До чого сниться Фортеця: тлумачення в різних сонниках

Сновидіння можуть бути часом досить непередбачуваними. Приміром, до чого сниться фортеця у сні? Як трактує сонник, фортеця – це символ захисту і фінансового достатку.

Фортеця у сні, в більшості випадків дуже хороший знак. Це може бути як поліпшення фінансового положення, так і любовні відносини.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви побачили стару фортецю, порослу плющем, то у вас романтична натура. Будьте дуже уважні при укладенні шлюбу. Сон може говорити вам про зниження прибутку в бізнесі;
  • Їхати з замку означає, що вас може очікувати пограбування, або смерть когось з родичів;
  • Бачити будову здалеку означає виконання ваших найзаповітніших бажань;
  • Входити у фортецю обіцяє несподіване щастя;
  • Бачите в сні, як замок горить і палає вогнем, сон буде мати для вас позитивні наслідки;
  • Жити у фортеці постійно означає багатство незабаром;
  • Для чоловіків сон може означати, що дівчина збирається вийти за вас заміж виходячи з розмірів вашого гаманця;
  • Якщо уві сні ви ходите по фортеці, розглядаєте вікна, то в реальності вас чекає хороше грошову винагороду за працю. Тепер ви зможете приділити час для хобі і жити в своє задоволення;
  • Жити в замку з родичем означає вашу незалежність від кого-небудь в житті;
  • Якщо фортеця схожа на будову з казки, ваше життя буде наповнена неймовірними подіями.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера фортеця означає, що ви будете жити незабаром так, як вам захочеться. У вас буде достатньо для цього коштів. Сон говорить вам про те, що ви прагнете подорожувати як можна більше і любите поїздки. У вас закладено бажання спілкуватися з різними народами.

Сонник Ванги

Кам’яна фортеця, згідно з тлумаченням Ванги, означає романтичність вашої натури. Люди часто користуються вашої порядністю, швидше за все, ви обпалите на цьому знову. Майбутні проблеми вимагають, щоб ви мали холодним розумом і розрахунком. Зараз не час витати в хмарах.

Сонник Фрейда

Як стверджує Зігмунд Фрейд, замок є символом жіночих статевих органів. Якщо ви живете у сні в цій будові, то наяву вас влаштовує життя з батьками, і ви не збираєтеся нічого міняти. На даний момент вам не цікаві відносини і створення сімейного вогнища. Зруйнована фортеця чоловікові може снитися як провісник невдоволення своєю половинкою в інтимному плані.

Висновок

Сонники мають безліч тлумачень фортеці, яку побачив уві сні. Багато що залежить від ваших дій в сновидінні і того, як виглядало будова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code