До чого сниться хреститися у сні: тлумачення з різних сонникам

Багато дій протягом дня ми робимо за звичкою, автоматично, а потім бачимо їх у сні. До чого сниться хреститися у сні перед іконою, в церкві чи просто так? Віруючої людини такий сон зацікавить, а невіруючого збентежить. Але і того і іншого, буде цікаво дізнатися, христитися в сні – до чого це? Відповідь на питання дасть сонник: хреститися уві сні рукою найчастіше означає, що в суєті буднів ви занадто захопилися гонитвою за матеріальними цінностями і забули про реальні потреби своєї душі. Це одне з можливих тлумачень сновидіння, але існують і інші. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

Хреститися у сні — гарний знак, наяву ви зможете уникнути неприємностей і проблем.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Осінити себе хрестом перед іконою, заходячи до церкви, або навіть збираючись в дорогу — це важливий щоденний ритуал для християнина. Сильно віруючі люди хрестять навіть особисті речі, перш ніж надіти їх на себе, і їжу, яку збираються скуштувати. Вважається, що хреститися це означає очистити серце і розум від нечистих помислів і злих сил, які можуть зашкодити нам. А що може означати подібне дію у сні?

З якої причини ви здійснюєте цей жест?

Якщо уві сні ви хреститесь і моліться — це знак, що вищі сили вам сприяють.
Хреститися перед іконою: перш за все, такий сон указує на те, що ви втрачаєте духовність і занадто багато думаєте про матеріальні блага. Єдиний інтерес для вас представляють гроші, кар’єра, можливо, слава. Ви ризикуєте втратити внутрішньої гармонії, із-за чого ваша підсвідомість посилає тривожні сигнали, подумайте про це. Читайте також: до чого сниться ікона.

Якщо вам приснилося, що ви хрестилися в церкві, приготуйтеся до того, що скоро для вас наступлять важкі часи. Складно сказати, в якій сфері життя станеться спад, можливо, в кожній з них щось буде не так. Але вам просто необхідно буде пройти цей шлях, після чого ви станете сильнішими та духовно багатшими. Ви дізнаєтеся, хто вам справжній друг, готовий прийти на допомогу у будь-який час, а хто просто був у вашому житті. У будь-якому випадку, без підтримки ви не залишитеся.

Знаходиться всередині церкви на службі — до вшанування на роботі і серед друзів. Ви своєю працею і порядністю заслужили повагу колег і довіру керівництва. Найближчим часом ваша кар’єра піде в гору, а успіх супроводжуватиме вас. А ось хреститися в порожній церкві, де нікого крім вас немає — це до сварки з другою половиною. Але не варто засмучуватися, розлад буде не глибокий. Швидше за все, ви просто перестали звертати уваги на близької людини, що і стане причиною конфлікту. Все можна виправити, проявивши любов і повага до партнера.

Хреститися всередині церкви в той момент, коли там проходить таїнство вашого власного вінчання, означає, що ви знайдете для себе підходящого людину, з якою створите міцний союз, заснований на довірі, любові і відданості.

А ось споглядати порожню церкву, в якій забиті вікна, двері — це не дуже хороший знак. Він віщує тугу, самотність і дуже важкий період у житті. Хреститися, перебуваючи поруч з такою церквою означає, що ви хочете змінити свою долю на краще, але у вас просто не вистачить на це моральних сил. Постарайтеся пережити цей період настільки гідно, наскільки зможете. І пам’ятайте, що за чорною смугою завжди слід біла, головне — не втрачати надію.

Які емоції ви при цьому відчували?

Молитися, хреститися одночасно — хороший знак. Скоро печаль, яка охоплює вас, покине ваше серце. Все, що тягло вас так довго, нарешті, відступить. Притому вирішиться все самим кращим чином. А от молитися в порожній церкві, де немає жодної ікони, означає, що ви обрали для себе правильний шлях, і успіху на ньому вам не бачити

Хреститися у сні від страху означає, що наяву ви відчуваєте невпевненість у своїх силах. Приміром, вас долає страх почати власну справу. Так от, не бійтеся. Осінити себе хрестом — це вказівка на те, що все вийде дуже навіть добре. Удача буде супроводжувати вам. Те ж саме, якщо ви хочете змінити роботу, місце проживання, здійснити будь-який інший не менш значущий крок — все складеться найкращим чином, особливо після такого сну.

Тепер подивимося на ситуацію з іншого боку. Ви відчуваєте, що наяву вам загрожує небезпека. Можливо, хтось із вашого оточення намірився заподіяти вам шкоди і ви всерйоз побоюєтеся за своє здоров’я або майно. В такому випадку, хреститися у сні для вас найкращий знак, який буде означати, що ви благополучно уникнете всіх підготованих вам бід.

Наші бабусі вважали, що хреститися у сні без причини — це недобрий знак. Але чи так це насправді? Можна припустити, що це сновидіння буде означати, що ви перебуваєте під захистом вищих сил і найближчим часом вам не про що турбуватися.

Хто побачив сон: чоловік або жінка

  1. Для чоловіка, зайнятого в даний момент своєю кар’єрою або бізнесом, взяти хрест — це бути захищеним від конкурентів і підступів, які ті можуть плести. Ваші справи підуть в гору, а фінанси примножуватися, головне, не забувати про подяки.
  2. Що стосується відносин з другою половиною, то тут також очікуються мир і спокій. У даний момент вашій родині нічого не загрожує. Молодій людині, яка перебуває на роздоріжжі, подібний сон буде обіцяти успіх. Який би шлях не було обрано, ви знайдете на ньому себе.
  3. Для жінки це означає, що її скоро чекає несподівана радість. Якщо ви ніяк не можете завагітніти, то після такого сну на вас зійде благодать і ви, можливо, у найближчому майбутньому, пізнаєте радість материнства. Хреститися у церкві всі ваші проблеми вирішаться незабаром найкращим чином.

Тлумачення з різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Більшість сонників вважають, що якщо уві сні ви хреститесь, ви заплуталися у своєму житті.

Основний посил, який несе в собі цей сон, полягає в тому, що вам вдасться уникнути проблем наяву. Ви убережете себе від серйозних неприємностей, і надалі вас чекають зміни на краще. По всій видимості, ваша підсвідомість відчуло наближення біди, але вищі сили прийдуть вам на допомогу і негаразди обійдуть вас стороною.

Також сон може бути наслідком сильного переляку або важкого потрясіння. Ставитися до нього необхідно як до знаку, що найстрашніше позаду і тепер вас чекає світла смуга.

Але якщо тривожний стан так і не покидає вас, постарайтеся огородити себе від людей, що вселяють вам недовіру, занадто нав’язливі і неприємні. Не вплутуйтеся в чужі конфлікти і інші сумнівні ситуації — все це може стати джерелом ваших бід.

Сонник Міллера – ви заплуталися в житті

Бачити себе в сні крестящимся перед святим образом — вашу душу в сум’ятті. Щось тисне на неї тяжким вантажем. Якщо ви знаєте причину свого стану, постарайтеся її вирішити. Але якщо нічого вже не можна виправити, наприклад, ви дуже давно зробили комусь боляче, а попросити прощення немає можливості, сходіть у церкву, поставте свічки, побувайте на службі

Дуже цікаво Міллер витлумачував подібне сновидіння для людей, далеких від церкви. Отже, якщо сновидець за своїм світоглядом атеїст чи агностик, але йому наснилося, що він осіняє себе хресним знаменням, то це означає, що навколо нього скупчилися недоброзичливці і заздрісники. А вже як розпорядитися цією інформацією, вирішувати тільки вам.

Сонник Ванги – вас чекає шана і повага

Побачити себе крестящимся у сні означає уникнути наяву прийдешніх бід. Входити в церкву і при цьому хреститися — ви повинні задуматися над своїм життям і спробувати змінити її. Ви надто егоїстичні і отруюєте цим життя не тільки оточуючих людей, але і свою власну. Вашій душі не спокійно від цього, прислухайтеся до себе

Знаходиться в церкві в натовпі однодумців, де христіться не тільки ви, але і люди навколо — вас чекають шану і повагу. Найчастіше таке тлумачення пов’язано з вашою професійною діяльністю. Для незаміжньої дівчини побачити подібний сон у переддень весілля — добрий знак, що означає що її сімейне життя складеться щасливо.

Сонник Фрейда – бережіть свою репутацію

При тлумаченні цього сну Зигмунд Фрейд був дуже лаконічний. Він вважав, що подібне бачення обіцяє вам гармонію в інтимному житті. Для незаміжньої жінки це може бути попередження — поставтеся більш ревно до своєї репутації, найближчим часом вона може постраждати. Жінка ж заміжня, побачивши такий сон, повинна викинути з голови думки про зраду, якщо такі водяться. Вирішите все-таки не прислухатися до голосу розуму і піти наліво — це буде величезною помилкою, про яку ви будете шкодувати все життя.

Сучасний сонник – ви не впевнені в собі

Вас з-за чого-то терзає страх або невпевненість. Ви відчуваєте сильний стрес з цього приводу. Так от, похреститися в сні, особливо перед іконою, означає подолання всіх труднощів. Можливо, вам на допомогу прийде ваш Ангел-охоронець, і тоді захист від ворогів вам забезпечена. Посилено хреститися на порозі церкви — ви жадаєте милосердя, поблажок, полегшення.

Висновок

Навіть таке просте дійство, як обряд хресного знамення, уві сні може мати абсолютно протилежне значення. Головне правильно зіставити побачене уві сні з подіями, що відбуваються в реальності, і зробити все, щоб ваше життя стало значно краще. Не нехтуйте снами, вони наші головні помічники на шляху до щастя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code