До чого сниться Допит: тлумачення в різних сонниках

На думку сонника, допит уві сні значить, в реальному житті ви боїтеся, що вас викриють в чому-небудь. Або ви не можете прийняти рішення, так як постійно сумніваєтеся в тому, яке саме буде вірним. При тлумаченні сновидіння вкрай важливо, які емоції ви при цьому відчували.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо на допиті ви є обвинуваченим, вас чекають сцени ревнощів з боку коханої людини;
  • Якщо за вами ведеться стеження, на роботі колеги можуть плести інтриги проти вас, а також розносити плітки і чутки. Якщо ви потрапили на допит — чекайте викриття наяву;
  • Якщо при спілкуванні зі слідчим ви чуєте звинувачення на Вашу адресу і бачите ізолятор, життя приготувало вам хороший струс. Нудно найближчим часом точно не буде. Якщо слідчий не на вашому боці, наяву можливі сцени ревнощів партнера. Конфлікти і сварки в особистих стосунках можуть з’явитися буквально на порожньому місці. Ваш партнер буде вірити іншим людям більше, ніж вам, навіть якщо ви дійсно не робили нічого поганого;
  • Якщо допит влаштовуєте ви самі комусь, незабаром ви зможете пролити світло на давно заплутану ситуацію. Ви знайдете відповідь, який давно шукали.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, ви боїтеся, що рідні та близькі дізнаються якийсь прихований факт про вас. Ви боїтеся викриття з їхнього боку. Бути на допиті у слідчого означає, що вам будуть задавати питання рідні і просити вас пояснити ваші відрядження і відсутність вдома. Якщо уві сні ви відчуваєте провину на допиті, значить, в реальному житті ви потрапите в неприємну ситуацію, і не будете знати, як вийти з неї.

Сонник Ванги

Ванга пояснює допит слідчого в сновидінні, як розчарування в колегах по роботі. Постарайтеся виконувати роботу якісно і здавати всі звіти і папери в строк, щоб до вас не було зайвих претензій з боку керівництва.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд тлумачить сновидіння, в якому вам влаштували допит, як розтин якихось фактів про вас, які не були відомі раніше. Ваша репутація буде зіпсована через дії, вчинені в минулому. Щоб буря вляглася, вам знадобляться чималі грошові витрати.

Висновок

Щоб уникнути повторення сновидіння в реальності, постарайтеся найближчим часом не говорити нічого зайвого. Менше довіряйте малознайомим людям. Недоброзичливці можуть завдати удару нишком. Ви навіть не будете здогадуватися про існування зрадника так близько від вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code