До чого сниться Грот: тлумачення в різних сонниках

Як свідчить сонник, грот або печера, яка наснилася уві сні, відображає внутрішній стан сновидіння. Згадайте, які емоції ви відчували, перебуваючи в гроті, чим затишніше і комфортніше вам там було, тим більше проблем і дискомфорту ви відчуваєте в реальному житті. Щоб зрозуміти, до чого сниться даний образ, слід ретельно згадати деталі сновидіння….

Тлумачення в залежності від деталей

  • Побачили уві сні грот з водою? Сонник обіцяє, що таке сновидіння віщує далеку дорогу або подорож в теплі краї;
  • Побачити самого себе у гроті означає, що в реальному житті ви комусь дуже подобаєтеся, скоро Ви зрозумієте, хто цей таємний шанувальник;
  • Побачили грот в скелі? Таке бачення обіцяє Вам тимчасові неприємностями, труднощі на роботі або проблеми зі здоров’ям;
  • Плисти крізь грот з чистою водою-чекайте змін в недалекому майбутньому. Для дівчини подібний сон віщує сильну нерозділене кохання і зраду. Для хлопців є ризик розгубити всіх друзів;
  • Потрапити в темний грот-сновидцу в недалекому майбутньому потрібно остерігатися літаків і всього, що з ними пов’язано. Є ризик потрапити в турбулентність або авіакатастрофу;
  • Заблукати в печері – попередження про небезпеку, крах запланованих справ;
  • Наснилося, що ви живете в гроті як відлюдник? У реальному житті сновидінню варто обходити стороною сумнівні пропозиції заробити, ні одне з них не принесе гідного заробітку, а ось проблем – хоч відбавляй.

Сонник Міллера

На думку сонника, грот – це яскравий символ життєвих змін. Для жінки подібний образ обіцяє швидку зустріч з чоловіком, який змінить ваше життя на краще і наповнить її змістом.

Милуватися красивим видом – закоханим сновидцям незабаром належить зробити правильний вибір, і незабаром ви нарешті зважитеся на головний крок у вашому житті – одруження.

Сонник Ванги

Темний і сирий грот, на думку Ванги, сниться до швидкого важкого розставання з коханою людиною. Знайте, що, переживши цей час, ви зрозумієте, що все на краще, але не варто відразу занурюватися в нові відносини, дайте своїм почуттям охолонути.

Сонник Фрейда

  1. Фрейд вважав, що людина, яка бачила грот уві сні, в реальному житті відчуває почуття дискомфорту у відносинах з протилежною статтю, звик стримувати свої переживання.
  2. Потрапити в таке місце з іншою людиною означає, що в реальному житті Вам варто бути обережним і уважним на майбутній побаченні або ділової зустрічі.
  3. Ховатися в печері від звірів або людей – наяву боїтеся вступати в інтимні стосунки, не хочете робити колишні помилки.

Висновок

Грот (або неглибока печера) – ознака ваших роздумів і переживань, які проектує нашу підсвідомість в нічних мріях. Якщо уві сні вам було спокійно, то це означає, що наяву Ви вже прийшли до внутрішньої рівноваги. Необхідно зібрати всі деталі сну, щоб отримати найбільш точне тлумачення сновидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code