До чого сниться Головний убір: тлумачення в різних сонниках

Як запевняє сонник, головний убір символізує потаємні бажання сновидіння, розкриває нашу підсвідомість. У сучасних сонниках можна знайти актуальні тлумачення подібних сновидінь.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачити діряву шапочку у себе на голові – варто переосмислити свої погляди на життя, можливо, вони давно застаріли;
  • Приміряти головний убір – ви стоїте на правильному шляху, ваші дії логічні;
  • Купили нову шапку, сонник солить вам нові знайомства допоможуть вам знайти мету і купу важливих справ, також Вас очікує фінансове поповнення;
  • Незаміжньій сновидиці подібний сон обіцяє швидке весілля або нове романтичне захоплення;
  • Для молодої людини головний убір віщує просування по кар’єрних сходах;
  • Втратили шапку уві сні? Не варто довіряти свої секрети кому попало. Вам необхідно навчитися висловлювати свою думку, домагатися поставленої мети. Можливі грошові витрати.

Сонник Ванги

  • Приміряти чоловічий головний убір для сновидиців обіцяє вигідну, грошову пропозицію на роботі. Для чоловіка подібний сон віщує невдачу в складній справі;
  • Брудна шапка уві сні-символ небезпеки, є не маленький ризик отримати серйозну травму;
  • Якщо жінка в своєму сновидінні надягає бере-подібне сновидіння обіцяє народження дитини, в реальному житті ви готові стати мамою.

Сонник Міллера

Модний і сучасний головний убір уві сні віщує сновидцу удачу і грошовий достаток. Однак стара і рвана шапка попереджає вас про серйозну втрату чогось цінного для вас. Одягати чужий головний убір-сновидец потрапить під вплив поганої компанії. З іншого боку-це позначає готовність до змін у житті.

Сонник Фрейда

Червоний головний убір, на думку сонника Фрейда, символ пристрасті і потайних бажань сновидіння. Для незаміжньої жінки бачити уві сні на собі білу шапку-слід очікувати нових серйозних відносин. Ви залучаєте протилежну стать своєю сексуальністю. Надіти чужий головний убір-потерпіти невдачу в любовних відносинах. Можливо, вам не дадуть взаємністю, або на горизонті з’явиться суперник.

Висновок

Приміряти різні шапки уві сні – на підсвідомому рівні ви намагаєтеся приміряти кілька варіантів подій. Чужі шапки говорять про звичку сновидіння жити чужим життям. Яким би не було тлумачення вашого сновидіння, намагайтеся керуватися здоровим глуздом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code