До чого сниться дошка: тлумачення в різних сонниках

Як тлумачить сонник, дошки є символом взаємин. Зверніть увагу на поверхню дошки, а також на дії, вироблені з нею в сновидінні. Від цього значення сну може змінюватися.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Дошки уві сні можуть означати сварку і розрив відносин на деякий час, причому причиною такої поведінки буде якась незначна дрібниця;
  • Якщо ви бачите, як виготовляють дошки, очікуйте розвиток захворювання. Для хворого такий сон має вельми несприятливе значення, може означати кончину;
  • Якщо ви робите будь-які дії з дошками в своєму дворі, скоро будете запрошені на весілля;
  • Свердлити дошки сниться до втілення ваших найсміливіших планів та ідей. Якщо йдете по настилу, вас чекають зміни в житті. Якими вони будуть, ви можете дізнатися, виходячи з того, як виглядали дошки. У будь-якому випадку сон підказує вам бути більш обережними. Якщо дошки були міцними, ви зможете подолати будь-які перешкоди без особливих зусиль.

Сонник Міллера

Якщо молода дівчина у сні проходить крізь потік води по старій дошці, її молода людина не відчуває до неї справжніх почуттів. Скоро вона відчує його байдужість. Йти по настилу з дощок говорить про необхідність бути більш обачними.

Сонник Ванги

Ванга пророкує масову загибель людей від небезпечної хвороби, якщо уві сні ви побачили безліч дощок. Якщо ви розпилюєте дошки уві сні, вас чекає самотність, якщо ви не зміните своє ставлення до оточуючих. Постарайтеся позбутися від саркастичних зауважень у бік друзів і знайомих.

Сонник Фрейда

Фрейд трактує сновидіння практично завжди з точки зору інтимних відносин. Дошка в сновидіннях, на його думку, символізує жінку. Гладкі дошки говорять вам про ніжні стосунки з партнером і взаєморозуміння. Шорсткі дошки обіцяють напруженість в ліжку. Якщо ви в магазині купуєте дошки, в реальності вам хочеться змінити партнера. Якщо спостерігаєте за тим, як розвантажують або завантажують в машину дошки, ваше інтимне життя буде насичена як ніколи.

Висновок

Іноді сон, в якому ви бачите старі дошки, може говорити вам про майбутні проблеми з ногами. Це може бути перелом або вивих. Тому сон підказує бути більш обережними. У будь-якому випадку сон лише покликаний застерегти. Згадайте сон, проаналізуйте подробиці і будьте у всеозброєнні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code