До чого сниться Годівниця: тлумачення в різних сонниках

Годівниця в сновидіннях є символом достатку і достатку у вашому домі. Як говорить сонник, годівниця повна їжі означає добрий урожай в цьому році. Як наслідок, ви не будете відчувати потреби в харчуванні і зможете заробити достатньо грошей для необхідного проживання.

Якщо вам приснилася годівниця, Згадайте, для якої тварини стояла ємність з їжею, чи була вона повною або порожньою. Все це може мати велике значення.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачите уві сні годівницю для домашніх тварин, згадайте, чи був у ній корм. Якщо їжі було досить багато, ви будете скоро дуже багаті і не будете ні в чому відчувати потреби. Якщо ви бачили порожню-вас чекає злидні і бідність протягом довгого періоду;
  • Наснилася годівниця для птахів-отримаєте найближчим часом новини, яких дуже довго чекали;
  • Якщо спостерігали в сні за тим, як птах клювала зерна з неї – незабаром відбудуться події, які принесуть з собою удачу і збільшення у фінансовому плані;
  • Порожня ємність для їжі символізує розорення, втрату врожаю, період крайньої бідності і потреби;
  • Якщо сновидіння вам снилося в ніч на понеділок, ємність для корму може означати, що незабаром ви виявите зайву довірливість, і це не піде вам на користь. Будьте більш обережні у своїх висловлюваннях, особливо з малознайомими людьми;
  • Деякі сонники пояснюють миску з їжею уві сні, як знайомство з людиною, яка любить багато придумувати і мріяти.

Сонник Міллера

Міллер пояснює сновидіння, в якому ви бачили годівницю, наповнену до країв кормом, як повний достаток. Навіть у важкі для інших людей часи ви не будете відчувати нестачі в чим-небудь або якоїсь потреби. Якщо ж ємність була порожньою, настане важкої період боротьби за виживання, вас чекає бій з конкурентами.

Сонник Ванги

Сонник Ванги трактує повну годівницю для худоби, як хороший урожай. Порожня ємність говорить про бідність і неврожай цього року.

Сонник Фрейда

Тлумач психоаналітика Зигмунда Фрейда замовчує про значення появи годівниці в сновидінні.

Висновок

Як видно, більшість сонників пояснюють годівницю в сновидіннях як символ достатку і родючості. Якщо ж вона була порожньою уві сні, вас чекає період нелегкого життя і проблем фінансового характеру. Однак, не варто засмучуватися, сон – це всього лише ваш помічник. В реальному житті все залежить від вас самих. Врахуйте попередження, отримане у сні, і робіть всі можливі дії для того, щоб уникнути негативних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code