До чого сниться Гірчиця: тлумачення в різних сонниках

Вам приснилася гірчиця? Сон обіцяє вам багато прикрощів і сумних звісток. Також подібні сни віщують сімейні негаразди і розбіжності. Як запевняє сонник, гірчиця – сон-попередження. Вам дається шанс змінити і запобігти прийдешні події. Пам’ятайте, що сонники дають повне тлумачення вашого сну при наявності додаткових деталей і дрібниць.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачили гірчицю з їжею? Відмовтеся від будь-яких грошових витрат. Не варто так само давати в борг або брати;
  • Накладати собі гірчицю в тарілку – не варто довіряти людям. Ваші дії і вчинки можуть бути використані проти вас;
  • Зерна гірчиці принесуть сновидцу небувалу прибуток;
  • Якщо їли зерна приправи – знайте, що вам не уникнути сімейних сварок. Вам доведеться пролити чимало сліз;
  • Бачити, як хтось із родичів поїдає гірчицю-чекайте вчинок з боку близької людини, яка принесе Вам одні проблеми;
  • Приснилася зелена гірчиця? Для молодої сновидицей подібний сон віщує можливу жертву заради своїх бажань.

Сонник Міллера

Гірчиця, по соннику Міллера, обіцяє спящему грошовий успіх. Їсти приправу-можливо, ви будете відчувати почуття жалю від виконаних вчинків. Відчували відчуття печіння? Труднощі в реальному житті, нарешті закінчаться і почнеться біла смуга.

Сонник Ванги

Сонник віщує побачив гірчицю уві сні серйозні проблеми зі здоров’ям. Можливо, захворювання печінки. Варто змінити звичний спосіб життя і харчування. Якщо сновидінню довелося купувати гірчицю – потрібно розуміти, що всі ваші проблеми наяву тільки від вас самих. Дії і вчинки доставляють неприємності не тільки вам, але і близьким.

Сонник Фрейда

Сонник стверджує, що готувати гірчицю уві сні – ознака повного задоволення своїх таємних бажань. Годувати гірчицею з руки-втратити довіру коханої людини внаслідок дурного вчинку. Для вільної жінки сновидіння з гірчицею обіцяють втілення сексуальних бажань.

Висновок

Пам’ятайте, що це всього лише сон. Потрібно розуміти, що наші сновидіння проектує підсвідомість, що нагадує про минуле, а також про переживання в реальному житті. Іноді сновидіння попереджають або подають сигнали до майбутніх подій, не дають нам зробити дурниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code