До чого сниться дорога: тлумачення сну по різних сонниках

Це досить важливий символ, який в сновидіннях може інтерпретуватися багатогранно. До чого сниться дорога. Як говорить сонник, дорога уві сні з одного боку асоціюється зі спокоєм, гармонією, психічною рівновагою, а з іншого – символізує рух, подолання перешкод, відкриттів. Сонники радять звернути пильну увагу на багато аспектів, а саме, чи була дорога чистою, пустельною, рівною або занесеної снігом. Щоб сформувати найбільш повну картину, доведеться зібрати воєдино дрібні деталі, але зате ви отримаєте правдиве тлумачення, яке підкаже вам, як слід вчинити.

Тлумачення сну про дорогу в залежності від подробиць

Якщо вам приснилася дорога, ви можете отримати підказки вищих сил про те, як вчинити, щоб не наробити гірких помилок . Уважно ознайомившись з усіма нюансами тлумачення, ви зможете зробити вірний вибір. Далі ми наведемо безліч тлумачень, що пояснюють, дорога уві сні до чого сниться, в залежності від деталей сновидіння. Постарайтеся згадати свій сон якомога докладніше, щоб розтлумачити всі деталі і скласти єдину картину передбачення на майбутнє.

Як ви пересувалися: на машині або пішки?

 1. До чого сниться дорога на машині? Якщо уві сні ви їхали в автомобілі, то наяву ви стоїте на порозі прийняття важливого рішення, але маєте сумніви ось вже чимало часу. Так чи інакше, в результаті ви зробите правильний вибір.
 2. Уві сні йти по дорозі пішки символізує рух в невірному напрямку в реальному житті. Краще зупинитися і обміркувати, що ви силах зробити, щоб виправити помилки. Якщо дорога була довгою і важкою, то в результаті наполегливих старань мета буде досягнута.

Як далеко ви їхали уві сні?

Йти чи їхати по короткій дорозі означає, що ви знайдете шлях найменших витрат при досягненні поставлених цілей. Якщо ви бачили себе йдучим по довгому шляху, будьте готові до марних справ і розладів. Складеться враження, що ви йдете по замкнутому колу, але незабаром неприємні події і відчуття відступлять, поступившись місце гармонії.

Є ще одне тлумачення, до чого сниться далека дорога, вона обіцяє бурхливу професійну діяльність. А якщо ви долали перешкоди протягом шляху, то рух вгору по кар’єрних сходах буде важким часом.

Як саме виглядала дорога?

Йдете по асфальту босоніж – ви втілюєте всі свої мрії в реальність з легкістю. На даному життєвому етапі ви можете робити будь-які угоди, адже вам супроводжує везіння. Якщо уві сні ви побачили укладання дорожнього покриття, то за вашу наполегливу працю, терпіння і оптимізм життя відкриє для вас нові горизонти можливостей.

Якщо людина уві сні перетинає жваве шосе, то в реальності заради отримання вигоди та досягнення поставлених цілей він дуже багато ризикує, при цьому усвідомлюючи, що ризик може обернутися провалом.

Якщо ви виходите на тротуар з великої дороги, то ви зможете впоратися з проблемами без особливих зусиль, задумане увінчається успіхом. Йдете по порожній пішохідній дорозі вздовж жвавої траси? Наяву ви рухаєтеся у вірному напрямку, хоч і стикаєтеся з невеликими перешкодами. В кінці шляху ви знайдете хорошу роботу, щасливий шлюб і гармонію.

Сон, дорога в якому була пустельною, уособлює самотність. Ви з ним впораєтеся, якщо будете розвивати в собі духовність і терпіння.

Вузька стежка – добрий знак, вона трактується як рух вперед по важкому шляху назустріч багатства і щастя. Ви впевнена в собі, самодостатня людина, яка прагне домагатися високих результатів. Вузька сніжна дорога попереджає про те, що необхідно бути обачним при прийнятті рішень.

Красива акуратна дорога в оточенні зелені і дерев символізує удачу, легке досягнення успіхів. До чого сниться брудна дорога? Будьте готові зустрітися віч-на-віч зі зрадою. Ненадійні приятелі намагаються вас обдурити, втягнути в сумнівні афери, але не піддавайтеся і дійте тільки в своїх інтересах.

Рівна дорога передрікає рух в хибному напрямку, хоча ви ще можете схаменутися і вибрати гідні, благородні цілі. Варто тільки усвідомити, що ви робите помилку, як вам відкриються двері, що ведуть до успіху. Також даний сон може символізувати легке, безтурботне життя.

 • Вибоїста дорога – до труднощів, причому, чим більше вибоїни, тим важче буде з ними впоратися;
 • Ями – це знак фінансових втрат. Можливо, вас будуть оточувати люди з сумнівною репутацією або на поверхню спливе неприємна історія з минулого.
 • Рухатися під нахилом вгору – ви легко ви досягнете успіхів і процвітання в результаті наполегливих старань.

Яка була погода?

Суха і чиста дорога означає, що наяву у вас з’являться нові можливості і перспективи для особистісного розвитку. Потрібно хапати удачу за хвіст, поки вас не випередив хтось інший. Інший варіант трактування сну свідчить, що доля надасть вам другий шанс почати все з початку і змінити життя в кращу сторону.

Бачите себе йдучим по сніговій дорозі — відбудеться подія, яка змусить вас осмислити вчинені помилки і випробувати докори сумління. Наснилася сильно засніжена дорога – ви впадете в депресію.

Якщо уві сні ви насилу намагалися встояти на ногах на льоду, то вас намагаються використовувати в корисливих цілях і швидше за все, зрадять. Обачність і обережність допоможуть вам уникнути проблем і вчасно позбутися від недругів. Посипана піском дорога символізує невеликі перешкоди у відносинах або професійній сфері. І навпаки, такий сон обіцяє приємне проведення часу в колі друзів.

Розмита дощами дорога віщує сльози і печаль. Будьте терплячі і прийміть все що з вами відбувається, з мудрістю. Калюжі трактуються як страхи і невпевненість, що ховаються в глибині душі. Наступати в калюжу – потрапити в круговорот неприємностей на короткий проміжок часу. Переступити через калюжу — подолання всіх напастей. Наснилася покрита кригою калюжа — намагайтеся більше часу приділяти сім’ї.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Образ дороги можна знайти практично в кожному соннику. Знамениті тлумачі приділили багато уваги даного сновидіння і привели докладні значення в залежності від деяких деталей в описі. Так давайте ж заради інтересу заглянемо в найактуальніші сонники сучасності і перевіримо, до чого сниться дорога, на думку їх авторів.

Сонник Міллера – ви подолаєте всі складнощі

Цей сонник трактує брудну дорогу як подолання складнощів на життєвому шляху. Чим більше бруду, тим більше негативу буде зустрічатися. Але не варто впадати у відчай, слава знайде свого героя, і всі труднощі зміняться приємними сюрпризами.

 • Незнайома дорога, всипана камінням, знаменує нові можливості, зміну діяльності або набуття нових друзів;
 • Дерева і квіти на узбіччі – до радості. А якщо в дорозі вас супроводжували ваші друзі, то ви зв’яжете життя з прекрасною людиною і створити щасливу сім’ю.
 • Збилися з наміченого шляху? Вас чекають фінансові втрати як розплата за необдумані дії.

Сонник Ванги — можливо, ви зійшли з вірного шляху

Якщо уві сні привиділася звивиста стежка, то ви зійшли з вірного шляху, вас тягнуть “на дно” помилкові цінності. Пряма дорога символізує, навпаки, правильні життєві принципи. Вас наздожене удача, матеріальне благополуччя, щаслива сім’я як винагорода за старання.

Якщо ви докладаєте зусиль, щоб пройти по заваленим дорозі, то стійкий характер і настирливість приведуть вас на вершину успіху. Будучи на піку, важливо не піддатися гордині, а проявляти доброту і підтримку оточення.

 1. Пильна дорога знаменує наявність у вашому оточенні злих, лицемірних і готових вас обдурити людей.
 2. Йти, переступаючи через каміння — життєвий шлях хоч і не встелений трояндами, але в кінці ви знайдете щастя і радість.

Сонник Фрейда – опрацюйте свої страхи

По Фрейду до чого сниться довга дорога це уособлення якихось глибинних страхів, таких як самотність, смерть. Варто взяти страхи як даність, яку не уникнути нікому з нас і перестати на них зациклюватися заради повноцінного життя. Перехрестя як символ говорить про ваші коливання і страждання, коли доля надає вам вибір партнера. Вас мучать страхи і сумніви, ви не чуєте голос розуму і серця. Також їхати по дорозі на машині уві сні може трактуватися як виникнення чогось нового у вашому інтимному житті.

Сучасний сонник до пошуків свого місця в житті

Подорожі по незнайомих дорогах є знак про можливість втратити час, намагаючись зайнятися тим, що не приносить радості і задоволення. Може, варто змінити нудну роботу, позбутися від болісних відносин, неприємних людей і зайнятися хобі, яке буде приносити дохід?

 • Удача чекає того, хто насолоджується в дорозі прекрасними пейзажами і відчуває при цьому аромат квітів;
 • Друзі, з якими ви поділяєте подорож, уособлюють вдалий шлюб, щасливого чоловіка і дітей;
 • Втратити дорогу – до скоєння фатальної помилки, в результаті якої ви втратите значну суму грошей. Не погоджуйтеся на «легкий заробіток» або інші сумнівні угоди, щоб не випробовувати долю.

Висновок

Тлумачень цього сну досить багато, вам лише потрібно вибрати те трактування, яке відображає в повній мірі ваші відчуття. Однак в цілому дорога символізує певний рубіж в будь-якій сфері, де вам належить ухвалити важливе рішення: йти далі чи, не ризикуючи, залишитися на тому ж місці і позбутися досвіду. Необхідно чітко усвідомлювати, чого ви хочете від життя і мати план дій, щоб досягти бажаних результатів. Ніхто не застрахований від невдач і провалів, просто важливо набратися терпіння і йти вперед, минаючи віражі і ями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code