До чого сниться Дверна ручка: тлумачення в різних сонниках

Впевнені сонники, дверна ручка може мати кілька значень, часом суперечать один одному на перший погляд. Проте варто лише згадати деталі і подробиці сну, і ви зможете розставити всі символи на свої місця.

Тлумачення в залежності від деталей

  • У більшості випадків ручка від вхідних дверей з’являється в сновидіннях, пророкуючи подолання всіх можливих перешкод, які з’являться в найближчому майбутньому. Ви зможете вирішити всі питання;
  • Якщо ви бачили уві сні зламану ручку, такий сон може застерігати вас про можливі серйозні проблеми. Але не хвилюйтеся, ви зможете всіх їх вирішити. Якщо самим впоратися не вдається, вам обов’язково допоможуть близькі та родичі;
  • Зірвати ручку з дверей означає, що виникнуть непередбачені неприємності, які завадять реалізації ваших планів;
  • Двері, в якій немає ручки, чоловікам обіцяє можливий наступ імпотенції. Після такого сновидіння варто звернутися в лікарню, щоб запобігти захворювання;
  • Молодим дівчатам сновидіння з дверною ручкою може передвіщати нове знайомство незабаром. Така зустріч зможе перетворитися в подальшому в міцні відносини на довгий час;
  • Двері уві сні є символом перешкод. Якщо двері сама відчинилися перед вами, то ви зможете реалізувати всі ваші плани і мрії в реальність. Справи йтимуть успішно. Якщо ви не змогли відкрити ручку, вас чекають неприємності.

Сонник Міллера

Згідно соннику Густава Міллера, якщо ви бачите ручку уві сні, це може означати, що тяга до пригод закінчиться для вас негативно. Для молодих дівчат сон може передвіщати швидке знайомство з молодою людиною.

Сонник Ванги

Якщо ви відкриваєте двері вашого власного будинку і в пам’яті закарбувалася дверна ручка, в вашому сімейному житті настане скоро новий етап. Ванга вважає, що подібні сновидіння несуть позитивне значення і виводять відносини на новий рівень.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд вважає дверну ручку символом фалоса. Якщо у неї вельми незвичайна форма, значить ви дуже любите експерименти і нововведення в любовних утіхах. Якщо ручка блищала або була недавно купленої, в сексуальному плані у вас на даний момент все чудово. Ви знаходитесь у відмінній формі. Кілька ручок на одній двері означає, що ви готові спробувати груповий секс.

Висновок

Будь-яке сновидіння слід тлумачити виходячи з подробиць сну. Приснилася дверна ручка не виняток. Згадайте, як вона виглядала, куди вели двері, відкривали ви її або закривали і так далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code