До чого сниться Головний убір: тлумачення в різних сонниках

Як запевняє сонник, головний убір символізує потаємні бажання сновидіння, розкриває нашу підсвідомість. У сучасних сонниках можна знайти актуальні тлумачення подібних сновидінь.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачити діряву шапочку у себе на голові – варто переосмислити свої погляди на життя, можливо, вони давно застаріли;
  • Приміряти головний убір – ви стоїте на правильному шляху, ваші дії логічні;
  • Купили нову шапку, сонник солить вам нові знайомства допоможуть вам знайти мету і купу важливих справ, також Вас очікує фінансове поповнення;
  • Незаміжньій сновидиці подібний сон обіцяє швидке весілля або нове романтичне захоплення;
  • Для молодої людини головний убір віщує просування по кар’єрних сходах;
  • Втратили шапку уві сні? Не варто довіряти свої секрети кому попало. Вам необхідно навчитися висловлювати свою думку, домагатися поставленої мети. Можливі грошові витрати.

Сонник Ванги

  • Приміряти чоловічий головний убір для сновидиців обіцяє вигідну, грошову пропозицію на роботі. Для чоловіка подібний сон віщує невдачу в складній справі;
  • Брудна шапка уві сні-символ небезпеки, є не маленький ризик отримати серйозну травму;
  • Якщо жінка в своєму сновидінні надягає бере-подібне сновидіння обіцяє народження дитини, в реальному житті ви готові стати мамою.

Сонник Міллера

Модний і сучасний головний убір уві сні віщує сновидцу удачу і грошовий достаток. Однак стара і рвана шапка попереджає вас про серйозну втрату чогось цінного для вас. Одягати чужий головний убір-сновидец потрапить під вплив поганої компанії. З іншого боку-це позначає готовність до змін у житті.

Сонник Фрейда

Червоний головний убір, на думку сонника Фрейда, символ пристрасті і потайних бажань сновидіння. Для незаміжньої жінки бачити уві сні на собі білу шапку-слід очікувати нових серйозних відносин. Ви залучаєте протилежну стать своєю сексуальністю. Надіти чужий головний убір-потерпіти невдачу в любовних відносинах. Можливо, вам не дадуть взаємністю, або на горизонті з’явиться суперник.

Висновок

Приміряти різні шапки уві сні – на підсвідомому рівні ви намагаєтеся приміряти кілька варіантів подій. Чужі шапки говорять про звичку сновидіння жити чужим життям. Яким би не було тлумачення вашого сновидіння, намагайтеся керуватися здоровим глуздом.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code