До чого сниться хуртовина: тлумачення в різних сонниках

Тим, хто бачив уві сні хуртовину, варто розраховувати на яскраві і насичені події в реальному житті. Можливо, ви втратите голову від нової любові. Як упевнений сонник, хуртовина (пурга або заметіль) уві сні обіцяє приємні домашні клопоти, безліч цікавих зустрічей, які приведуть до нових знайомств. У більшості сонників хуртовина уві сні обіцяє низку емоційних подій.

Тлумачення в залежності від деталей

 • Наснилося, як ви дивитеся як вирує хуртовина за вікном? Знайте, що з усіма труднощами, які вас чекають в реальному житті, ви швидко впораєтеся;
 • Бути заваленим снігом – варто чекати фінансових проблем, можливо, доведеться просити гроші в борг;
 • Сон, в якому сновидец замерзає від хуртовини, обіцяє охолодження у відносинах між партнерами;
 • Відчувати холод від хуртовини уві сні – наяву вас чекає запаморочливий роман;
 • Втратити дорогу через завірюху – швидше за все, сонник попереджає, що вам буде складно впоратися з навалившимися проблемами, в такому випадку варто попросити допомоги у друзів і близьких;
 • Завірюха уві сні завалила все навколо, і ви не можете пробратися? Зверніть увагу на колег по роботі, можливо, вас намагається обдурити хтось із товаришів по службі;
 • Для вільного сновидіння або сновидіци бачити хуртовину – сприятливий знак. А тим, хто вже знайшов свою другу половинку, потрібно побоюватися зради з боку коханої людини.
 • Побачити уві сні хуртовину-варто підготуватися до низки життєвих ситуацій. Пора вже вирішувати накопичені питання;
 • Бути в центрі хуртовини, на думку багатьох сонників, означає несподівані зустрічі з приємними вам людьми;
 • На любовному фронті подібні сни обіцяють сновидцу багато приємних моментів і пригод;
 • Сон з четверга на п’ятницю означає серйозні зміни в житті людини, які доведеться долати крізь труднощі. У будь-якому випадку, вони будуть неминучі. Вам варто лише підготуватися.

Сонник Міллера

На думку сонника Міллера, сильна хуртовина-заметіль обіцяє сплячому нові любовні пригоди. Напевно ви занурені тільки в свої відносини і нічого не помічаєте навколо. З іншого боку подібні сни віщують сновидцю труднощі і чималі втрати в особистих справах.

Сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить сон про хуртовину як фінансові втрати. Потрапили в центр Снігової хуртовини? В реальному житті ви опинитеся в конфліктній ситуації, яка не сильно вплине на подальше життя. Пробиратися крізь сніг-готуйтеся до майбутніх випробувань, які в підсумку приведуть сновидіння до добробуту наяву.

Сонник Фрейда

Хуртовина в сонник символізує запліднення. Для жінки бачити уві сні хуртовину, на думку Фрейда, означає швидку появу дитини. Якщо сновидиця намагається сховатися від снігової хуртовини – сон говорить про її неготовність стати мамою в реальному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code