До чого сниться Гіацинт: тлумачення в різних сонниках

Гіацинт – красива квітка, яка символізує добро. Як упевнений сонник, гіацинт в сновидіннях можна порівняти з красою, щастям і здоров’ям. Однак деякі образи можуть попереджати нас про небезпеки і проблеми в реальному житті.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Садили або поливали гіацинт? Незабаром сновидцу належить розлучитися зі своїми близькими;
  • Самотній гіацинт уві сні обіцяє розчарування в близькому одному. Можливо, після певної події ви по-іншому будите на нього дивитися;
  • Нюхати квітка – сон віщує зраду другої половинки. Можливо, це будуть борги;
  • Бачити букет з гіацинтів-розлука з кращими друзями в реальному житті. Можливо, вам доведеться змінити місце проживання або виїхати в довге відрядження;
  • Зрізати гіацинти – до великих покупок, які не виправдають себе. Варто обережніше ставитися до грошей і навчитися не витрачати їх по дрібницях;
  • Для закоханого сновидіння гіацинти уві сні-провісники розлуки зі своєю другою половинкою. Знайте, що відстань вам тільки на користь;
  • Зривати листя з квітки – ознака нещасних випадків в житті сновидця. Однак всі події будуть відбуватися лише з вашої вини.

Сонник Міллера

Гіацинт, на думку сонника Міллера, ознака великої покупки, наслідки якої вас будуть турбувати довгий час. Сновидцу подарували квіти? Вас чекає приємна зустріч з хорошими знайомими. Квітучий гіацинт віщує сновидіння веселе і розмірене життя.

Сонник Ванги

Гіацинт, на думку Ванги, символізує хворобу або неприємності у рідних і близьких. Збирати гіацинти уві сні-передвістя сварок і скандалів з близькими друзями. Втратити гіацинт-сварка з одним, ініціатором якої будете саме ви.

Сонник Фрейда

Як вважав Фрейд, Гіацинт-квітка, що обіцяє приємне романтичне знайомство. Отримали уві сні гіацинт – знайте, що до вас відчувають сексуальний потяг. Купити квітка означає, що незабаром сновидец зустріне дівчину, з якою буде великий роман. Продавати квіти уві сні означає, що в реальному житті у вас не виходить побудувати серйозні відносини.

Висновок

Хочете дізнатися, до чого приснився гіацинт? Наші сновидіння дуже рідко не несуть ніякого сенсу. Якщо правильно їх розтлумачити, то можна отримати відповіді на всі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code