До чого сниться Дуга: тлумачення в різних сонниках

Іноді уві сні ми може зустріти досить дивні предмети для нашого звичайного життя. Як упевнений сонник, дуга відноситься саме до таких снів. Вам слід подумати, що вони особисто для нас символізують. А також постарайтеся зрозуміти, які відчуття приніс сон. Що ви відчували після пробудження – страх, негатив, або спокій і радість.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Дуга з’являється в сновидіннях до змін в особистому житті. Незабаром ви познайомитеся з молодою людиною, яка стане для вас вірним і надійним чоловіком. Ви будете проводити багато часу удвох. Відносини будуть наповнені щастям, взаєморозумінням і любов’ю. Ви подивіться на своє життя під іншим кутом і побачите новий сенс в існуванні;
  • Для молодої дівчини сон означає, що протилежна стать буде оточувати вас увагою. Чоловікам сон віщує шлюб з жінкою, яка стане ідеальною дружиною і господинею в будинку. Вона зможе створити необхідний вам затишок і комфорт;
  • Велике число людей уві сні трактується, як майбутнє участь у великому заході. Це може бути весілля, день народження, або інша подія. Якщо крім дуги і людей уві сні були присутні тварини, ви скоро зустрінетеся з одним або подругою, яких давно не бачили.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сновидіння, в якому ви бачите дугу, як відмінний настрій найближчим часом. Всі справи йтимуть як по маслу. Всі питання вирішаться самі собою, без особливих зусиль. Фортуна зараз знаходиться на вашому боці. Постарайтеся не упустити цей момент і витягти з нього максимальну користь.

Сонник Ванги

Тлумачення подібного сновидіння від Ванги, говорить про наближення серйозної події. Наприклад, ви будете запрошені на весілля або інший великий захід. Якщо бачите дугу над водоймою після дощу, такий сон обіцяє відмінну погоду наяву.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви бачите дугу веселки, Ваші сподівання і надії не збудуться. Спробуйте змінити план досягнення мети. Ймовірно, поточний не спрацює. Причина невдачі також може критися в неправильно поставленої мети. Подумайте, чи дійсно ви хочете того, що намагаєтеся отримати.

Висновок

Будь-яке, навіть саме незвичайне сновидіння, яке чітко врізалося нам в пам’ять, несе для нас якусь підказку і потрібну нам інформацію. З допомогою таких знаків сон може застерегти нас від негативу, або повідомити про позитивні події, щоб ми не турбувалися даремно. Для вірного тлумачення сну, звертайте увагу на деталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code