До чого сниться Герпес: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, герпес на губах уві сні означає застереження, на життєвому шляху сновидця чекає безліч випробувань. Сонники можуть тлумачити подібні сновидіння по-різному, Вам залишається тільки розібратися в них…

Тлумачення в залежності від деталей

  • Герпес на губах уві сні-обіцяє сплячому травматичний період життя, є ризик отримати забої або проблеми зі здоров’ям;
  • Приснився герпес над губою, сонник рекомендує Вам терміново зайнятися своїм здоров’ям, Ваші життєві сили виснажені;
  • Бачили болячку на обличчі незнайомця? У реальному житті вас чекає неприємна зустріч з людиною, яка зіпсує вам настрій і плани на майбутнє;
  • Закоханому сновидіння з герпесом на губі обіцяє повне розчарування в близькій людині;
  • Приснився герпес на обличчі родича – в реальному житті від вас потрібна допомога цій людині;
  • Милуєтеся своїми хворими губами? Можливо, сновидец приділяє мало уваги своїй другій половинці;
  • Фарбувати хворі губи помадою-сновидиця повністю готова до любовних інтрижок або любовних пригод.

Сонник Міллера

Як вважав Міллер, герпес на тілі сновидіння говорить про наявність внутрішніх переживань. Можливо, в душі ви ще не готові до прийняття важливого рішення. Нерівні, рвані і хворі губи віщують неприємну зустріч з сумнівними особистостями. З іншого боку, нафарбовані губи з герпесом обіцяють сновидцю романтичне побачення.

Сонник Ванги

На думку сонника Ванги, губи в герпесі обіцяють ідеальні партнерські відносини. З іншого боку, захворювання на губах тлумачить сон як швидкі зміни в особистому житті. Незабаром сновидець зустріне людину своєї мрії, але тільки від вас буде залежати майбутнє. Відчувати приємні почуття при цьому-остерігайтеся холодної погоди і протягів.

Сонник Фрейда

Застуда на губі, як вважав Фрейд, провісник венеричного захворювання. Варто найближчим часом відмовитися від сумнівних статевих зв’язків. Для молодої дівчини сон обіцяє непристойні знаки уваги з боку протилежної статі. Подобаються чужі губи в герпесі-незабаром сновидец випробує справжні почуття. Чим закінчаться ці відносини, залежить тільки від вас.

Висновок

Будь-яке ваше сновидіння має якийсь сенс. Якщо ви не вірите в властивості снів збуватися, не варто їх просто ігнорувати. Звертаючись до сонником, слід ретельно вивчити тлумачення сновидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code