До чого сниться хлопчик: тлумачення з різних сонників

Маленький хлопчик — це дуже важливий знак, що має величезний сенс для сновидіння. Сон про нього може принести велику удачу. Слід згадати, в яких обставин приснився хлопчик, як виглядав, що робив. Всі ці деталі стануть ключем до розгадки сновидіння.

Загальне значення

Бачити уві сні маленького хлопчика — до прибутку і змін в кращу сторону в бізнесі, кар’єрі та фінансах. Прибуток буде не обов’язково матеріальним і грошовим, це може бути внесок в скарбничку особистісних досягнень або підсумок довгоочікуваної зустрічі. Іноді такий сон віщує появу на світ нового члена сім’ї.

Значення в залежності від обставин сну

Для жінок

 1. Груднічок сниться дівчині перед зустріччю з майбутнім чоловіком. Якщо дитина плакала, сон означає, що чоловік буде вільний.
 2. Якщо жінка хоче мати дитину, сон означає, що у неї скоро народиться хлопчик.
 3. Тримати на руках малюка, який міцно обіймає сновидицей – наяву їй не вистачає підтримки близьких.
 4. Для вагітної красивий маленький хлопчик віщує легкі і швидкі пологи. Їй не доведеться зіткнутися зі стражданнями і сильним болем. Грати з малюком – до щасливого сімейного життя.
 5. Народити хлопчика – до стабільності в сімейних відносинах і життя в достатку.
 6. Бачити, як народила інша жінка – до гарних новин і приємних подій.

Для чоловіків

 1. Сон про народження дитини – сприятливий знак. Сплячий відчує приплив сил і бажання «перевернути гори».
 2. Здорова дитина в чистих пелюшках сниться до отримання деякої суми грошей.
 3. Немовля віщує стрімкий зліт кар’єрними сходами.
 4. Сон, в якому дитина справив на сплячого велику нужду, віщує багатство.

Незалежно від статі

Як виглядає хлопчик і що він робить уві сні:

 1. Загорнутий в пелюшки або на ньому багато одягу – до великого багатства наяву.
 2. Спокійний і посміхається – до приємного подарунку або здоров’ю та добробуту.
 3. Неспокійний – до зустрічі з впливовою людиною.
 4. Хворий – до численних неприємностей і проблем. Щоб впоратися з труднощами, що спить треба звернутися за допомогою до близьких.
 5. Плаче хлопчик сниться до неприємностей. Бачити дорослого сина в образі малюка, що плаче – найближчим часом він своїми вчинками сильно засмутить батьків.
 6. Зростає на очах – до успіху. Дитина великого розміру – дуже сприятливий знак, сон обіцяє повагу, популярність і багатство.
 7. Агукає – до гарних новин.
 8. Просить їсти – наяву сновидіння попросять про послугу.
 9. Повзає – наяву сплячий занадто захоплений однією справою. Слід правильно розставити пріоритети і не упускати інших можливостей.
 10. Спить на самоті – сновидцу загрожує небезпека через слабкість і нерішучість.
 11. У колясці – настає час отримати від життя нові можливості і здійснити плани завдяки праці та наполегливості.
 12. Мертвий маленький хлопчик – несприятливий знак, сон віщує глибоку печаль і розчарування.

Що означає, якщо наснилося кілька маленьких хлопчиків:

 1. Якщо сняться двійнята або трійнята, гарне значення сну посилюється. Якщо вони виглядали хворими, сновидіння очікують невеликі перешкоди.
 2. Інше тлумачення – близнюки символізують майбутній вибір.

Дії сплячого уві сні:

 1. Годувати з ложки – допомагати комусь впоратися з серйозними проблемами. Якщо дитина не хоче їсти і пручається, наяву сплячий спробує відмовити близької людини від фатальної помилки.
 2. Годувати грудьми – будувати плани, але боятися втілити їх в життя. Якщо це робить незнайомий чоловік, хтось із близьких зробить неприємний вчинок і втратить довіру сновидіння.
 3. Заспокоювати плачучого – в житті сновидіння скоро відбудуться сприятливі події. Інший варіант – комусь із близьких потрібна підтримка. Якщо плач дратує, наяву сплячий буде чимось сильно засмучений.
 4. Купати плачучого хлопчика – найближчим часом сплячого чекають неприємності. Не слід приймати їх близько до серця. Якщо дитина радіє, значення сну змінюється на протилежне і сновидіння очікує радість і задоволення.
 5. Цілувати – до великої удачі.
 6. Катати в колясці – наяву сплячий дасть важливий рада.
 7. Переодягати – до важливих і довгоочікуваним змінам в житті.
 8. Заколисувати – сприятливий знак. Сон означає, що сновидцу вдалося досягти гармонії в житті, він спокійний і щасливий.
 9. Красти – наяву отримати прибуток нечесним шляхом. Вкрадений малюк віщує неприємності.
 10. Втратити – незабаром сплячого очікує розлучення.
 11. Два хлопчика б’ються означають, що наяву сновидіння спробують залучити до незаконну справу. Якщо він погодиться, то може опинитися за гратами.

Тлумачення сну по сонникам

 • За сонником Міллера дуже гарний хлопчик віщує велику взаємну любов. Якщо дитина опинилася на руках, в реальності сновидіння чекають важливі новини про справи або близьких людей. Плаче – слід більше уваги приділяти рідним.
 • За сонником Хассе сон про маленького хлопчика обіцяє радість і веселощі. Для жінки такий сон означає збільшення у майні.
 • За сонником Ванги плаче хлопчик сниться до біди. Намагатися заспокоїти – наяву необхідно прийняти важливе рішення. Кілька дітей уві сні віщують наяву безліч дрібних проблем і турбот.
 • За сонником Цвєткова красивий маленький хлопчик сниться до нового знайомству, благополуччя і процвітання, при цьому рудий колір волосся обіцяє обмануті надії.
 • За сонником Фрейда маленький хлопчик символізує приємні зміни в особистому житті. Сон може означати появу нових відносин або розвиток старих, їх перехід на інший рівень.

Більшість тлумачів вважають, що сон про маленького хлопчика має надзвичайно сприятливе значення і обіцяє успіх, радість і прихильність долі.

Дуже часто батькам сняться їхні власні діти. У цих випадках сни виражають переживання за дітей і не мають таємного сенсу. Тлумачити такі сни потрібно лише тоді, коли сюжет був дуже яскравим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code