До чого сниться Грифон: тлумачення в різних сонниках

Грифон—міфічна істота з крилами і головою орла і тілом лева. Як свідчить сонник, грифон обіцяє сновидінню негативне майбутнє: це можуть бути абсолютно різні події, від найсумніших до дрібних неприємностей.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Чорний грифон символізує зміни негативного характеру. Міфічна істота нагадує сплячому, що можливі переживання в реальному житті можуть виникнути тільки через ваші страхи;
  • Дівчину, яка готується незабаром вийти заміж, дитинча грифона попереджає про складні стосунки з майбутнім чоловіком. Вас будуть обмежувати, не рахуватися з вашою думкою і бажаннями;
  • Спостерігали за казковою істотою з боку? Чекайте підступу з боку недоброзичливців;
  • Відчувати почуття страху – для сновидіння значить, що навіть найдрібніші неприємності принесуть чимало клопоту, не дадуть спокою і спокійного сну;
  • Відчули неприємне почуття відрази від істоти? Незабаром зустрінете людину, спілкування з якою принесе тільки негативні емоції;
  • Вбити уві сні міфічнц істотц-ознака довгоочікуваних змін в житті сновидіння. Труднощі і переживання зміняться успіхом і благополуччям. Не варто в такий момент відмовлятися від допомоги з боку друзів і близьких.

Сонник Міллера

Сонник Міллера рекомендує сновидінню, побачив літаючого грифона, намагатися менше вступати в конфлікти, брати участь у сумнівних справах, а підходити до втілення своїх обов’язків з холодною головою.

Гладили грифона? Не спокушайтеся, вам не варто довіряти навіть найближчим людям. Будьте обережні і обачні.

Сонник Ванги

Сонник Ванги рекомендує спящему бути обережніше з майбутніми витратами, Вам варто відмовитися від великих незапланованих покупок. Також не потрібно в цей період давати гроші в борг або вкладати їх в будь-яку справу.

Сонник Фрейда

Поранений у живіт грифон, як вважав Фрейд, обіцяє сновидінню неприємні події, з яких вам важко буде вибратися самостійно, без допомоги знайомих. Пора ставати більш відповідальною людиною. Укус міфічної істоти загрожує сплячому тимчасовими проблемами у відносинах з протилежним потім.

Висновок

Міфічна істота, що побувала у вашому сновидінні, підкаже про майбутні події в реальному житті сновидця. Дуже важливо в такий момент згадати ваші відчуття і емоції, які ви відчували в той момент. Це необхідно, щоб правильно і максимально точно розтлумачити побачене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code