До чого сниться дракон: тлумачення за різними сонниками

Сонники здавна існують для того, щоб допомагати людям, що цікавляться в пошуку відповідей на питання “до чого?”До чого в сновидіннях з’являються ті чи інші об’єкти, яке повідомлення вони несуть, що варто зробити після побачених уві сні подій? В даному випадку людина задається питанням, до чого сниться дракон – така неіснуюча наяву істота, і як ставитися до значень тлумачень?

До чого приснився дракон

Дракони, що з’явилися в сновидіннях людей, не мають однозначного трактування. Наяву його не існує, від того і сон можна розшифрувати як деякі ілюзії. Однак, ця міфічна істота має силу, яка може також уособлювати наявність глибокої сили і мощі характеру сновидіння.

В загальних рисах, сновидіння з драконами визначаються в позитивному ключі, але бувають і натяки на попередження небезпек. І все ж, в більшості випадків казковий змій означає багатство, як матеріальне, так і духовне, виконання бажань.

Дівчині

Побачити дракона в сновидінні для молодої особи – великий успіх наяву. Удача буде супроводжувати сновидицю як в робочій сфері, так і в побутовому відношенні. Крім усього іншого, дракон є знаком до того, що молода сновидиця незабаром зустріне дивного чоловіка, що володіє сильним характером. У разі, якщо уві сні дівчина була зачарована видом вогнедишного, наяву їй варто проявити пильність, інакше вона буде обманута.

Жінці

Міфічний ящір за казковими переказами любить жінок, охороняє їх від усіх інших. Таким чином, побачити дракона уві сні для жінки — хороший знак. Він може уособлювати заможного чоловіка, з яким у сновидиці відбудеться роман. Але жінці потрібно бути насторожі, тому що незабаром такий залицяльник проявить жорсткий характер, спробує встановити контроль над обраницею.

Вагітній

Для майбутньої матусі, яка постійно прислухається до себе, свого здоров’я, побачити казкову істоту уві сні — знак сприятливий.

7 з 10 снів – до народження сина

Існує велика ймовірність появи на світ здорового сина, який, подорослішавши, стане хорошою людиною. Крім цього, сновидіння пророкує легкі пологи, швидке відновлення здоров’я і настрою матусі.

Чоловікові

Як в казках принцам доводилося боротися за принцесу з вогнедишним, так і після сновидіння за участю дракона чоловікові доведеться протистояти супернику. Це стосується не тільки особистого життя сновидіння, але і його робочих відносин.

Картина боротьби з драконом уві сні розшифровується, як подолання існуючих перешкод по шляху до мети. Безумовним позитивним знаком є, якщо сновидець здолав гіганта – наяву для нього все складеться якнайкраще. Постати уві сні перед вогнедишним драконом трактується, як наявність ряду складнощів для сновидіця наяву.

У небі

Побачити дракона, що ширяє в небі, несе подвійний сенс. З одного боку, враховуючи, що драконів не існує, це несе повідомлення, що сновидець надто схильний ілюзорним мріям. Але якщо сновидець міг би виразно сказати, що відчував впевненість у своїх силах осідлати літаючого ящера, це означає, що сплячий вибрав правильний шлях у вирішенні актуальних питань.

У воді

Водяний дракон несе собою прекрасне значення. Побачити таку істоту уві сні означає, що сновидець може вільно приступити до нових справ або безперешкодно завершити існуючі.

Сюжет, в якому сплячий знаходився у воді разом з казковою істотою, означає, що людина знаходиться на вірному життєвому шляху. Цілі, поставлені перед сновидцем, незабаром будуть досягнуті, результат буде строго позитивним.

І все ж потрібно проявити обережність в діях, а також не поширюватися про плановані дії, так як можна наврочити, упустити вдалий час.

У печері

За казковими сюжетами, дракон, сплячий в печері, знаходиться там на варті скарбів. І якщо подолати такого варта, то перед героєм відкриваються двері в Нове життя.

Так і в сновидінні, побачити вогнедишного в печері, і не посваритися з ним – дозволяє наяву покірно рухатися вперед до досягнення цілей.

На скелі

Фантастично гарна картина сновидіння, на якій казкова істота безтурботно відпочиває на вершині гори, несе позитивне значення. Людина, якій пощастило побачити дане сновидіння, незабаром зіткнеться з серйозними хорошими змінами в житті.

Побачити уві сні дракона

Дракони в різних міфах і казках грають різні ролі. Так, вогнедишний уособлює суворого володаря в одних випадках. Наяву після цього сну сновидцу потрібно проявити обережність з вищими чинами.

В інших переказах дракони є добродушними істотами. Сновидіння, в якому людина перебуває в дружніх відносинах з гігантом, визначається як знак до того, що сновидець може бути впевнений у власних силах. Він може вільно приступати до нових справ, які обіцяють завершитися успіхом.

Маленького

Маленький дракончик — це сильна людина, яка ще не підозрює про власну владу, схильний до чужої думки. І йому варто повірити в себе, рішуче діяти, адже попереду стільки можливостей.

67% снів про невпевненість у собі.

Маленька міфічна істота відображає характер людини, яка не впевнена у власних силах. Він будує великі плани, але вважає, що у нього не вистачить можливостей і волі на їх рішення. Підсвідомість лише вимагає повірити в себе.

Маленький дракон також уособлює сновидця, який робіє перед кимось сильнішим, вищим за чину. Така людина вселяє невпевненість у свідомість сновидіння наяву.

Червоний

Червоний колір визначається, як щось сильне. Сон з присутністю червоного міфічного ящера означає, що сновидець побоюється власних емоцій. Деякі сонники попереджають, що побачити червоного вогнедишного означає, що може, буквально, виникнути пожежа. Сплячим необхідно бути пильними в побутовому плані.

Чорного

Чорний дракон може налякати сновидіння, але сновидіння з ним несе позитивний характер. Він означає, що наяву у людини з’явився покровитель, який встане на захист сплячого без роздумів.

Чорний міфічний ящір схоже ангелу-хранителю, який врятує сновидця від біди. Якщо істота вивергає вогонь, то він як би попереджає про небезпеку, яка вимагає якнайшвидшого вирішення.

Білого

Білий же дракон, навпаки, означає небезпеку, застереження. У багатьох культурах білий колір не є знаком чистоти, але означає траур. Білий дракон, звичайно, не говорить про смерть, але підштовхує відмовитися від депресивних думок. Це є знаком того, що сплячому потрібно взяти себе в руки, знайти самовладання.

Золотого

Золото моментально асоціюється з багатством. Золоті речі цінні, золотий дракон уві сні — дорогоцінний досвід, який прийдеться на руку сновидцю і його близьким. Крім того, золотий міфічний змій може означати, що сновидець надмірно стурбований фінансовими питаннями, сліпо прагне до багатства.

Якщо під час сну виявилося, що сновидець буквально був засліплений сяйвом золотої луски дракона, підсвідомість натякає, що людина наяву засліплений красою (зовнішньої і моральної) якогось персонажа. Наяву сновидцу варто знайти здоровий глузд і прислухатися до інтуїції – чи так хороший його «Золотий» знайомий.

Сценарій сновидіння, в якому сплячому довелося боротися з золотим лускатим гігантом, говорить про те, що наяву ця людина бореться з власним я заради близьких йому людей.

Агресивного

Агресивний представник лускатої міфології відображає заклопотаність сновидця по частині конкуренції. Сновидіння означає, що для того, щоб здобути перемогу, доведеться докласти багато зусиль, а також покластися на хитрість.

Перемога над агресивним драконом в сновидінні підтримує в сновидці дух воїна, тим самим переконуючи його в перемозі. Якщо ж уві сні сплячий програв, то і наяву, ймовірно, він робить невірний вибір, а це спричинить збитки або посприяє втратам.

Доброго

Добрий і ласкавий міфічний ящір насторожить сновидця, бо що таке сновидіння свідчить, що в оточенні сплячого наяву є улесливі знайомі. А ось жартівлива казкова істота знаменує швидше веселу подію серед вірних друзів.

Вогнедишного

Дракон, відригуючий вогонь, схожий на людину, що говорить отруйні слова, що вириваються з рота. Обіцяє цей сон сварку, яку можна уникнути, якщо контролювати свої емоції і заяви. Крім того, сновидец має шанс зіткнутися з провокацією, але в такому випадку слід утриматися від гострих висловлювань, не піддаватися. Таким чином, сновидцю вдасться уникнути непорозуміння і не стати винуватцем сварки.

З крилами

Побачити в сні крилатого дракона значить бути людиною, що має величезну силу волі, непохитність і стійке положення в суспільстві. У протилежному випадку, тобто побачити звичний образ дракона, але без крил, означає, що людина втратила віру в себе. Ймовірно, він страждає від шкідливої звички, що перетворилася в залежність, і з цим пора боротися.

Багатоголового

Знаменитий герой казок – триголовий дракон. Часто три голови сперечаються одна з одною. Так і сновидіння розшифровується, як необхідність перестати кидатися серед кількох рішень. Потрібно визначитися з вибором, а також остаточно покластися на голос серця, або на логічне мислення.

58% сновидінь – до пліток

Інше трактування багатоголового міфічного змія визначається як плітки, хитрості і злі язики проти сновидця.

Що робив дракон у сні

Якщо людині сниться дракон, це означає, що наяву хтось вважає сновидця серйозним суперником, конкурентом, і намагається вжити дії проти режиму. Крім того, міфічне створіння сниться як знак того, що людина схильна до ілюзій. Але як би там не було, сновидіння для того і приходять людині, як знак, що вимагає від сновидця дій, які б допомогли уникнути проблем або піти назустріч успішним справах.

Переслідує

В казкових переказах дракони переслідують кого-небудь в ім’я захисту своєї території. Але така картина сновидіння свідчить, що у сновидіння є переслідувачі, здатні на хитрощі і підступності. Тобто, людина стає жертвою розлючених ворогів, але їх можна уникнути, якщо вчасно вичислити недоброзичливців.

Нападає

Нападник дракон — картина страшна, що не віщує нічого хорошого. Напад дракона на сновидіння відображає його страхи перед незавершеними справами або прийдешніми нововведеннями. Цій людині потрібно покластися на якогось покровителя, який згодом виявиться вірним товаришем.

Допомагає

Слідуючи казковим сценаріями, в яких дракони грають добру роль чуйного помічника, то і подібний сон віщує допомогу з боку, взаєморозуміння з оточуючими людьми. Отримати допомогу від казкової істоти означає, що сплячий живе в гармонії із зовнішнім світом. Він знаходиться на правильному життєвому шляху, і йому не варто переживати за подальше майбутнє.

Вбити

Казки здавна свідчать, що принци, які перемогли драконів, отримують півцарства, принцесу і визнання народу. Вбити казкового гіганта в сновидінні відображає безстрашність сновидця, його рішучість в ім’я досягнення мети.

У процесі боротьби відрубати голову дракону трактується як змістити конкурента, зайняти його місце, посаду або положення. Так і в особистому житті, перемогти дракона, значить усунути суперника і зачарувати бажаного партнера.

Якщо за сценарієм сновидіння дракон був стражем скарбів, сон свідчить, що між сновидцем і його бажаною метою знаходиться велика перешкода.

Літати

Осідлати уві сні літаючого дракона – прекрасний символ. Він означає безперешкодний успіх сновидіння в будь-якому його починанні. Крім того, літати на міфічній істоті означає Знайти прекрасного партнера. У сфері бізнесу сновидець буде мати міцні зв’язки з чесним колегою, в особистому житті сплячий знайде вірного супутника життя, а в соціальній сфері у нього з’явиться чуйний хороший друг.

Бачити драконів уві сні: тлумачення сонників

Дракон – неіснуюче казкове створіння. У різних людей протягом життя склалося різне ставлення до вигаданого об’єкту, та й самі казкові ящери мають різний характер. Сновидіння, що мають певний сценарій володіють певним трактуванням. Потрібно мати на увазі як картину сновидінь, так і власні відчуття, які сплячий випробував уві сні.

Сонник Міллера

Пан Міллер писав, що явище дракона в сон – спроба підсвідомості про щось попередити сплячого. Дракони описувалися і як добрі істоти, і як кровожерливі. Тому таке трактування вимагає від сновидця бути насторожі своїх емоцій. Проявити обережність в спілкуванні і діях дозволить сновидцу уникнути непорозумінь.

6 з 10 снів-до грошей

Сновидіння, в якому людина бачила дракона, що охороняє багатства, свідчить, що незабаром сновидець отримає грошову винагороду. Для молодої особи побачити уві сні міфічну істоту віщує зустріч з щедрою людиною, але незабаром він виявиться жорстким партнером. Тому такій дівчині потрібно проявити характер і не дозволити маніпулювати собою.

Сонник Медеї

По соннику чаклунки Медеї, поява вогнедишного уві сні відбувається як віддзеркалення своїх власних страхів. Крім того, міфічне створення може уособлювати деяку небачену силу, що протегує сновидцям.

Крилатий дракон є знаком могутнього захисника або людини, яка намагається зломити волю сплячого. Для людей, які цікавляться езотерикою, явище в сон казкового ящера є знаком того, що їм варто розвивати свої магічні таланти, але перш повірити в себе.

Сонник Ванги

Стара добра бабуся Ванга передрікала поява вогнедишного дракона уві сні, як знак до швидкого суперництва, яке призведе до серйозної боротьби. Ч

им більших розмірів досягає приснившийся дракон, тим сильніші проблеми очікують сновидця. Але будь-якого дракона можна перемогти. Так, якщо сновидець здолав дракона, то і в житті йому вдасться здобути перемогу над недоброзичливцями, привести життя в рівновагу.

Крім усього іншого, Ванга надає сновидіню глобальне забарвлення. Трагічні сценарії сну вона описує як трагічні події для людства. Але перемога над розлюченою міфічнрю істотою означає Світ і спокій для народу.

Тлумачення по Фрейду

Сонник Фрейда відрізняється досить своєрідними трактуваннями. Він припускає, що жінці може наснитися сон, в якому вона вступає в близький зв’язок з казковою істотою. Розшифровується це як швидкі зміни в її існуючих відносинах, а в гіршу або кращу сторону-залежить від деталей сну і відчуттів сновидиці.

Дракон, побачений чоловіком, означає, що той приховує свої нахили щодо інтимних бажань. Якщо уві сні він веде полювання на дракона, це означає, що цьому чоловікові доступне насичене інтимне життя. А ось бігти геть від дракона трактується Фрейдом, як проблеми сексуального характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code