До чого сниться Горб: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, горб в сновидіннях має досить позитивне значення, проте цей образ має велику кількість тлумачень. Один з них – це звичка сновидіння не розраховувати свої сили і брати на себе непосильну ношу. Втім багато що залежить від деталей, але давайте розбиратися докладніше…

Тлумачення в залежності від деталей

  1. Чоловікові бачити в своєму сні жінку з горбом – у сновидіння є ризик крупно витратитися, можливо, ви придбаєте абсолютно непотрібну річ.
  2. Якщо сновидиця бачить горб у себе, сонник попереджає, що варто очікувати багато клопоту і домашніх турбот.
  3. Приснився знайомий з горбом на спині? Не варто сліпо довіряти цій людині, є ризик бути обдуреним.
  4. Намагаєтеся позбутися горба? Знайте, що майбутні проблеми ви з легкістю подолаєте. Сновидінню подібний сон принесе в реальному житті прибуток і запаморочливий успіх у протилежної статі.
  5. Горбатий незнайомець — віщує спящему приємні сюрпризи, невеликий прибуток.
  6. Горбань простягає вам руку? Сновидінню варто задуматися про те, що останнім часом він дуже часто став брати на себе чужі проблеми і відповідальність.
  7. Скинути з себе горб – символ звільнення від проблем, що навалилися. Можливо, ви нарешті позбудетеся від боргів або вирішите тривалий конфлікт.

Сонник Міллера

Удача і успіх буде супроводжувати в будь-яких справах і починаннях. Зараз той самий момент, щоб знайти справжніх друзів, створити спільну справу, вкласти велику суму грошей в прибуткову справу. Так само Міллер вважав подібний сон як вплив на життя сновидіння з боку. Можливо, хтось намагається перешкодити вашим планам і зіпсувати їх.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що образ Горбаня обіцяє сновидцу виконання заповітних бажань, вдале завершення побудованих планів. З іншого боку, Ванга попереджає: майбутні події можуть обернутися неприємними моментами.

Сонник Фрейда

Горб, на думку Фрейда, символ фізичного недоліку сновидіння, який гризе зсередини і не дає розкритися. Сновидець вважає себе непривабливим. Відносини з протилежною статтю натягнуті, багато непорозуміння і проблем. У сексуальному плані поводиться скуто і затиснуто.

Висновок

Якщо Вам приснився горб, то необхідну інформацію про тлумачення ви можете знайти в будь-якому сонник. Однак значення можуть відрізнятися. Один сонник може передвіщати сновидцу успіх, інший-важкі часи. До таких сновидінь потрібно прислухатися, але кінцеві рішення в будь-якому випадку будуть залежати від вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code