До чого сниться город: тлумачення з різних сонниках

Навіть якщо у вас немає дачної ділянки, ви все одно можете побачити таке сновидіння. До чого сниться город? Як стверджує сонник, город уві сні – це символ родючості і розвитку, а також місця, яке є тільки нашим, відгородженим від сторонніх людей. Він символізує внутрішній світ людини, її душевний стан, думки і переживання, сподівання і надії. Якщо вам приснився город, до цього знаку потрібно уважно поставитися і розтлумачити його за сонником.

Город у сні символізує відносини у вашій родині і стан важливих для вас справ.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Сни — реальне відображення нашої дійсності. І побачений вам город — це ще одне підтвердження цьому твердженню. Ні, це зовсім не означає, що в найближчі вихідні родичі будуть вимагати вашої присутності на дачі, тому що їм потрібна допомога з городом (хоча і такого розвитку подій не можна виключати).

Город у сні є символом вашого внутрішнього світу і відносин з оточуючими на даний момент. Часто ми займаємося обманом, запевняючи себе, що ситуація наяву зовсім не така, якою вона є насправді. Але підсвідомість сприймає реальність такою, як вона є, і вночі показує нам справжнє положення речей.

Чию ділянку ви бачили: ваш чи чужий?

 1. Якщо уві сні ви побачили ваш город — це означає, що ви переживаєте з-за якогось особистого справи, постійно думаєте про нього. Якщо город уві сні заріс бур’янами, то вам доведеться докласти всіх зусиль для вирішення реальної проблеми. Але якщо він був засаджений овочами і доглянутий, всі ваші проблеми вирішаться сприятливо і самі собою, ви вже і так потрудилися на славу.
 2. Якщо вам приснився город чужих людей, на порозі великої події варто близька вам людина, родич або друг, який або вже звертався до вас за допомогою, або тільки збирається це зробити. Якщо занедбаний город, то допомога від вас буде потрібно серйозна, швидше за все, матеріальна. Якщо він був доглянутий, від вас потрібно зовсім небагато — рада або моральна підтримка.

Що саме росло на грядках?

Помідори у сні – велика удача для неодружених людей. Дозрілі червоні томати пророкують швидке знайомство з майбутнім чоловіком. Якщо сон про помідори на городі бачить заміжня дама чи одружений чоловік, це означає, що в сімейних відносинах запанувала гармонія, яка триватиме довгі роки.

Огірок у сні обіцяє чоловікам деякі любовні пригоди, а жінкам — можливість легкого необтяжливого флірту. Великий огірок уві сні передвіщає фінансовий прибуток. Сон, у якому ви зриваєте огірки, обіцяє хороші дивіденди від ваших вкладень незалежно від їх сфери.

Бачити уві сні зростаючий картопля предзнаменует важлива подія, про яку ви, можливо, ще не знаєте. Якщо ви викопували в сні картоплю, зроблене вами справу успішно просувається. Якщо картопля великий, в цьому ділі вас чекає успіх. Якщо ж картоплини дрібні або розрубані, то варто остерігатися, оскільки у справі може бути якийсь підступ.

Капуста – самий добрий попередник для сплячого. Він обіцяє і блискучі перспективи на роботі, і вдале вкладення грошових коштів, що б ви не задумали. Якщо капуста сниться дівчатам, то їх незабаром чекає довгоочікувана вагітність. А капуста в чужому городі – символ поповнення в родині друзів або близьких родичів.

Сновидіння з цибулею обіцяють деякі розчарування і образи, хоча іноді злість і нічим не обґрунтована. Якщо ви виривали цибулину з грядки, вас чекають неприємні розгляду з якимось знайомим або родичем. Якщо цибуля великий, то вам варто відстоювати свою точку зору. Якщо дрібний і гнилий — поступитися в суперечці. Читайте також: до чого сниться ріпчаста цибуля.

Якими садовими роботами ви займалися?

 1. Сон, у якому ви саджаєте в городі рослини, віщує клопоти по господарству, труднощі з забезпеченням сім’ї усім необхідним, а також можливість невеличких сварок, суперечок і негараздів. Якщо посадки здійснюються спільно з дітьми і чоловіком, значить, всі труднощі можна успішно подолати тільки разом.
 2. До чого сниться копати город уві сні — ви вже готові до сімейного життя. Придивіться до свого оточення, поруч напевно є гідна для вас партія. Якщо ви вже сімейна людина, прийшла пора обзавестися спадкоємцями. Як стверджує сонник, копати землю лопатою на городі для бізнесмена – це знак, що не потрібно стояти на місці, потрібно починати новий проект, розширюватися, розвиватися. Читайте також: до чого сниться земля.
 3. Сон, город в якому ви ретельно пропалываете — це знак, що прийшла пора розібратися в своїх думках, в своїх справах, у своєму оточенні. Має сенс віддалитися від тих людей, які вам неприємні, приносять розчарування і засмучення. А також зараз найкращий час доробити все те, що роками відкладали в довгий ящик.
 4. Якщо ви уві сні вносите добрива на грядки, попереду вас чекає тривала хвороба, яка потребує тривалого лікування, а можливо, і госпіталізації. Сон закликає бути обережним, щоб уберегтися від всіляких травм і застуди, а також виконувати всі вказівки вашого лікуючого лікаря.
 5. До чого сниться поливати город уві сні — обіцяє вам реалізацію ваших творчих здібностей. Якщо ви захоплюєтеся живописом або якимось іншим видом мистецтва, то вам варто продовжити цим займатися або навіть відвідати якісь додаткові курси. Якщо у вас ще немає такого хобі, то можливо, незабаром щось захопить вас з головою. Як стверджує сонник, поливати город означає, що цікаве дозвілля зможе принести вам непоганий дохід в майбутньому.
 6. Збір врожаю символізує майбутнє закінчення вашого особистого справи, якогось великого події. Якщо врожай великий – все завершиться благополучно. Якщо серед зібраних вами овочів багато дрібних і червивих, проект завершиться повною невдачею або ваші особисті вкладення в нього не окупляться.

Що ще ви бачили уві сні?

Якщо уві сні ви працюєте на городі — наяву ви отримаєте заслужену нагороду за свої труди.

Побачене уві сні опудало символізує ваш успіх у справі. Ви легко обійдете всіх своїх конкурентів, досягнете певного успіху в бізнесі, так і в особистих справах. Якщо вам приснилося, що ви робите і встановлюєте опудало на своєму городі, прийшла пора дати явний відсіч своїм ворогам і недоброзичливцям.

До чого сниться город з урожаєм, який ви крадете? Рішення давно мучить вас питання прийде саме собою несподівано. Можливо, вам підкаже її рішення давній товариш або приятель, якого ви випадково зустрінете на вулиці. Сон призиває вас прислухатися до чужої раді і слідувати йому.

Хто побачив сон: жінка, чоловік, дитина

Якщо город сниться жінці, це говорить про її переживання за любовних справ і інтимних стосунків. Можливо, її мучать думки про дитину. Якщо земля засохла, а город занедбаний, це говорить про безплідності жінки або втрати її зв’язку з дітьми, наприклад, з-за їх переїзду в інше місто. Якщо жінці сниться город з буйною зеленню, рівними грядками, багатими на врожай, це прояв її задоволеності своїм сімейним та особистим життям, своїми працями і отриманої віддачею від них.

Якщо город і роботи в ньому сняться чоловікові, йому варто ще більше працювати для реалізації своїх ідей та задумів, трудитися як для розвитку бізнесу, так і на благо своєї сім’ї. Якщо уві сні чоловік бачить, що город прийшов в зневіру і потребує його силі (потрібно багато копати, поливати, зробити паркан) в реальному житті чоловік незадоволений своїм нинішнім становищем, і йому потрібно багато зусиль, а також підтримка близьких і друзів, для його подальшої самореалізації.

Якщо приснився город вашій дитині, йому належить зробити якийсь вчинок. Якщо йому снилося, що він заліз у чужий город або рвав овочі без попиту в своєму, то предостерегите його від поганих вчинків, розкажіть ще раз, що брати чуже недобре, так само, як і йти з незнайомими людьми. Проконтролюйте його особливо у найближчі дні. Якщо дитина уві сні допомагав вам у городі, значить з будь-яким майбутнім справою, дорученою йому вами або іншим членом сім’ї, він з успіхом впорається.

Трактування сну в популярних сонники: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Кожен сонник город тлумачить по-своєму, але можна виявити загальні закономірності. Доглянутий город символізує ваш швидкий успіх у всіх справах, а зарослий бур’янами– можливий крах, до якого вас приведуть заздрість і небезпечні знайомства. Бачити грядки уві сні принесе вам схвалення оточуючих, ваші заслуги, нарешті, будуть оцінені по достоїнству. А якщо заглянути в самі відомі і популярні сонники сучасності, можна знайти ще більше цікавих деталей.

Сонник Міллера — вас очікує побачення

Сон, у якому ви бачите себе в городі, обіцяє побачення з коханою людиною. Якщо ви бачите себе в чужому городі, ваша впертість приведе вас до того, що ви все одно зробите що-то давно задумане, хоча вас будуть відмовляти ваші знайомі та рідні. Але в підсумку все виявиться марним.

Якщо у вашому сні в ваш город забрели якісь тварини, наприклад, кури чи свиня, попереду вас чекають великі матеріальні труднощі, будьте розсудливі і не смітите грошима. Якщо у вашого городу хороший і красивий паркан, то не сумнівайтеся, наяву ваші справжні проблеми знайдуть позитивне рішення, а на ваші прохання відгукнутися потрібні вам люди. Читайте також: до чого сниться паркан.

Сонник Ванги – ви знайдете благополуччя

Як стверджує цей сонник, копати город – хороший знак, що передвіщає надійне матеріальний стан у майбутньому. І перший результат не змусить себе довго чекати, ви отримаєте гроші найближчим часом. Якщо ваш город повний зелені, не варто хвилюватися про безгрошів’я в старості.

Родючість покинуло ваш город уві сні – стережіться різного роду втрат, втрати можуть виявитися і здоров’я, і гроші, і в роботі, і в людях, які вас оточують. Якщо уві сні ви дуже втомлюєтеся від роботи, ваш труд наяву не принесе очікуваного результату, буде марним. Уві сні ваш урожай гине — це закликає вас приділяти якомога більше уваги своїм дітям, їх духовному, моральному і фізичному розвитку. А якщо дітей немає, то тій людині, яка знаходиться у вас на утриманні. Мабуть, йому зараз дуже потрібна ваша допомога і підтримка.

Якщо уві сні навколо вашого городу стоїть високий паркан, то це нехороший знак. Сон попереджає вас, що ваше бажання не здійсниться, а проект, в який ви вклали багато часу і коштів, зірветься.

Сонник Фрейда – ваші родинні зв’язки міцні

Доглянутий зелений город говорить про те, що у ваше життя увійде матеріальне благополуччя.

 • Город символізує жіноче начало, здатність зачати, виносити і народити. Тому найчастіше сон про город сниться жінкам, які досягли статевозрілого віку.
 • Бачити у сні землю в городі позначає почуття і переживання, пов’язані з любовними відносинами між чоловіком і жінкою, або зі своїми дітьми, якщо сновидець перебуває у шлюбі.
 • Якщо в городі все красиво, грядки повні овочів і зелені, значить, у вашій родині панує лад. А якщо і були дрібні негаразди, то вони скоро припиняться, в родині буде панувати повна гармонія.
 • Безліч неприбраних бур’янів на городі віщує біду в родині, разлучника або розлучницю, чиє негативний вплив може привести сім’ю до розладу, серйозних сварок, скандалів і навіть до розлучення.
 • Якщо з городу зібрали мляві і гнилі овочі і пожовкле, засохлу зелень, значить, насуваються проблеми, пов’язані з вашою ріднею, а можливо і виникнення труднощів з виношуванням і народженням дитини. Дуже занедбаний город означає втрату зв’язку з дитиною, його віддалення, розлади, конфлікти і навіть смерть.

Сучасний сонник – вам доведеться потрудитися

До чого сниться зораний город – він стане для вас ознакою добробуту і подальшого процвітання. Навпаки, засохлі овочі та зелень — застереження від можливих збитків і клопоту, якихось незапланованих великих витрат. Хороший урожай передвіщає серйозні клопоти для втілення вашої мрії, кволий і гнилий– до проблем на роботі і вдома.

Якщо на грядках ви працюєте не одні, а з вашими родичами, то це обіцяє вам швидке примирення з ріднею. А якщо на вашому городі працюють чужі вам люди – остерігайтеся і будьте готові, що скоро про вас розпустять багато нехороших чуток, які можуть несприятливо позначитися на вашій репутації.

Єгипетський сонник — ви багато чого досягнете

Бачити уві сні красивий, доглянутий город, щось садити в ньому означає, що ви багато чого досягнете в житті. Якщо вам належить початок якогось великого проекту — це хороший знак. Бачити уві сні город, покинутий або зарослий — емоційна пригніченість, перешкоди в справах.

Кулінарний сонник — вас чекає важка робота

Якщо вам довелося обробляти землю: копати або прополювати грядки, носити добрива, займатися поливом і т. п., значить, вас чекає якась важка робота, яка не принесе відчутного прибутку, зате забере багато фізичних і моральних сил.

Сонник Євгена Цвєткова — ви готові прийняти виклик

Ви не літаєте в хмарах, а реально розумієте життя і готові прийняти її виклики. Тільки майте на увазі, що приймаючи виклик — не можна помилитися. Виклик — виклик ворожнечу. Вибирайте саме ваш.

Аюрведичний сонник — вам хтось заважає

Перекопувати уві сні грядки — хтось заважає вашому благополуччю. Полоти рослини — з’явиться можливість стрімко розбагатіти. Імовірні великі проекти. Занедбані, недоглянуті грядки — виникнуть перешкоди в справах.

Висновок

Ваш сон – це своєрідний сигнал, посланий вам вашим підсвідомість. Вам варто над чимось задуматися, проаналізувати ситуацію і вчинити правильно. Побачений вами город символізує особистий добробут і душевний стан. Якщо сон повторюється, пам’ятайте — це застереження. Не залишайте його без уваги. Прислухайтеся до себе, до порад ваших близьких і рідних і всі ваші проблеми благополучно вирішаться, а ви отримаєте заслужений «урожай» з вашого особистого «городу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code