До чого сниться храм: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Храм – це місце, куди ми приходимо з багатьох причин, хтось просить про допомогу, хтось дякує. До чого сниться храм в сні, як сонник трактує такий сон? Адже багато хто йдуть у храм просто для того, щоб відчути спокій, зануритися в атмосферу таїнства, розібратися у своїх душевних хвилюваннях.
З храмом пов’язана значна частина нашого життя: немовля проходить там обряд хрещення, закохані стають сім’єю після обряду вінчання, і в останній шлях теж відправляють у храмі. Це не кажучи вже про безліч релігійних свят, з яких складається православний календар.
І коли образ храму з’являється в чиїхось снах, людина прагне розібратися – що несе йому подібне бачення?

Храми в нашому житті займають особливе місце, так про що ж попереджає вас православний храм у сні?

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Храм у сні асоціюється з духовним станом людини, його вірою і мораллю. Якщо вам приснився храм, сонник говорить, що він символізує потребу людини у відновленні гармонії в душі. Той сон, храм у якому ви побачили, символізує внутрішній конфлікт у вашій свідомості. Щоб зрозуміти, що саме варто змінити, потрібно згадати подробиці сну, а сонник допоможе вірно витлумачити побачені образи.

До якої конфесії належав побачений храм?

Бачити уві сні храм православної віри з золотими куполами і хрестами – до спокою в душі і благодаті. Також православний храм у сні вказує на успіх у починаннях і сприятливий результат ситуації. Бачити такий храм на тлі яскраво-синього неба означає, що у ваше життя скоро увійде духовний наставник, якому ви захочете наслідувати.

Безліч куполів попереджає про руйнівний егоїзмі сновидця. Якщо їх небагато, і ви милуєтеся їх красою – у вашому житті настає щасливий період, повний приємних моментів і спокою. Пожежа в храмі попереджає, що ваша справа погорить, тому немає сенсу витрачати на нього гроші і сили.

По-справжньому величезні і величні храми католицької церкви символізують відносини між людьми. Подібні образи в сновидіннях віщують зміни у взаєминах або виникнення сильних почуттів у самотніх людей.

Велика біла мечеть символізує сліпе слідування ідеалам, що нерозумно. Подібне може призвести до наслідків, з якими людина не може впоратися. Втім, також мечеть символізує неприйняття зла і самоочищення. Якщо ж мечеть горить, такий сон говорить про слабкість перед спокусами і застерігає від необдуманих вчинків.

Синагога символізує душевний стан людини. Якщо храм цілісний, над ним світить сонце чи видно веселку, то в душі у людини радість і спокій. Якщо ж будівля стара, розвалюється – в такому немає рівноваги, присутній внутрішній конфлікт і занепокоєння. Також поява синагоги в сновидінні показує, що на шляху до спокою вам доведеться витратити багато сил і часу, але, в кінці кінців, ви досягнете душевної гармонії.

Бачити буддійський храм без статуї Будди – незабаром вам доведеться зіткнутися з обманом. Якщо ж статуя присутній, то храм символізує душу людини. В залежності від стану будівлі можна трактувати ступінь цілісності духу і його чистоту. Бачити індійський храм у сні – вдалий знак, ваші думки матеріалізуються, відкриваються нові можливості, в душі присутня величезна сила для боротьби зі всіма негараздами, тому вони обходять стороною.

Який обряд проводився в побаченому вами храмі?

Присутні на богослужінні у сні – передвістя підвищення на роботі або ж збільшення зарплати. Також можлива несподівана пропозиція, від якої неможливо відмовитися. Вам благоволить успіх у всіх починаннях, ризикуйте!

Хрестини новонародженої дитини — вас очікують хороші новини. Можливо, вони будуть стосуватися когось близького, або ж будуть пов’язані з тим, що вас дуже хвилює.

Сон, у якому вас повторно вінчають з чоловіком або дружиною, означає гармонію і щастя у шлюбі. З іншого боку, це показник певного недовіри до чоловіка, який вказує на бажання повторно обвінчатися, міцніше зв’язати себе з коханим, щоб він не зміг піти. Якщо ж вас вінчають з незнайомою людиною, то можливо, незабаром ви зустрінете свою долю. Це почуття буде чистим і щирим.

Обряд, що проводиться над знайомими, обіцяє удачу в справах і достаток. Ви отримаєте вигідну пропозицію, причому ризики виправдають себе. З іншого боку, якщо вінчають друзів, то це означає непрості взаємини з цією людиною. Можливий конфлікт, в якому вам належить проявити терпіння, щоб не втратити людей, обличчя яких були в сновидінні.

Відспівування у сні означає, що вам варто забути про минуле і рухатися вперед. Вас чекає новий етап в житті і спогадами у ньому не місце. Якщо ви з’явилися на відспівування в білій одежі – можливо, чекають реальні похорон, якщо ж у чорної – погуляєте на весіллі, можливо, на своїй. Також цей обряд символізує швидке виконання бажань, гарний збіг справ. Невдачі в справах віщує сон, в якому відспівують живої людини. Постарайтеся вибирати лише те заняття, в якому немає ризику.

Сон, у якому вас причащають, говорить про те, що ви будете вести себе благородно і щедро, а думка про вас оточують буде дуже високо. Люди будуть прагнути зблизитися з вами і з задоволенням допоможуть.

Сон, у якому ви сповідаєтесь, попереджає, що ви відчуєте сором через власну необачність. Ретельно зважуйте слова, і вам вдасться уникнути конфузу. Також можливе інше значення: ви відчуваєте сором за щось, що відбулася не так давно, і вам нікому це висловити. Бути може, варто розповісти комусь чи дійсно сповідатися?

Молитва у сні означає, що вам потрібна підтримка і ви шукаєте її ззовні. І цей сон вказує на те, що допомогу ви отримаєте. Також цей сон може передвіщати виконання мрії, але якщо ви відчуваєте страх, то це означає, що для здійснення задуманого вам не вистачає мотивації. Якщо ви докладете більше сил, то досягнете бажаного. Якщо ви стаєте на коліна і починаєте хреститися уві сні, то дуже скоро ви знайдете щось цінне, і це не обов’язково щось матеріальне. Можливо нове знайомство, яке дасть безцінний досвід.

Що або кого ви бачили в храмі?

Якщо вам часто сниться храм, це означає, що ваша душа бажає гармонії і спокою.

Цей образ символізує силу і духовність. Можливо, вам потрібна допомога у вирішенні конфлікту та ікона є своєрідним провідником цієї сили. Також символ означає віддалення від духовних ідеалів і схильність до матеріальних цінностей.

Тримати ікону в руках – скоро отримаєте приємні новини. Якщо ж ікона падає – погана ознака, станеться щось погане, і ви не зможете на це вплинути. Якщо ви свічку ставите перед нею – у вашій душі є жаль про минуле, і ваша душа страждає від цього.

Бачити свічки в храмі – до сліз, ознака догляду когось із близьких. Також вогонь свічки може символізувати внутрішній конфлікт, який ви самі ненавмисно підтримуєте, в той час як душа шукає спокою. Постарайтеся зазирнути всередину себе і знайти причину неспокою і бажання підтримувати це полум’я всередині. Слід відпустити ситуацію, інакше це може відбитися на здоров’ї. Якщо ж свічки хтось тримає, то постарайтеся пригадати обличчя цих людей: ці люди готові вивести вас із темряви на світло.

Бачити розп’яття у сні – ознака майбутніх труднощів. Ви постаєте жертвою, так як це символ жертовності і смирення. Якщо ж розп’яття ви тримаєте в руках і при цьому відчуваєте спокій, то ви подолаєте всі з легкістю і знайдете спокій в душі. Носити розп’яття – хвороба, нездужання. Для віруючої людини цей сон символізує віру в найкраще, рішення проблеми, позбавлення від бід.

Батюшка у сні вказує на ваші недоліки. Як духовний наставник, священик постає перед вами уві сні і направляє на правильний шлях. Що він говорить? Прислухайтеся до його слів. Якщо ж він мовчить, то варто звернути увагу на його вираз обличчя. Безликий священик є людям, коли їх душа шукає порятунку, але не бачить виходу з ситуації. Він повідомляє про свою присутність, як про символ віри у краще. Якщо ви исповедуетесь йому, то в реальності вас чекає приниження перед знайомими.

Якщо ви бачите уві сні відкритий труну в храмі, не лякайтеся! Відкритий труну означає успіх у справах, якщо він новий – спокій в душі і рішення проблем. Якщо ж ви його відкриваєте самі, це обіцяє нещастя. Якщо ви бачите в труні знайомого – у цієї людини незабаром відбудуться зміни в житті і успіх. Бачити себе – до легкого вирішення проблем і завершення розпочатих справ. Нести труну – наяву випробувати ганьба. Ви зробите якийсь вчинок, який оточуючі засудять, і їх ставлення до вас зміниться в гіршу сторону.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

 1. Жінці перебувати в храмі серед людей і діяти – означає, що вас засудять, також віщує заздрість і плітки. Якщо вам сниться грецький храм, то незабаром вас торкнеться чия-то щира любов.
 2. Чоловікові входити в храм – незабаром ви досягнете уваги жінки, за якою доглядали тривалий час.
 3. Дівчині образ храму обіцяє різкі зміни в житті, навіть весілля. З іншого боку, він може означати і брак духовності. Вам варто змінити свою поведінку, щоб уникнути осуду з боку навколишніх і почуття провини в майбутньому.
 4. Бачити храм для дитини – знак змін. Можливо, зміняться інтереси, або ж з’являться хороші можливості показати себе.

Тлумачення з різних сонників: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як правило, храм уві сні свідчить про бажання вашої душі оновитися, почати все з чистого аркуша. Задумайтеся: чи задоволені ви нинішнім станом справ, чи можете ви назвати себе щасливим, ви хочете що-небудь змінити? Зараз саме час змінити все на краще, і якщо є бажання почати все з початку, то варто це зробити. А якщо ви сумніваєтеся, загляньте в сонник, він дасть вам корисну пораду.

Якщо вам приснився храм уві сні, може бути, пора сходити туди наяву?

Сонник Міллера — ваші мрії не здійсняться

Бачити уві сні храм, що стоїть далеко, говорить про те, що ваші бажання в даний час недосяжні, і потрібно багато часу, перш ніж ви зможете виконати задумане. Якщо ж ви входите в церкву, наповнену мороком, то вам навряд чи варто очікувати удачі в досягненні мети. Відспівування в дуже темному і похмурому храмі, входячи в який ви випробували страх, обіцяє справжні похорон або ж догляд близької людини з вашого життя.

Сонник Ванги — ви відчуваєте свою провину

Провидиця вважала храм проявом внутрішнього розпачу, прагнення до покаяння і оновлення. Якщо ж ви входите в храм, значить, в реальності ви робите вчинки, які викликають у вас провину. Вам варто змінити своє ставлення до людей і обмірковувати свої дії, щоб не було наслідків. Богослужіння віщує повагу до вас оточуючих. Люди будуть намагатися зблизитися з вами, вважаючи вас мудрим наставником.

Порожня церква, всередині якої панують холод та тиша, попереджає про те, що незабаром у вашому житті настануть зміни до гіршого. Також цей сон свідчить про відхід від духовних цінностей. У сні ви стоїте в зруйнованій церкві і намагаєтеся поставити свічку в свічник – цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню та оновленню.

Вінчання означає зміцнення духовного зв’язку між коханими. Можлива поява перешкод, пройшовши через які, ви зблизитеся і усвідомлюєте свою потребу один в одному. Якщо ж ви виступаєте в ролі священика, який проводить церемонію, то наяву ви дізнаєтеся про проблеми коханого, які вас потрясуть. І лише з вашою підтримкою він зможе впоратися з ними.

Сонник Фрейда — не бійтеся розкріпачитися

Ікона в храмі символізує ваше сприйняття відносин з коханим, як щось гріховне і неправильне. Але варто нав’язувати власні упередження? Бути може, ваша думка помилково? Вінчання ж психолог вважає відображенням вашого ставлення до сексу. Причому любов – обов’язкова складова, без неї ви не можете отримати задоволення від процесу.

Сучасний сонник — ви не впевнені в собі

Храм символізує вашу невпевненість у власних силах і бажання отримати підтримку з боку. Якщо ж ви ставите свічку або моліться, значить, відчуваєте провину за вчинений раніше вчинок. Вам варто вибачитися перед людиною. Якщо ж ви бачите далеко храм, то скоро вас може відвідати хвороба. Поставтеся уважніше до свого здоров’я.

Та інші сонники — тлумачення на вибір

Тлумачення сну про храм в різних сонники світу.

 1. Сонник Нострадамуса трактує подібні сни так: зруйнований храм віщує нездужання і душевне сум’яття. Якщо були на службі це про себе дає знати ваша совість.
 2. Сонник Цвєткова стверджує: бачити храм у сні означає, що вас мучить совість. Молиться там чекає успіх у справах.
 3. В соннику Хассе написано, що входити в храм означає що вас чекає смуток, і швидше за все, ви розчаруєтеся в чомусь або ком.
 4. Езотеричний сонник. Увійти всередину храму в сні – ви приймете правильне рішення, ніж практично відразу переконаєтеся. Обійти стороною – те, що зараз здається правильним, насправді виправдає очікування. Якщо бачили всередині вівтар – приймайте підтримку друзів, їх допомога буде дуже доречною.
 5. В англійському соннику йдеться про те, що якщо ви, перебуваючи в храмі були одягнені траурно – чекайте весілля. А якщо одяг була білою – можливі похорон.
 6. Згідно циганського соннику перебувати в храмі уві сні передвіщає неприємні звістки наяву, поганий настрій.
 7. У новому сімейному соннику сон, де ви в храмі, зануреної в пітьму, означає, що ваше майбутнє туманно. Швидше за все, кращого доведеться якийсь час почекати.
 8. Ісламський сонник говорить: дивитися на храм або перебувати всередині – незабаром знадобиться терпіння. Бачити зруйнований храм – до недуги і переживань. Замкнений або покинутий храм – також поганий знак.
 9. В соннику Азара можемо прочитати, що бути в храмі – отримаєш допомогу у скрутній ситуації. Якщо храм зруйновано – доведеться відчути недолік в благах.
 10. Ассірійський сонник стверджує: якщо в сні ходив у храм – чекай хороших новин, здоров’я, благополуччя та здійснення мрій.
 11. У соннику Данила бачити уві сні гарну храм віщує велику радість.
 12. Сонник символів Таро заснований на основних арканах. У символіці Таро храм – символ духовності і просвітлення. У П’ятірці Пентаклей, для того, щоб цього досягти, потрібно відчути на собі нужду і страждання, а в Трійці Пентаклей показується можливість прийти до цього рутинною працею.
 13. Новітній сонник Іванова попереджає про витрати і невдачі у стосунках, якщо уві сні ви відвідали храм. Потрібно знайти спосіб загладити свою провину.
 14. В соннику мандрівника сон про церкви або храмі – до добробуту, присутній на вінчанні – до весілля, на відспівуванні – до чиєїсь смерті.
 15. Тлумач 1829 р. говорить про те, що увійти всередину храму означає, що ви шляхетні та благочестиві. Молитва в храмі передвіщає радість і втіха. Розмови всередині – зробите кривди й понесете відповідне покарання. Присісти або прилягти в храмі – до змін у житті.
 16. У давньоруському соннику молитва передвіщає успіх у справах, входити всередину – вас мучить совість, дивитися зовні – до удачі.

Висновок

Якщо вам приснився храм або щось, пов’язане з ним, то готуйтеся до якихось змін в житті. Навіть якщо тлумачення було негативним, поставтеся до цього як до попередження і можливості виправити становище. Будь-який образ – це спроба свідомості показати ваші приховані переживання і бажання. Прислухайтеся до себе, що варто зробити, щоб досягти гармонії в душі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code