До чого сниться Іржа: тлумачення в різних сонниках

Про речі з іржею ми говоримо «вийшли з ладу», «зіпсувалися», «треба замінити» і т. д. і дійсно, матеріал сильно погіршив свої властивості. Як тлумачить сонник, іржа говорить про необхідність змін. Ва спосіб життя «вийшов з ладу».

Якщо вам приснилася іржа, настав час проаналізувати своє життя. Багато чого в ній потребує змін.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Наші сни – це прямий зв’язок з підсвідомістю, істинними бажаннями. Підсвідомість не обдуриш – воно бачить дійсність без прикрас. Саме тому варто завжди прислухатися до тлумачень, приміряти їх на свої життєві ситуації і знаходити розгадку.

Згадавши деталі сновидіння, зверніться до тлумачень снів в залежності від деталей:

  • Іржа на старих предметах. Можливо, десь в лісі або старому будинку, в сараї ви знайшли старий предмет, покрилися іржею. Такий сон – знак, що ваш нинішній спосіб життя давно «вичерпав себе». Підсвідомо ви втомилися від старих звичок або поглядів, але ніби за інерцією продовжуєте діяти як раніше. Потрібно бути впевненим у собі, так як часом для того, щоб почати щось нове, потрібно позбутися від старого;
  • Другий варіант тлумачення – ваші нинішні стосунки з друзями або коханим зжили себе. Можливо, ви спілкуєтеся з кимось із-за поваги до довгої дружбу. Може бути, ви втомилися від зайшли в глухий кут відносин з коханою людиною, але не можете відпустити. У будь-якому випадку, потрібно набратися сміливості і поміняти ситуацію;
  • Іржа від впливу води (ванна). Підсвідомо ви ненавидите те, що робите. Вам набридло, ви розумієте, що це не ваше, але заважає страх громадської думки або страх змін;
  • Позбавлятися від іржі. Такий сон – прекрасний знак того, що ви на правильному шляху! Всі помилки і переживання позаду, і тепер – тільки рух до своєї мети.

Сонник Міллера

Іржаві плями – до нежданим гостям. Іржа на предметах – до претензій з боку начальства.

Сонник Ванги

Бачити уві сні заіржавілі предмети – до важкої хвороби. Вам варто частіше обстежитися і в цілому стежити за своїм здоров’ям.

Сонник Фрейда

Як тлумачить сонник Фрейда, іржа символізує старі, безперспективні стосунки з коханим.

Висновок

Іржа, іржаві предмети – все це говорить про те, що десь, у якійсь сфері вашому житті відбулася «псування». Тлумачення і ваші особисті відчуття вкажуть вірний шлях розгадки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code