сказати. Давайте перевіримо найпопулярніші сонники, щоб дізнатися всі варіанти, чому може бути домовик уві сні.

Сонник Міллера — подумайте про своє призначення

Якщо домовик приходить до жінки, яка незаміжня, то він попереджає її про те, що вона втрачає свою індивідуальність, і що їй потрібно подумати про себе. Візит духу до всіх інших говорить про те, що вони не можуть знайти себе в цьому світі, не можуть знайти своє призначення. Якщо він приходить уві сні до молодої дівчини, то значить, що вона лукава і приховує себе справжню.

 • Злий домовик покаже вам, що на вашому шляху з’являться перешкоди, які потрібно подолати для досягнення певного результату;
 • Якщо ви бачите, як у Вашому сні домовик поїдає солодощі, то ви ненавмисно порадуєте когось із близьких;
 • Якщо домовик душить вас уві сні, то ви незабаром будете переїжджати. І тому у вас буде багато радості і щастя.

Сонник Ванги — бережіть свої гроші

Ваше підсвідомість говорить про те, що вам потрібно притримати гроші. Якщо уві сні вас починає душити домовик — вам слід побоюватися тих заходів, які можуть підвести вас під суд і нашкодити вам і вашій родині. Якщо ві душить вашого товариша, його слід попередити про небезпеку.

Сонник Фрейда-пора вирішувати проблеми

Сон про домовика позначає проблеми зі здоров’ям, для усунення яких потрібно що-небудь робити, а не сподіватися на удачу. Якщо уві сні ви побачили домовика, то в реальності чекайте, що інша людина вас підтримає і направить у ваших питаннях і проблемах. Якщо будинковий вас лякає уві сні, то на підсвідомому рівні ви самі закриваєтеся від людей, не приймаєте і відкидаєте їх погляди і переконання. Домовик жінка приходить, щоб направити вас і дати можливість допомогти іншим людям.

Сучасний сонник — приділіть увагу близьким

Домовик всіляко намагається згуртувати сім’ю і втручається лише тоді, коли відчуває сильний розлад. Проаналізуйте ваші сімейні відносини, адже неспроста він прийшов до вас. Якщо ви виганяли будинкового уві сні, то чекайте усіляких бід і неприємностей. Якщо ви бачите себе в якості будинкового, то таким чином він закликає вас згадати про себе і свої бажання.

Аюрведичний сонник — вас чекає процвітання

Ваш будинок і вашу сім’ю чекає процвітання. Спілкуватися з домовиком-налагодити відносини з сім’єю, усунути конфлікти. Боятися його – несподіваний дохід. Сваритися уві сні з домовиком, проганяти його-до підвищення вашого авторитету в сім’ї.

Італійський сонник Менегетті — готуйтеся до змін

Готуйтеся до якихось змін у своїй оселі. Якщо цей сон сниться молодій жінці, її чекають зміни і на особистому фронті, і це буде дійсно романтична пригода. Але якщо домовик хуліганить або викликає страх-будьте обережні на вулиці.

Сонник друїдів — пора роздавати борги

Якщо домовик розмовляє з вами — доля нагадує про незакриті борги. Бачити духа хулігана, що творить безлад-перекладати свої проблеми і турботи на близьких, що дивиться на вас-відправитися в подорож в нові місця.

Висновок

Тому якщо ви побачите у Вашому сні домовика, не бійтеся його, а Скористайтеся можливістю з ним поговорити і прийняти крапельку його мудрості. Адже домовик уособлює, перш за все, турботу про сім’ю, домашнє вогнище. І він завжди попередить Вас про майбутню небезпеку і розділить з Вами радісні моменти. Головне, задобрюйте його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code