До чого сниться дрізд: тлумачення в різних сонниках

Побачити уві сні зграю дроздів вважається дуже сприятливим знаком. Вас чекає щасливе майбутнє, і приємні клопоти незабаром. Особливо величезною буде ваша удача, якщо зграя рухається в вашу сторону.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви побачили випадково дрозда, неважливо в якому напрямку він рухається, вас чекають позитивні звістки. Найчастіше новини пов’язані з роботою або вирішенням важливих питань. У будь-якому випадку, дрізд в сновидінні з’являється як провісник приємних подій в житті;
  • Для тих сновидців, хто народжений влітку, сон означає, що ви скоро зустрінете, світлу і чисту любов. Для народжених взимку або навесні, сон віщує довгі пошуки коханої людини, зате ваш шлюб буде міцним і на все життя;
  • Сновидіння, в якому ви пам’ятаєте, що бачили дрозда, але не пам’ятаєте деталей, віщує хорошу погоду і успіх у справах, якими ви зараз зайняті;
    Молодим дівчатам Дрозди можуть наснитися до зустрічі з молодою людиною, який стане вашим обранцем;
  • Бачити дрозда на дереві сниться до веселої розмови з приятелями для чоловіків.

Сонник Міллера

Сонник Міллера вважає, що дрозди – це символи удачі і благополуччя. Ви зможете домогтися багато, ваші друзі вам в цьому допоможуть. Якщо ви відчуваєте негативні емоції від сновидіння, варто перевірити ще раз всі ваші справи і бути більш обережними в прийнятті важливих рішень.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви чуєте спів дроздів, попереду вас чекає задушевна розмова, яка перетвориться на веселе проведення часу. Ви будете щебетати з подругами подібно птахам. Головне, не розводьте плітки і чутки. Також Ванга трактує появу самотнього дрозда у Вашому сні, як до звістки, яке згодом виявиться помилковим.

Сонник Фрейда

Значення снів, у яких був присутній дрозд, можуть відрізнятися в різних сонниках, оскільки важливе значення має, скільки було птахів, в якому напрямку вони летіли, ваші відчуття від сновидіння і так далі. Все це може вплинути на тлумачення. Рекомендуємо не розповідати про значення вашого сну нікому, щоб він точно збувся. Адже більшість тлумачень має позитивне значення.

Висновок

Будь-який сон, в якому ви бачили цю птицю улитий сприятливий збіг обставин і удача. Негативний сенс може мати хіба що сновидіння за участю чорного дрозда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code