До чого сниться Глечик: тлумачення в різних сонниках

Всі судини уві сні мають приблизно однакове значення. Як тлумачить сонник, глечик символізує застій у справах. Ваші перспективи неясні. Ви не знаєте, куди рухатися далі. Варто вивчити тлумачення сновидінь і знайти в ньому підказку в ситуації, що склалася.

Якщо уві сні ви побачили порожній глечик – варто придивитися до своєї поведінки. Через нього ви можете залишитися без друзів.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо в глечику знаходиться прозора рідина, то сон говорить вам про те, що люди будуть звертати багато уваги на ваше фінансове становище. Багато будуть намагатися завести з вами дружбу. Однак, не забувайте їх істинні мотиви і гарненько думайте, кого впускати в коло тісного спілкування;
  • Порожня посудина повідомляє, що ваша поведінка незабаром віддалить друзів від вас. Варто переглянути деякі з власних принципів заради збереження міцної дружби з вірними товаришами;
  • Розбитий предмет обіцяє неприємності на робочому місці, можливий розвиток якогось захворювання;
  • Якщо випита з посудини рідина неприємна на смак, вас чекають розчарування. Після руйнування ваших планів і ідей ви почнете відчувати відразу до власної справи. Швидше за все. Варто зробити невелику перерву і приступити до ділових питань трохи пізніше. Дозвольте собі трохи відпочити;
  • Якщо п’єте воду, значить, ви сповнені енергії і сил для активних дій. Зараз саме час почати реалізацію того, що давно відкладали в довгу шухляду.

Сонник Міллера

Розпивання вина з глечика Міллер пояснює як символ відмінного здоров’я. Також сон говорить, що вас приймуть будь-які верстви суспільства. Скрізь ви зможете, стати своїм, оскільки люди відчувають від вас заряд позитиву та оптимізму.

Сонник Ванги

Порожній глечик сонник Ванги тлумачить, як розлуку з коханою людиною. Постарайтеся найближчим часом вести себе добре і не викликати бурю негативу у другої половинки своєю негідною поведінкою. Пити з глечика підказує вам про те, що ваша кохана людина потребує вашої підтримки. Тільки ви в даний момент можете зарядити його своїм позитивним ставленням до світу.

Сонник Фрейда

Психоаналітик Зігмунд Фрейд говорить про те, що глечик, як втім, і інші судини символізує жіночі статеві органи. Порожня посудина означає вашу незадоволеність інтимним життям. Пити з нього говорить про вашу тязі до любовних пригод.

Висновок

Якщо ви зіткнулися з суперечливим тлумаченням предмета, побаченого уві сні, подумайте, яка з сфер вас турбує на даний момент найбільше. Швидше за все, сон хоче дати вам підказку саме в цій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code