До чого сниться гіпс: тлумачення в різних сонниках

Якщо приснився подібний сон, варто згадати, що саме ви робили з гіпсом. На думку сонника, гіпс уві сні не несе однозначного сенсу. Все залежить від того у вигляді чого він був: на руці, на нозі або він взагалі злетів. Які емоції сновидець відчував? Потрібно розуміти, що подібні образи уві сні безпосередньо залежать від наших почуттів і емоцій в реальному житті.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Гіпс на руці, як свідчить сонник означає, що ви шкодуєте про втрачений шанс змінити своє життя;
  • Побачити гіпс на нозі — означає, що вам хочеться, щоб Вас хтось пожалів;
  • Значення для жінки: сновидиця збирається незабаром вийти заміж? Подібний сон вказує на те, що ви зробили правильний вибір, вас чекає міцна любов;
  • Якщо вам приснилося, що вам накладають гіпс на руку– можливо, старі знайомі, з якими ви давно не спілкувалися, вийдуть з вами на контакт;
  • Накладали гіпс іншій людині? Вам належить дізнатися про важкий стан знайомого;
  • Знімати гіпс або спостерігати за процедурою з боку – до зміни місця проживання. Можливо, нові умови і оточення не принесуть вам бажаного успіху;
  • Приснився гіпс на вашому родичу? Варто уникати будь-яких конфліктів з ці людиною, інакше є ризик посваритися з близькими.

Сонник Міллера

Бачили уві сні гіпс або носили його? На думку сонника Міллера, сон обіцяє вам несподівану зустріч з ворогом. Можливо, це буде розмова один на один. Якщо побачили фігуру з гіпсу – сприятливий знак. Вас чекає багато приємних сюрпризів і подарунків. Наносити комусь гіпс на руку – значить бути відповідальним за чужу долю. Будьте мудрі і не робіть дурних вчинків.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що сон, в якому накладають гіпс на руку або ногу, обіцяє сновидінню нові романтичні відносини. З іншого боку, подібний варіант сновидіння обіцяє спящему невдачу і відсутність взаємності від протилежної статі. Вироби з гіпсу віщують успіх в майбутніх справах, а також можливість знайти свою другу половинку і швидку одруження. Впустили або розбили гіпсову фігурку? Чекайте неприємностей.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вам накладали гіпс, будьте готові до того, що ваші намічені плани засмутяться. Одного вашого завзятості і впертості не вистачить, щоб досягти мети. Бачили гіпс на когось? Ви заздрите чужому щастю. Пам’ятайте, що без праці вам не домогтися такого ж успіху. Сон, в якому сновидець побачив брудний, старий гіпс обіцяє загострилася хвороба.

Висновок

Мали уві сні справу з гіпсом? Готуйтеся випробувати невдачу і провал в майбутніх справах. Можливо, сновидець шкодує про втрачену можливість або шанс поліпшити своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code