До чого сниться двір: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, двір є символом ваших думок, ідей і рішень. Точне значення сну залежить від того, як виглядав двір, де він знаходився і чим займалися у дворі ви самі.

Тлумачення в залежності від деталей

  1. Якщо вам приснилося, що ви йдете по великому і чистому двору, наяву у вас не виникає поганих думок щодо інших людей. Ваше життя наповнене щастям і чистими помислами. Ви живете за законами Бога, і кожен день має сенс.
  2. Якщо сниться брудний покинутий двір, в якому багато сміття, то вам необхідно переглянути деякі принципи. Ймовірно, ви заподіюєте чимало болю іншим людям або тваринам. Виберіть нову життєву позицію і перестаньте здійснювати погані вчинки.
  3. Якщо ви займаєтеся прибиранням двору уві сні, підмітаєте його, то деякі ваші дії призводять до виникнення навколо вас пліток. Бути може, варто назавжди позбутися поганих звичок.
  4. Якщо ви метете чужий двір, наяву Ви зможете допомогти якійсь людині Своєю порадою. Ваша підтримка і допомога йому напевно знадобляться зараз.
  5. Якщо серед двору бачите яму для сміття, чекайте швидких новин.

Сонник Міллера

Густав Міллер трактує появу двору в сновидінні як символ майбутніх можливостей сновидця. Якщо двір чистий, ви аналізуєте життєвий досвід і не робите одних і тих же помилок двічі. Ваші плани скоро реалізуються. Якщо ж у дворі було брудно і неприємно перебувати, ви важко адаптуєтеся до нових життєвих умов.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, якщо уві сні займаєтеся мощенням власного двору, в реальному житті вам належить відпочинок. Однак якась подія змусить вас повернутися до кола поточних справ і призупинити його. Ваше насолоду буде перервано.

Сонник Фрейда

Двір є символом матки і жіночих статевих органів. Виходячи з цього, сільський двір Фрейд тлумачить, як високу плодючість і здоров’я в сексуальному плані. Якщо приснився двір в місті, вам хочеться частіше міняти партнерів. Якщо сниться двір-колодязь, в ліжку у вас багато комплексів, і вам важко вступати в інтимний зв’язок. Якщо у дворі вам снився фонтан, наяву ви дуже хочете мати дітей.

Висновок

Якщо ви засмучені через негативного тлумачення вашого сновидіння, можливо, варто переглянути деякі життєві пріоритети і позиції. Почніть вести себе більш культурно і не вставляйте палиці в колеса іншим людям. Ваше життя напевно зміниться після цього і принесе більше позитиву і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code