До чого сниться Дракула: тлумачення в різних сонниках

У більшості людей Дракула асоціюється з негативним героєм, які харчується кров’ю людей. Як трактує сонник, Дракула у не несе негативний сенс, вельми доречно вираз-випити кров, в значення зіпсувати нерви і досадити чим-небудь.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Побачити уві сні Дракулу, значить, що ваш нестерпний характер принесе чимало неприємностей вашим родичам і близьким друзям. Ви вип’єте чимало крові у своїх рідних;
  • Дітям такий сон може снитися до того, що вони будуть дуже невгамовні і зіпсують не один літр крові своїм батькам;
  • Хворим сновидіння, в якому вони спілкувалися графом Дракулою, може передвіщати швидке одужання;
  • Молодим дівчатам сон підказує, що не варто виходити заміж за розрахунком. Такий шлюб не буде вдалим, ви лише втратите багато часу в спробах налагодити сімейний побут і бути щасливими. Без справжнього кохання це не має сенсу. У всякому разі, не варто кидатися в вир з головою найближчим часом;
  • Деякі сонники тлумачать сон з графом Дракулою, як швидку зустріч з заможною людиною. Можливо, він стане вашим партнером у бізнесі, або інвестором. Вас може чекати досить дивна і незвичайна допомога з його боку, але вона піде вам на користь;
  • Дракула п’є вашу кров уві сні, значить, в реальному житті вас можуть чекати глузування з боку родичів і близьких друзів. Ймовірно, вони не сприймають ваші плани серйозно і вважають затії порожніми.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сновидіння, як зустріч з давно забутим другом. Ви відмінно проведете час разом і обміняєтеся корисним досвідом. Отримана інформація вам стати в нагоді в подальшому житті.

Сонник Ванги

Розмову з графом Дракулою Ванга тлумачила як зміну роботи або рід діяльності. Зараз вдалий час для того, щоб спробувати щось незвичайне. Може бути це стане справою всього життя.

Сонник Фрейда

Бути уві сні самому графом Дракулою говорить про те, що ваші бажання здійсняться. Всі сексуальні фантазії ви скоро зможе втілити в реальність. Вам трапиться партнер, який буде повністю розділяти їх і не боятися пробувати нове в ліжку.

Висновок

Не варто сприймати сновидіння, в якому приснився Дракула, занадто серйозно, якщо ви просто переглянули фільми з ним у головній ролі. Швидше за все, ваші емоції ще не вщухли, і підсвідомість лише переробляє отриману наяву інформацію. Якщо сон повторюється, є сенс дізнатися його значення і згадати деталі і подробиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code